Доставка автозапчастин по Києву та Україні

Загальні умови доставки для всіх продавців на маркетплейсі Mriyar.ua:

За правилами роботи нашого маркетплейсу продавці мають право самостійно встановлювати умови доставки. Так, наприклад, деякі торгові компанії та магазини співпрацюють з певними транспортними компаніями або використовують тільки самовивіз з точки продажу. Тому перед оформленням замовлення рекомендуємо ознайомитись з умовами доставки у розділі інформації про продавця. У разі відправлення великогабаритних товарів рекомендуємо додатково уточнювати умови та вартість доставки як у транспортної компанії, так і продавця.

Серед покупців Мріяр найбільшою популярністю користуються такі способи доставки:

  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Інтайм
  • Делівері

В окремих випадках можна домовитися про доставку запасних частин, деталей та комплектуючих для автомобілів різних марок, моделей та років випуску кур'єром продавця або на таксі.

При оформленні замовлення покупцеві буде запропоновано вибрати найбільш зручні для нього способи оплати та доставки автозапчастин. Розрахунок вартості та строків доставки здійснюється продавцем.

Зверніть увагу! Якщо в одне замовлення додаються товари не тільки різних виробників, а й продавців, в цьому випадку доставка товару для кожного продавця оплачуватиметься окремо.