Кільця поршневі

Оберіть авто
Сортувати

Поршневі кільця для ремонту двигунів внутрішнього згоряння

Автомобільний мотор є складною системою, що складається з безлічі взаємопов'язаних деталей, вузлів і невеликих агрегатів. Всі елементи обов'язково повинні бути справними та ідеально підходити один до одного, інакше серце автомобіля вкрай швидко перестане працювати. Тому при ремонті та обслуговуванні мотора важливо приділяти увагу навіть найменшим деталям, наприклад, поршневим кільцям.

Кільця поршнів є тонкі ущільнювачі, виготовлені зі сталі або чавуну. Зовні вони нагадують розімкнені кола, які можуть бути абсолютно гладкими або мати невеликі канавки. Ущільнювачі встановлюються у спеціальні посадкові місця на краях поршнів та надійно фіксуються у пазах. Без поршневих кілець робота двигуна внутрішнього згоряння буде вкрай неефективною або мотор взагалі не запуститься. Першочергове завдання кілець - створення компресії у двигуні. Металеві ущільнювачі дозволяють підтримувати оптимальний рівень тиску в циліндрі під час стиснення поршнів. Також кільця захищають краї поршнів від задирів, перегріву та забезпечують рівномірний розподіл моторного масла по стінках циліндрів.

Покупка поршневих кілець у надійних магазинах

Якщо ви хочете провести ремонт мотора свого автомобіля та замінити зношені кільця у поршневих вузлах, рекомендуємо скористатися маркетплейсом Мріяр. Ми об'єднуємо сотні продавців автозапчастин по всій Україні на одному майданчику. На маркетплейсі Мріяр представлені великі та невеликі інтернет-магазини, офіційні дилери, автосервіси, при цьому всі продавці проходять перевірку надійності перед початком співпраці з нами. Кожен продавець може запропонувати вам свою вигідну ціну, розширену гарантію, безкоштовну доставку або інші бонуси при покупці автозапчастин. На сайті маркетплейсу Мріяр ви знайдете зручний каталог, за яким зможете купити якісні поршневі кільця для наступних марок авто:

  • Audi;
  • BMW;
  • Mercedes-Benz;
  • Kia;
  • Subaru;
  • Lexus;
  • Toyota;
  • Volvo.

Також в каталозі представлені ущільнювачі поршневі для автомобілів рідкісних марок Setra, Saab, JAC, Iveco і багатьох інших брендів.

Як зрозуміти, що поршневі кільця потребують заміни?

Коли металеві ущільнювачі зношуються і перестають тримати форму, насамперед двигун починає сильно диміти. Дим може бути густим білим, сизим і навіть чорним. Далі на свічках запалення почне з'являтися масляний нагар, а повітряний фільтр швидко забиватиметься. Ще на зношування ущільнювачів вкаже нерівна, надмірно галаслива робота двигуна. Також може помітно зрости витрата палива та моторного масла.

Якщо ви виявили перераховані вище проблеми, постарайтеся якнайшвидше відвідати ремонтний центр для заміни поршневих кілець. При покупці нових деталей зверніть увагу, що ущільнювачі можуть мати різні розміри в залежності від двигуна, для якого вони призначені. Також запчастини можуть продаватися в комплекті для повного обслуговування двигуна або поштучно. Найкраще купувати відразу комплект поршневих кілець, тому що ціна деталей буде найдоступніша і ви отримаєте всі необхідні запчастини в одному наборі. Якщо вам потрібно замовити поршневе кільце та вас цікавить підбір комплектуючих точно за розміром, скористайтесь фільтром у каталозі маркетплейсу Мріяр. Вкажіть марку, модель, рік випуску вашого авто, а також тип та об'єм двигуна, і сайт автоматично запропонує сумісні деталі з вашою машиною.

Ціни на Кільця поршневі
Товар Ціна
Кільця поршневі Mahle Original 033 01 N0 356,00 UAH
Кільця поршневі Kolbenschmidt 800040811000 327,76 UAH
Кільця поршневі Mahle Original 001 36 N0 795,64 UAH
Кільця поршневі Kolbenschmidt 800054110000 336,34 UAH
Кільця поршневі Mahle Original 011 69 N0 344,35 UAH
Кільця поршневі - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кільця поршневі для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кільця поршневі ?
💵 Які ціни в Mriyar на Кільця поршневі ?

Кільця поршневі на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кільця поршневі