Оплата замовлених автозапчастин на сайті Mriyar.ua

Всі розрахунки між продавцями та покупцями автозапчастин на сайті Mriyar.ua здійснюються виключно у національній валюті України – гривні.

Зверніть увагу, що адміністрація маркетплейсу не обмежує продавців у виборі найзручніших для них способів оплати реалізованого товару, тому рекомендуємо перед оформленням замовлення ознайомитися з доступним переліком платіжних систем у розділі з інформацією про продавця.

Найпопулярнішими варіантами оплати запасних частин, деталей та комплектуючих для автомобілів різних марок, моделей та років випуску є:

  1. Платіжні картки
  2. Електронні гроші;
  3. Готівка при кур'єрській доставці;
  4. Банківський переклад;
  5. Оплата прямим переказом за реквізитами.

За правилами роботи нашого маркетплейсу продавці також мають право вимагати повну або часткову передоплату замовленого товару. Таким чином вони мінімізують можливі ризики та компенсують витрати, пов'язані з несумлінною поведінкою покупця (наприклад, покупець не прийшов забирати посилку у перевізника).

Для вашої безпеки на Mriyar.ua діє 256-розрядне шифрування. Конфіденційність персональних даних покупців забезпечується підключеними до сайту платіжними сервісами. Усі транзакції проводяться у суворій відповідності до чинного законодавства України.