Доставка автозапчастин по Києву та Україні

Загальні умови доставки для всіх продавців на маркетплейсі Mriyar.ua:

За правилами роботи нашого маркетплейсу продавці мають право самостійно встановлювати умови доставки. Так, наприклад, деякі торгові компанії та магазини співпрацюють з певними транспортними компаніями або використовують тільки самовивіз з точки продажу. Тому перед оформленням замовлення рекомендуємо ознайомитись з умовами доставки у розділі інформації про продавця. У разі відправлення великогабаритних товарів рекомендуємо додатково уточнювати умови та вартість доставки як у транспортної компанії, так і продавця.

Серед покупців Мріяр найбільшою популярністю користуються такі способи доставки:

  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Інтайм
  • Делівері

В окремих випадках можна домовитися про доставку запасних частин, деталей та комплектуючих для автомобілів різних марок, моделей та років випуску кур'єром продавця або на таксі.

При оформленні замовлення покупцеві буде запропоновано вибрати найбільш зручні для нього способи оплати та доставки автозапчастин. Розрахунок вартості та строків доставки здійснюється продавцем.

Зверніть увагу! Якщо в одне замовлення додаються товари не тільки різних виробників, а й продавців, в цьому випадку доставка товару для кожного продавця оплачуватиметься окремо.<< /p>

Умови доставки від Mriyar-shop:

Ми здійснюємо доставку товарів по Україні до відділень та поштоматів Нової пошти або за зручною для вас адресою кур'єром Нової пошти. Нагадуємо, що для отримання посилки необхідні документи, що засвідчують особу: паспорт, посвідчення водія.

Будь ласка, при отриманні замовлення у відділенні служби доставки переконайтеся в цілісності упаковки та у відповідності до самого товару в замовленні перед його оплатою!

Для отримання безкоштовної консультації щодо характеристик та можливостей використання запчастин на автомобілях конкретних марок та моделей, допомоги у підборі товару за назвою, каталожним номером або VIN-кодом ТС ви можете звернутися до менеджерів маркетплейсу Мріяр за телефоном, у Viber або Telegram.< /p>