Паливна рампа

Оберіть авто
Сортувати

Паливна рампа для вашого автомобіля

Конструкція кожного сучасного бензинового двигуна передбачає наявність паливної рейки (рампи), яка представляє собою спеціальну трубчасту деталь. Основне завдання комплектуючої полягає в подачі паливної маси і розподілі її по форсунках двигуна. Паливо всередині рампи знаходиться під тиском. У виготовленні деталі використовується спеціальна сталь, що відрізняється підвищеною стійкістю до корозії і дозволяє істотно продовжити термін служби деталі. Розташовується паливна рейка безпосередньо на впускному колекторі ДВС, а її кріплення виконано за допомогою болтів.

Поширені причини несправності

Необхідність купити паливну рампу, ціна якої на українському ринку автозапчастин цілком доступна для більшості споживачів, з часом може виникнути у кожного автовласника. До несправності комплектуючої можуть привести різні чинники, але часто її заміна потрібна з наступних причин:

  • втрата герметичності - спостерігається переважно в місцях з'єднання з іншими елементами паливної системи;
  • поломка регулятора тиску - можна помітити по перепадів оборотів і нестійкого холостому ходу;
  • засмічення форсунок - супроводжується різким зниженням потужності двигуна та підвищенням паливного витрати.

Зіткнувшись з описаними ознаками несправності рампи, варто задуматися про покупку нової комплектуючої і її заміні. Ігнорування проблеми загрожує більш серйозними поломками ДВС і може привести до необхідності проведення дорогого капітального ремонту транспортного засобу.

Де купити автозапчастин по самій вигідною ціною?

Нішевий маркетплейс автозапчастин Мріяр пропонує ознайомитися з великим каталогом автомобільних рамп від різних виробників і підібрати підходящу саме вам деталь по самій вигідною ціною. Наша основна задача - створити максимально комфортні умови для взаємодії надійних і перевірених продавців з автовласниками. У нас ви знайдете оригінальні автозапчастини іменитих брендів, замовити які можна з доставкою по Україні.

Великий асортимент автозапчастин, зібраний на єдиній торговельній площадці, дозволяє кожному споживачеві підібрати вироби, які максимально відповідають вимогам, що пред'являються не тільки за технічними характеристиками, але і за вартістю. Вам більше не доведеться витрачати час на поїздки по сервісним центрам або порівняння асортименту різних інтернет-магазинів, адже все необхідне є на mriyar.ua.

Ціни на Паливна рампа
Товар Ціна
Рейка подачі палива Asam 77053 439,90 UAH
Рейка подачі палива Citroen/Peugeot 1570N5 3 254,25 UAH
Рейка подачі палива Citroen/Peugeot 198542 1 266,34 UAH
Рейка подачі палива Citroen/Peugeot 1570G2 8 873,46 UAH
Рейка подачі палива Renault 8200139674 1 292,85 UAH
Паливна рампа - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Паливна рампа для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Паливна рампа ?
💵 Які ціни в Mriyar на Паливна рампа ?

Паливна рампа на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Паливна рампа