Масла, рідини та автохімія

Выберите авто
Данные отсутствуют

Автомобільні технічні рідини

Автомобіль потребує не тільки в регулярному технічному огляді, але і ретельного догляду. Неважливо, яка марка, рік випуску машини - якісне обслуговування істотно продовжить термін її служби і зробить їзду на автомобілі більш комфортним, безпечним. Сучасні виробники пропонують велику різноманітність витратних матеріалів та автохімії - рідин і масел, що відрізняються консистенцією, призначенням. Використання подібних рідин забезпечує злагоджену роботу всіх елементів авто, тому масла і технічні рідини незамінні протягом усього терміну служби автомобіля. Підбираючи витратні матеріали, ви можете орієнтуватися не тільки на бажаний ефект, але і на бюджет, так як автохімія представлена ​​в широкому ціновому діапазоні в залежності від бренду, складу і інших особливостей.

Види автомастил і їх особливості

Серед найбільш поширених витратних матеріалів виділяють автомобільні масла, хімію для обслуговування силового агрегату, охолоджують, гальмівні рідини і т.д. Так, одним з найбільш важливих витратних матеріалів є машинне масло. Воно сприяє зниженню сили тертя між частинами мотора і інших важливих автомобільних вузлів, також запобігає утворенню корозії, шлакових відкладень, відводить зайве тепло і т.д. Саме тому важливо ретельно стежити за рівнем масла, вчасно міняти, коли воно стає непридатним до використання і доливати, якщо рівень є недостатнім - це допоможе:

  • запобігти перегріву і поломку двигуна;
  • продовжити термін служби силового агрегату, тим самим уникнувши передчасного дорогого капітального ремонту.

При виборі масла важливо звертати особливу увагу на рівень в'язкості. Так, для теплого сезону підійде більш густе автомобільне масло, яке запобігатиме перегрів силового агрегату. Взимку краще віддавати перевагу рідким Автомастила. Між собою автомастила відрізняються не тільки ступенем в'язкості, але і складом. Є синтетичні, мінеральні та напівсинтетичні варіанти. Синтетичні мають найбільш високу ціну, так як є універсальними - можуть використовуватися в двигунах різних типів, крім того, для їх виготовлення використовуються присадки високої якості. Найбільш доступними за ціною є мінеральні автомастила, які підійдуть автовласникам зі спокійною манерою водіння. Подібні масла використовуються тільки для карбюраторних двигунів. Ціна масла буде залежати від його складу і бренду. Крім того, в Україні - Києві та інших містах, ціни на автомасло можуть відрізнятися в залежності від того, в якому магазині здійснювати покупку.

Переваги сучасних автомобільних рідин

Використання більшості технічних рідин є необхідністю, так як вони забезпечують продовження терміну експлуатації автомобілів і їх окремих деталей, дозволяють робити їзду максимально комфортною, підтримувати здатність авто до руху, незалежно від зовнішніх погодних умов. Серед головних переваг сучасних витратних матеріалів виділяють:

  • широке розмаїття, що дозволяє підбирати варіанти відповідно до особливостей авто, манерою водіння, ціновою категорією;
  • простоту застосування, головне - уважно вивчити інструкцію і слідувати їй;
  • ефективність - завдяки використанню сучасних, інноваційних технологій виробники створюють продукти, бездоганно справляються зі своїми функціями.

Вибираючи автохімію, варто віддавати перевагу перевіреним виробникам і використовувати витратні матеріали строго за призначенням і відповідно до інструкції. Купити якісні автомобільні рідини, масло для авто за конкурентною ціною можна не тільки через конкретний інтернет-магазин - величезний каталог технічних рідин, автомастил, в тому числі Ликви Моли, представлений на маркетплейсе Mriyar, територія доставки - вся Україна (Київ, Харків та інші міста ).