Двигун

Выберите авто
Данные отсутствуют

Деталі двигуна

Двигун - найголовніша і найскладніша з автомобільних систем. Завдяки йому транспортний засіб отримує необхідну механічну енергію і можливість їхати. Він складається з сотень різних вузлів, компонентів, деталей різного розміру, і вихід з ладу навіть однієї з них здатний порушити його роботу, а часом в перспективі і привести до поломки двигуна, що є страшним сном будь-якого автовласника.

Складові частини двигуна відрізняються за своїм призначенням, конструкції і розташуванню. Це той випадок, коли дрібниць не існує, і підходити до вибору деталей двигуна автомобіля необхідно вкрай ретельно. На маркетплейсе Мріяр можна підібрати всі необхідні запчастини для системи двигуна автомобіля за вигідною ціною та належної якості.

Підбираємо складові для силової установки автомобіля

Двигун транспортного засобу - це складний механізм, конструкція якого складається з безлічі внутрішніх частин, які працюють як годинник, створюючи потужність, необхідну для управління машиною. Для коректної роботи силового агрегату всі деталі, складові двигун, повинні функціонувати злагоджено. Основний базовою частиною будь-якого мотора є блок циліндрів. Це основа всієї системи, зроблена з алюмінієвого або металевого сплаву, в якій вже виконані посадкові отвори під циліндри, а також канавки для мастилопроводів і холодоагентів, покликаних охолоджувати серце автомобіля. Наступний обов'язковий елемент силового агрегату - кривошипно-шатунний механізм, провідна роль в якому належить колінчастого валу. По суті, цей вал виконує просту, але вкрай важливе завдання: перетворювати рух в обертання. Цикли вгору-вниз, здійснювані поршнями, через шатун перетворюються в крутний момент. Потім він передається на маховик.

Карбюратор - основний елемент паливної системи, в завдання якого входить створення горючої суміші в необхідних пропорціях. Розподільчий вал відповідає за відкриття-закриття клапанів циліндрів. Його експлуатація неможлива без зубчастого ременя ГРМ, який синхронізує колінчастий і розподільний вали, щоб забезпечити точну і правильну роботу силового агрегату.

Це тільки основні компоненти агрегату внутрішнього згоряння. Крім них, є велика кількість дрібних, але не менш важливих деталей, таких як свічки запалювання, вентилятор, клапани, поршні, датчики, сальники, форсунки, опорні підшипники, фільтри, термостати, прокладки. Всі ці та інші вузли і елементи двигуна можна купити онлайн через маркетплейс Мріяр.

Деталі для будь-яких автомобільних систем

Наш сайт побудований за схемою нішевого маркетплейса. Якщо говорити зрозумілою мовою, це універсальна онлайн-майданчик, завдання якої - створити умови для того, щоб покупці і продавці знайшли один одного. Статус офіційного продавця, який отримують наші учасники, гарантує, що покупець не придбає дешеву підробку за ціною оригінальної деталі.