Двигун в зборі

Оберіть авто
Сортувати

Купити двигун у зборі в Києві та Україні за доступними цінами

Двигун – це «серце» будь-якого автомобіля. Якщо він несправний, машина навіть не заведеться і не зрушить з місця. З технічного погляду двигун є силовою установкою, яка виробляє енергію, що використовується всіма системами, вузлами та агрегатами транспортного засобу.

Двигуни внутрішнього згоряння – що це особливості конструкції

На більшості автомобілів, що експлуатуються сьогодні, встановлені двигуни внутрішнього згоряння, які використовують як паливо бензин, дизель або газ. У процесі роботи ДВЗ здійснюється перетворення енергії, що виділяється при згорянні паливно-повітряної суміші на механічну енергію.

ДВЗ можуть мати поршневу, роторну або газотурбінну конструкцію, однак принцип роботи автомобільного мотора завжди залишається незмінним: при згорянні палива утворюється енергія, яка потім перетворюється на механічну. За допомогою механічної енергії відбувається обертання валу двигуна, за рахунок якого власне відбувається обертання коліс.

Мабуть, головним недоліком ДВЗ є їхня низька екологічність. При спалюванні палива утворюється велика кількість шкідливих речовин, які потрапляють у навколишнє середовище, завдаючи непоправної шкоди екології. Проте, в останні роки багато виробників працюють над створенням силових установок, що відповідають жорстким стандартам екологічної безпеки. Євро 2 та Євро 3.

Які бувають двигуни в автомобілі

Залежно від особливостей конструкції та характеристик виділяють такі види двигунів внутрішнього згоряння:

  1. За типом палива, що використовується – бензинові та дизельні мотори.
  2. За кількістю циліндрів – конструкція силової установки може включатись від 1 до 16 циліндрів. Найпоширенішими вважаються чотири і шестициліндрові агрегати, двигуни на 8 і 12 циліндрів є потужнішими і зустрічаються рідше, оскільки встановлюються зазвичай на дорогі авто.
  3. За кількістю клапанів -  стандартний варіант двигуна має два клапани на кожен циліндр – впускний та випускний. Збільшення числа клапанів дозволяє підвищити ефективність заповнення циліндра та його подальше очищення. На нових іноземних автомобілях зазвичай використовуються ДВС з чотирма клапанами і на кожен циліндр. два впускні та два випускні.
  4. За розташуванням циліндрів – в один ряд, V-подібно та опозитно. Рядні двигуни почали випускатися першими, при цьому користуються широкою популярністю аж до теперішнього часу. Спортивні авто найчастіше обладнуються V-подібними двигунами з 6, 8 або 12 циліндрами. Ресурс таких силових установок перевищує 500 тисяч кілометрів. Опозитні мотори є модифікованим варіантом стандартного ДВС – циліндри у яких розташовані горизонтально. Подібні двигуни сьогодні зустрічаються на автомобілях Subaru та Porsche.

Основні проблеми та несправності двигунів

Якщо двигун автомобіля не заводиться або працює з перебоями, це може бути пов'язано з такими несправностями:

  1. Низька якість паливної суміші або закінчилося паливо.
  2. Знос поршневих кілець двигуна, що призводить до поганої компресії.
  3. Несправності в системі запалення;
  4. Засмічення клапана ЕРГ.
  5. Забитий фільтр/каталізатор;
  6. Перевищення робочого ресурсу двигуна.

Купити двигун у зборі або запчастини до нього ви можете прямо зараз в електронному каталозі нашого маркетплейсу. Менеджери Mriyar.ua обов'язково допоможуть вам підібрати силові установки під автомобілі різних марок, моделей та років випуску.

Як купити двигун у зборі в Україні?

У нашому каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Двигун у зборі є 5461 одиниць товару. Ви можете швидко порівняти ціни на силові установки різних виробників та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 153,15 грн. до 4198420,9 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, у комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Двигун в зборі
Товар Ціна
Двигун в зборі VAG 03E100034U 153,15 UAH
Двигун в зборі VAG 03E100033RU 155,73 UAH
Двигун в зборі VAG 03C100039PU 157,01 UAH
Двигун в зборі Mercedes-Benz A6388290101 10 993,98 UAH
Двигун в зборі VAG 06K100034G 144 303,00 UAH
Двигун в зборі - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Двигун в зборі для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Двигун в зборі ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Двигун в зборі у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Двигун в зборі ?

Двигун в зборі на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Двигун в зборі