Комплект проводів запалювання

Выберите авто
Сортировать

Високовольтні автомобільні дроти (ДВВ): призначення, область застосування

Робота двигуна внутрішнього згорання неможливий без системи запалювання, завдяки якій горюча топливовоздушная суміш запалюється за допомогою високовольтного іскрового розряду. Одним з найважливіших елементів системи запалювання в автомобілі є дроти, які забезпечують передачу електроструму від котушки запалювання до комутуючого пристрою і від комутуючого пристрою (трамблера, датчика-розподільника, комутатора) до свічок запалювання. Кількість проводів в комплекті повинна відповідати кількості свічок плюс ще пара проводів для з'єднання з котушкою.

Як вибрати автомобільний бронепровода з силіконовою ізоляцією за вигідною ціною?

Для запуску двигуна потрібно створення іскри високої напруги (приблизно 250000 Вольт), звичайні дроти навряд чи можуть впоратися з такими навантаженнями. Тому в сучасних автомобілях зв'язок між елементами системи запалювання забезпечують спеціальні високовольтні дроти. Їх особливостями є висока термостійкість, стійкість до вібрації, гарна ізоляція, стійкість до перепадів температур.

Конструкція високовольтних проводів включає в себе:

  • струмопровідну жилу, яка може бути металевою і неметалевої;
  • ізоляцію - одно-, дво- або багатошарову;
  • стандартизовані контактні наконечники (прямі або г-образні);
  • захисні ковпачки з матеріалу з діелектричними властивостями.

Існують високовольтні дроти з нульовим опором, найчастіше вони виготовлені з міді, якщо внутрішній опір дорівнює 0 (нульове), то для них встановлюють додаткові опори; з розподіленим опором - забезпечується надійний захист від електромагнітних перешкод; з індуктивним реактивним опором - найсучасніший варіант, в такому провіднику опір - непостійна величина, що залежить від частоти роботи двигуна, ціни на такі вироби зазвичай досить високі.

Якщо на проводці з'явилися зовнішні пошкодження, в процесі роботи вони іскрять, а двигун став працювати гірше, варто замінити дроти запалювання, для чого буде потрібно купити новий комплект, який підходить для вашого автомобіля. Ціна залежить від якості і конструкції вироби, кабель нульового опору з міді коштує менше, ніж виріб з реактивним опором.

Де купити високовольтний провід з нульовим опором в Україні?

Маркетплейс Мріяр (Україна, Київ) пропонує широкий вибір автозапчастин для всіх марок і моделей автомобілів, у нас можна знайти і купити за вигідними цінами як свічки запалювання, високовольтні силіконові бронепровода з нульовим опором, так і інші види дроту ПВВ для вашого авто, що відрізняються високою функціональністю і якістю. На сайті Мріяр кожен покупець може з легкістю підібрати потрібні запасні частини для проведення ТО, ремонту двигуна, ходової частини, рульового управління, кузова, електрообладнання автомобіля, адже ми зібрали на одному майданчику безліч продавців автозапчастин, що пропонують якісну продукцію відомих виробників.

Для вибору можна скористатися нашим електронним каталогом і знайти потрібні деталі по марці і моделі авто, а також за каталожним номеру деталі або VIN-коду машини. Серед запропонованих варіантів ви зможете вибрати найбільш вигідний і відповідний вашим вимогам.

Цены на Комплект проводів запалювання
Товар Цена
Дроти високовольтні системи запалювання Bosch 0 986 356 991 650,05 UAH
Дроти високовольтні системи запалювання Bosch 0 986 356 868 754,43 UAH
Дроти високовольтні системи запалювання Bosch 0 986 356 800 856,32 UAH
Дроти високовольтні системи запалювання Bosch 0 986 357 256 918,62 UAH
Дроти високовольтні системи запалювання Bosch 0 986 356 828 502,21 UAH
Комплект проводів запалювання - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Комплект проводів запалювання для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Комплект проводів запалювання ?
💵 Какие цены в Mriyar на Комплект проводів запалювання ?

Комплект проводів запалювання на популярние марки автомобилей

Популярные производители Комплект проводів запалювання