Охолоджуюча рідина

Оберіть авто
Сортувати

Рідина для охолодження двигуна

Під час роботи двигун автомобіля нагрівається через згоряння палива, тертя деталей. Щоб мотор працював справно і довго, температуру в ньому необхідно регулювати. Вода, як рідина для системи охолодження двигуна, не підходить, так як швидко випаровується, а в зимовий час при мінусових температурах замерзає в машині. Для підтримки оптимальної температури, використовують спеціальний расходник, охолоджуючий системи в двигуні автомобіля - охолоджуючу рідину (антифриз, тосол).

Прийнявши рішення «Куплю антифриз для машини» недосвідчені автомобілісти можуть зіткнутися з проблемою, адже продаж в магазинах представляє каталоги з великим асортиментом охолоджуючих рідин для авто, самостійно розібратися чим відрізняється охолоджуючий тосол від антифризу, чому у них різний колір, різна ціна, скільки коштує якісна ОЖ, може бути непросто.

Тосол або антифриз

Багато автолюбителів вважають ці слова синонімами. Частково це так. Охолоджувальний тосол - рідину, яку винайшли в СРСР для вітчизняних авто. Від антифризу він відрізняється тільки присадками, які разом з етиленгліколем і водою входять до його складу.

Чому у антифризів різний колір?

У магазинах зустрічаються ОЖ різних кольорів. Існує помилкова думка, що це просто маркетинговий хід, адже підфарбовується охолоджувальна рідина тільки для того, щоб легше було визначити її кількість - рівень рідини в двигуні. Коли кипить радіатор або на вулиці дуже холодно, то абсолютно без різниці, якого кольору охолоджуюча рідина залита в машину. На ділі різниця є, так як колір вказує на присадки в рідини:

  • синій колір - ОЖ з неорганічними присадками (силікатами, боратами, фосфатами), які широко застосовуються в тосоле, але для сучасних автомобілів не підходять. По-перше, у них короткий термін служби - вже через 2 роки вони можуть забивати трубки, система виходить з ладу. По-друге, при високих температурах починають закипати;
  • червоний колір - в нього фарбують ОЖ з органічними карбоноксілатнимі добавками, основним завданням яких є боротьба з корозією в двигуні;
  • зелений колір - так позначають гібридний склад (органічні, неорганічні присадки);
  • фіолетовий колір - охолоджуючі склади на основі мінеральних речовин і органічних сполук. На даний момент це найякісніші, ефективні витратні матеріали з тривалим терміном служби.

Вибираючи склад для вашого транспортного засобу звертайте увагу на продавця. Сьогодні на ринку авто-товарів дуже багато підробок, і уникнути неприємностей можна тільки уважно вивчаючи репутацію магазина і товар, який ви вирішили придбати.

Де б ви не зважилися купити рідину, щоб охолоджувати мотор в Україні (Києві, Львові, Дніпропетровську), порадьтеся з професіоналами, які допоможуть не тільки правильно вибрати охолоджуючий антифриз, але і не переплатити вартість за дорогі, непотрібні вам особливості, адже ціна на них може бути дуже високою.

Де купити якісний антифриз для машини?

Величезний асортимент автозапчастин, витратних матеріалів можна придбати в нішевий маркетплейсе Мріяр. Тут свої товари пропонують оптові і роздрібні продавці з усієї країни. Свій каталог з пропозиціями кожен магазин розміщує на одному сайті. У ньому вказані виробник, характеристики, ціна антифризу, географічно охоплена вся Україна - Київ, Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Одеса, Дніпропетровськ, інші великі і маленькі міста, що дозволить вибрати і купити необхідний товар з урахуванням вашого місця проживання. Такий сервіс значно полегшує пошук, придбання запчастин для вашого авто.

Завдяки маркетплейсу багато продавців, у яких немає свого сайту, можуть вийти на новий рівень роботи, знайти постачальників, нових покупців, розвивати свою діяльність. Покупцям є з чого вибрати, порівняти якість і ціни, отримати корисні поради та допомогу, яку кожен продавець готовий надати відвідувачам.

Завдяки зручному фільтру підібрати необхідний товар без проблем можуть навіть новачки. Досить вказати назву запчастини або розхідники, його VIN-код, марку автомобіля, і система видасть всі пропозиції, актуальні в даний момент. Користувач може вибрати тільки ті, які підходять йому за місцем розташування магазину або вартості. Про деталі оформлення замовлення, оплати і доставки покупки можна домовитися безпосередньо з продавцем або його представником.

Ціни на Охолоджуюча рідина
Товар Ціна
Антифриз Febi 171998 125,00 UAH
Антифриз Febi 02374 350,00 UAH
Антифриз Febi 24196 191,00 UAH
Антифриз Febi 172009 168,84 UAH
Антифриз Febi 01381 344,89 UAH
Охолоджуюча рідина - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Охолоджуюча рідина для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Охолоджуюча рідина ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Охолоджуюча рідина у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Охолоджуюча рідина ?

Охолоджуюча рідина на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Охолоджуюча рідина