Виробники

Ринок автомобільних запчастин дуже різноманітний, тому проблема вибору деталей є актуальною, як ніколи. Не всі виробники націлені випуск першокласної продукції, здатної вірою і правдою служити своїм покупцям. І навіть якщо фірма відома на ринку, далеко не завжди це є гарантом надійності. Нерідко дешеві автозапчастини від невеликих локальних марок здатні скласти конкуренцію дорогим аналогам.

Сьогодні існує безліч брендів, про товари яких можна з високим ступенем ймовірності говорити, що вони мають бездоганну якість, але є й такі, чию продукцію не варто купувати навіть за повної відсутності вибору. Крім того, існують і так звані пакувальники, які нічого не виготовляють, а лише купують та пакують, тому в їх коробках ви можна знайти практично все, що завгодно.

Що таке оригінальні та неоригінальні запчастини?

Як правило, до оригінальних запасних частин претензій немає, але на те вони і original, ось тільки їхня ціна відлякує багатьох автовласників, змушуючи їх шукати альтернативні рішення. До речі, серед покупців існує поширена думка про те, що заводський оригінал кращий за неоригінальні аналоги. Але це далеко не завжди так, тут все залежить від конкретного бренду – виробника та самої деталі.

Щоб розібратися в різноманітності, експерти рекомендують орієнтуватися на такі позначення:

  • BILSTEIN – неоригінальна деталь, якість якої перевершує «рідну»;
  • BOGE – за всіма характеристиками та властивостями повторює оригінал;
  • SACHS – ідентична якість;
  • GUNESH - гірше оригінальної запчастини.

Більшість великих компаній має щонайменше кілька заводів, розташованих по всьому світу. Тому, при підборі автозапчастин орієнтуватися тільки на країну виробника не варто. Більше того, численні промислові та лабораторні випробування показують, що якість деталей, випущених одним брендом на різних заводах, є однаковою.

Крім того, нерідко виробник, наприклад, підшипників розміщує завод з випуску кулькових підшипників у Великобританії, а конічних - в Італії. вимогам світових автомобільних концернів.

Не варто гнатися та переплачувати за напис «made in Germany». Купуйте ім'я. Довіряйте лише тим компаніям, які готові гарантувати надійність та довговічність своєї продукції, а не ліпить гучні лейбли.

Як вибрати автозапчастини та виробників?

Підбір автозапчастин здатний доставити масу проблем не тільки водіям-початківцям, а й автовласникам із серйозним стажем. Часто навіть знаючи VIN (ідентифікаційний номер ТЗ) і артикул неможливо зробити вибір між декількома деталями, не знаючи, наприклад, точної товщини валу або особливостей заточування зубців у зубчастих пар. Якщо ця інформація не вказана в описі запчастин, зверніться до продавців або менеджерів Mriyar.ua, вони обов'язково дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Своїм клієнтам ми готові надати такі переваги:

  • На Mriyar.ua ви купуєте товари від провідних світових виробників, які є постачальниками для багатьох великих автоконцернів.
  • У нас завжди актуальна інформація про наявність товару, що дозволяє покупцям оперативно отримувати інформацію про наявність автозапчастин на складах та терміни їх доставки.
  • На Mriyar.ua діє зручний on-line сервіс – інтерфейс нашого маркетплейсу є простим та інформативним. Його використання не викликає питань навіть у людей старшого віку.
  • Оптимальна цінова політика та мінімальні терміни доставки – на нашому сайті свої товари реалізує понад 1000 продавців із різних районів України.
  • Турбота про клієнтів та партнерів – наше пріоритетне завдання. Ми допомагаємо своїм продавцям просувати товари, завдяки чому кожен покупець отримує необмежений доступ до великого асортименту, вигідні ціни та додаткові бонуси.

Без жодних сумнівів, усунення неполадок в автомобілі – це завжди складне у вирішенні завдання. Крім майбутніх фінансових витрат, багато автолюбителів стикаються з необхідністю вибору деталей від перевірених виробників. Купуючи неоригінальні запчастини, остерігайтеся стихійних ринків та неперевірених магазинів, співпраця з якими найчастіше закінчується придбанням низькопробних підробок, що не відповідають заявленим характеристикам.

Співпрацюючи з продавцями Mriyar.ua, ви можете не сумніватися в тому, що навіть неоригінальні деталі служитимуть вірою та правдою протягом усього експлуатаційного періоду.