Підшипник колінвала (вкладиші корінні)

Оберіть авто
Сортувати

Для чого потрібен вкладиш коленвала?

Однією з основних запчастин автомобіля з поршневим ДВС є колінвал. Він може безперебійно працювати тільки за допомогою комплекту корінного вкладиша. Деталі встановлюються між корінними шийками і постіллю. За рахунок запчастин знижується сила тертя під час обертання, а також знижується ймовірність заклинювання. Також дані комплекти необхідні для правильного розташування деталі по центру. Ще однією важливою функцією комплектуючої є розподіл мастила на поверхні автозапчастин.

Конструкція вкладиша передбачає два плоских півкільця з металу, які з'єднуються в одну запчастину. Комплект здатний повністю охопити шийку коленвала. Завзяті підшипники передбачають додаткові борти, які використовуються для фіксації та не дозволяють зміщуватися запчастини.

Нова деталь може знадобитися через зниження тиску масла або використання мастила поганої якості. Причиною зносу також є перегріву і несвоєчасна заміна фільтра. Забруднення масла домішками ставати причиною появи тріщин. При сильних навантаженнях може статися деформація вкладиша.

Основні функції корінних вкладишів

Підшипники ковзання можуть виконувати різні функції в залежності від їх виду. Корінні вкладиші використовуються для підтримки клонували і підтримують його обертання. Кожен з них складається з верхньої та нижньої частини. Спеціальні вкладиші необхідні для обертань шийки шатуна. Також для зупинки осьового руху клонували використовують наполегливі кільця. Вони є частиною корінних вкладишів.

Як і всі запчастини, корінний вкладиш коленвала не застрахований від пошкоджень і зносу. За допомогою вкладишів утворюється спеціальний зазор, куди потрапляє мастило. В результаті зниження тиску масла або погіршення його в'язкості, перегріву, перекосу, порушується тертя. Некоректна робота призводить до зіткненню і зносу запчастин. Цей майстер може розібрати комплектуючі та вал, щоб за зовнішнім виглядом повідомити про причину поломки.

Втулка забезпечує обертання поршневого пальця, і встановлюється вгорі шатуна. Распредваловие деталі підтримують обертання, і розташовуються у верхній частині блоку циліндрів.

Основні причини пошкодження:

  • зношуються шийки;
  • з'являються тріщини;
  • деформація;
  • пошкоджуються щоки.

Про проблеми повідомляє металевий стукіт під час їзди. Він яскраво проявляється при прогріванні двигуна і набору швидкості. Щоб визначити проблему.нужно відключити форсунки або дістати свічку запалювання. У деяких випадках стукіт стає набагато тихіше або зовсім пропадає, що свідчить про проблеми з шатуном.

Де купити корінний вкладиш в Україні?

Ви можете вибрати будь-які автомобільні запчастини, включаючи корінні вкладиші на майданчику Мріяр. На сайті представлені нові і б.у деталі від оптових і роздрібних продавців. На порталі маркетплейса можна відфільтрувати запчастини за ціною, вибрати товар в наявності в вашому місті, щоб заощадити на доставці. За допомогою сайту можна знайти автозапчастини за доступною ціною і не витрачати час на пошуки комплектуючих на ринках і магазинах. Якщо вам потрібна допомога в підборі, можна звернутися до продавця, який підкаже яка деталь підійде для вашої моделі автомобіля.

Ціни на Підшипник колінвала (вкладиші корінні)
Товар Ціна
Вкладиші корінні колінчастого вала Kolbenschmidt 77753600 596,00 UAH
Вкладиші корінні колінчастого вала Hyundai/Kia 210202G140 201,69 UAH
Вкладиші корінні колінчастого вала Hyundai/Kia 2102027900 298,56 UAH
Вкладиші корінні колінчастого вала Mahle Original 001 HL 20044 025 604,17 UAH
Вкладиші корінні колінчастого вала Mahle Original 001 HL 20044 000 221,00 UAH
Підшипник колінвала (вкладиші корінні) - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Підшипник колінвала (вкладиші корінні) для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Підшипник колінвала (вкладиші корінні) ?
💵 Які ціни в Mriyar на Підшипник колінвала (вкладиші корінні) ?

Підшипник колінвала (вкладиші корінні) на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Підшипник колінвала (вкладиші корінні)