Блок циліндрів

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Функції та особливості блоку циліндрів ДВЗ

Блоковий механізм - один з найважливіших, а також складних елементів силового агрегату. У його конструкції розташовані шатуни, циліндри, поршні, до корпусу кріпляться компоненти трансмісії, ГРМ і інші другорядні механізми. Крізь конструкцію проходять численні канали для циркуляції мастильної рідини, що забезпечує охолодження системи двигуна і захист від передчасного зносу в результаті тертя. Блок зазвичай литий, тобто відливається цільної деталлю з отворами і поверхнями під установку перерахованих вище компонентів. Тому виготовляють конструкцію з міцних матеріалів, найчастіше з чавуну.

Так чи інакше, блок є серцем мотора, до якого прикріплені інші деталі. Якщо по закінченню терміну експлуатації потрібна заміна і ви вирішили «куплю», не експериментуйте з модифікацією. Такі агрегати потрібно шукати тільки оригінальні, з повною ідентичністю того, що був встановлений на заводі.

Можливі несправності блоку, ознаки та причини

Незважаючи на міцність матеріалів виготовлення, механізм має свій робочий ресурс. З огляду на високі температури і тертя поверхонь металевих деталей, агресивну хімічне середовище, навіть найміцніший сплав може дати тріщину. З ладу виходять компоненти вузла, особливо - дрібні деталі.

Найчастіші поломки:

  • текти антифризу - можливо, погано затягнуті кріплення ГБЦ;
  • дає збої прилад керування температурою;
  • двигун "троїть" - можливе утворення мікротріщин в корпусі;
  • пробої в сорочці системи охолодження;
  • деформація гнізд підшипникових вкладишів;
  • знос втулок і посадочних місць під втулки розподільного;
  • деформація різьбових отворів, викривлення і знос місць посадки під гільзи, штовхачі.

Серед частих несправностей також - освіту повітряної пробки, що провокує пошкодження кришки розширювального бачка. У сильну спеку влітку можуть відбуватися скачки термодатчика. У будь-якому випадку, шукати причини і проводити точну діагностику краще в автосервісі.

Де купити блок циліндрів двигуна, маховик в Україні, яка ціна?

Одна із затребуваних майданчиків з продажу автомобільних запчастин та інших товарів - Мріяр. Кожен автомобіліст знайде у нас будь-яку автозапчастин для всіх популярних в країні іномарок і вітчизняних автомобілів. Система видасть список товарів - як оригінальних, так і аналогів, покупцеві лише залишається вибрати підходящий. На сайті можна отримати всю інформацію про запчастини, виробниках, допуски по вживаності. Наш ресурс створений для зручності автовласників: тут зібрані продавці з усіх регіонів України, в асортименті представлено більше 40 млн найменувань продукції: блоки циліндра для мотора в зборі, комплект ременів ГРМ, деталі підвіски, рульова рейка, кузовні частини, масла / рідини, електрика / електроніка, освітлення, аксесуари / пристосування та інше.

Ми пропонуємо швидкий і зручний пошук товарів, в тому числі по артикулу або VIN-коду. Гарантуємо високу якість продукції, оскільки співпрацюємо лише з перевіреними продавцями. За запитом в пошуковій системі система видасть вам результати, найближчі до вашого географічному положенню, що заощадить час очікування доставки продукції або ж дозволить забрати її самовивозом. Звертаючись в маркетплейс Мріяр, ви економите свій час і фінанси, отримуючи якісні запчастини в стислі терміни.

Ціни на Блок циліндрів
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Блок циліндрів - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Блок циліндрів для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Блок циліндрів ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Блок циліндрів у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Блок циліндрів ?

Блок циліндрів на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Блок циліндрів