Поліклиновий ремінь

Оберіть авто
Сортувати

Маркетплейс Mriyar.ua пропонує купити поліклінові ремені для автомобілів різних марок, моделей і років випуску. В електронному каталозі нашого сайту представлений великий вибір ременів від відомих виробників: Dayko, SKF, Contitech, Gates, INA, Meyle, VAG, Bosch та ін.

Що таке поліклінові ремені?

Поліклінові ремені вдало поєднують у собі переваги плоских (гнучкість, монолітність) і клинових (міцність і надійність зчеплення зі шківами) ременів. Передачі, що оснащені полікліновими ременями, відрізняються:

 • меншими розмірами порівняно з іншими ремінними передачами;
 • здатністю витримувати великі навантаження;
 • широкі можливості для реалізації великих передавальних відносин;
 • здатністю забезпечувати плавність обертання приводного механізму;
 • допускають виконання зворотного вигину, що дозволяє комплектувати привід трьома та більше приводними шківами;
 • високий ККД та мінімальний рівень шуму в процесі роботи.

Оскільки експлуатація поліклінових ременів здійснюється в умовах підвищених навантажень дуже важливо своєчасно виявляти їх знос і пошкодження, щоб своєчасно виконувати заміну деталі, що вийшла з ладу.

Види несправностей поліклінових ременів

Більшість виробників рекомендує міняти ремені не рідше ніж раз на чотири роки. Існує ціла низка факторів, які значно впливають на цю деталь:

 1. Негативний вплив високих температур.
 2. Сильна механічна напруга;
 3. Абразивне стирання.

Обрив ременя може стати причиною дорогої поломки автомобіля в дорозі. При нормальній роботі цієї деталі двигун надійно захищений від перегріву, забезпечується стабільне функціонування приводу допоміжних вузлів та механізмів.

Найчастішими видами несправностей поліклінового ременя є:

 • Безладне розтріскування ребер. Зовні проявляється у вигляді добре помітних тріщин на ребрах ременя. Причина: вироблення робочого ресурсу, безперервна дія високих температур.
 • Вифарбовування. Це відшарування від ременя шматків каучукового матеріалу. Як правило, фарбуванню сприяє старіння матеріалу та надмірна механічна напруга.
 • Скочування на поверхні. Матеріал зрізається з ребер і забиває жолобки. Найчастіше несправності цього типу виникають при експлуатації ТЗ з дизельними двигунами.
 • Абразивне стирання. На звороті ременя з'являється глянсовий блиск, після чого починається поступове пошкодження тканинної основи.
 • Нерівномірне зношування клинів. Виражається у пошкодженні бічної поверхні деталі, появі механічних зазубрин на ребрах. При цих поломках може бути чутно глухий гул або шум.
 • Відділення ребер. Ребра починають відокремлюватися від основної зв'язки. Зазвичай це відбувається через неправильне встановлення деталі.
 • Забруднення мастильними матеріалами. Через постійний контакт з маслом та іншими технічними рідинами ремінь може почати лущитися, набухати, прилипати до інших деталей та механізмів.
 • Розрив ременя. У більшості випадків причиною розриву стає механічне пошкодження запчастини або його неправильне встановлення.

Типове прояв поліклінового ременя, що відпрацював свій ресурс, є свист на малих оборотах двигуна. Як правило, він проявляється у сиру погоду або в жарку при включенні кондиціонера. Витягнутий ремонт прослизає по поверхні шківів і видає чудовий свист.

Як купити полікліновий ремінь в Україні?

Для вибору ременя на сайті маркетплейсу Мріяр ви можете скористатися каталогом запасних частин або маркуванням, яке наноситься на неробочу поверхню деталей. Як правило, якість продукції від провідних світових брендів підтверджується наявністю відповідних сертифікатів. Ціни на ремені поліклінові варіюються від 2,78 грн. до 539402,81 грн.

При підборі комплектуючих також повинні враховуватися рік випуску автомобіля, модель та марка авто, модифікація двигуна тощо. У нашому інтернет-каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. На даний момент у категорії Поліклиновий ремінь доступно 14406 шт.. Ви можете швидко порівняти ціни на Полікліновий ремінь і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в зручне вам відділення або адресою. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця. На сайті нашого маркетплейсу діють різні способи оплати, гарантія та можливість повернення.

Для отримання професійної консультації щодо вибору та купівлі поліклінових ременів зверніться до менеджерів маркетплейсу Mriyar.ua за телефоном, Вайбером або Телеграм.

Ціни на Поліклиновий ремінь
Товар Ціна
Ремінь поліклиновий Bosch 1 987 947 896 163,74 UAH
Ремінь поліклиновий Contitech 3PK675 182,00 UAH
Ремінь поліклиновий Bosch 1 987 946 070 290,79 UAH
Ремінь поліклиновий Bosch 1 987 947 827 167,19 UAH
Ремінь поліклиновий Bosch 1 987 947 898 192,02 UAH
Поліклиновий ремінь - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Поліклиновий ремінь для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Поліклиновий ремінь ?
💵 Які ціни в Mriyar на Поліклиновий ремінь ?

Поліклиновий ремінь на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Поліклиновий ремінь