Котушка запалювання

Выберите авто
Сортировать

Як влаштована котушка запалювання автомобіля?

Транспортні засоби, обладнані двигунами внутрішнього згоряння або дизельними моторами, незважаючи на стрімкий розвиток зеленої енергетики, до сих пір залишаються найпоширенішими у світі. Вони працюють завдяки згорянню повітряно-паливної суміші всередині робочої камери мотора, а за її запалювання відповідають свічки розжарювання. Між двома електродами в свічці відбувається електрична іскра, яка і призводить до займання повітряно-паливної суміші. Така іскра в свічці розжарювання може утворитися тільки від подачі дуже високої напруги, яке не здатний видати генератор або акумулятор, тому перед свічкою встановлюють спеціальну котушку (модуль) запалювання. Такі модулі мають подвійну обмотку, яка і забезпечує багаторазове збільшення напруги, необхідне для електричного розряду.

Вартість котушки запалювання залежить від якості використаних в ній матеріалів і бренду (виробника). Купити котушку (модуль) запалювання за низькою ціною можна на сайті маркетплейса Mriyar з доставкою в Дніпро, Київ, Харків та інші міста нашої країни.

Які котушки запалювання можна купити на сайті маркетплейса Mriyar?

На сайті нашого маркетплейса ви знайдете як моделі котушок в різних цінових категоріях. Зверніть увагу на моделі цих виробників:

  • Bosch;
  • Delphi;
  • General Motors;
  • Mando.

Легенди про горезвісний німецьку якість товарів багато в чому з'явилися завдяки виробам концерну Bosch. Він щорічно вкладає значну частину прибутку в науково-технічні дослідження, які дозволяють створювати новаторські запчастини для автопрому. Хоч ціна деталей Bosch досить висока, їх безкомпромісну якість і тривалий термін коштує витрачених грошей.

Двадцять п'ять гігантів автопрому встановлюють на своїх автомобілях комплектуючі американської компанії Delphi. Перший в світі автомобільний радіатор і кондиціонер були створені руками інженерів цієї компанії.

В історії американського концерну General Motors були божевільні злети і грандіозні падіння, однак йому вдалося уникнути банкрутства в 2008 році, зберегти всі активи і наростити колишні обсяги виробництва. За обсягом проданих автомобілів він поступається лише німецькому Volkswagen і японської Toyota.

Корпорація Mando була заснована братом власника корейського автовиробника Hyundai і спочатку орієнтувалася на випуск комплектуючих саме для цього автовиробника. Однак високу якість її запчастин дозволило стати постачальником для американського, німецького і японського автопрому.

Як вибирати котушку запалювання на сайті маркетплейса Mriyar?

На сайті нашого маркетплейса представлені десятки мільйонів одиниць товарів від різних автомагазинів. Для того щоб не витрачати багато часу на пошук підходящої котушки запалювання, досить ввести максимально повну і коректну інформацію про вашому автомобілі. Після цього на сайті будуть відображатися тільки ті моделі котушок запалювання, які за всіма параметрами для вашого авто. Одну і ту ж модель можуть пропонувати на нашому сайті відразу кілька інтернет-магазинів і тільки вам вирішувати у кого зробити покупку.

Цены на Котушка запалювання
Товар Цена
Котушка запалювання Bosch 0 986 221 069 2 083,20 UAH
Котушка запалювання Bosch 0 221 504 800 1 171,80 UAH
Котушка запалювання Bosch 0 221 504 471 1 085,00 UAH
Котушка запалювання Bosch 0 221 604 115 1 171,80 UAH
Котушка запалювання Bosch 0 986 221 023 1 263,00 UAH
Котушка запалювання - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Котушка запалювання для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Котушка запалювання ?
💵 Какие цены в Mriyar на Котушка запалювання ?

Котушка запалювання на популярние марки автомобилей

Популярные производители Котушка запалювання