Система охолодження двигуна

Оберіть авто
Дані відсутні

Для чого в автомобілі працює система охолодження?

Мотор автомобіля внутрішнього згоряння - самий жаркий агрегат. Це топка, в якій згорає паливо і дає енергію, необхідну для роботи автомобіля. Гази і надлишкове тепло, які виділяються від відпрацювання горючої речовини, бензину або дизеля, розпалюють вузли та деталі до дуже високих температур. Від надмірного нагріву двигун не тільки втрачає свою потужність, але і може швидко прийти в непридатність. Щоб продовжити ресурс силового агрегату, потрібно вчасно його охолоджувати. Перші автомобілісти вирішували цю проблему просто - чекали, поки охолоне мотор, міняли кипляче воду в радіаторі.

Сучасні автомобілі - складні пристрої, безперебійна робота яких забезпечується функціональною електронікою і автоматикою, вони оснащені спеціальною системою охолодження, яка відводить надлишки тепла, підтримує дію механізмів в комфортному режимі. Крім свого основного завдання - охолоджувати двигун, вона виконує деякі інші функції: нагріває повітря в системі опалення та кондиціонування, охолоджує масла, мастила та рідина в автоматичній коробці передач і т.д. Система складається з різних деталей: циліндрів, вентиляторів, насосів, радіаторів, сполучних трубок, датчиків. Виконуючи свою складну роботу, вони нерідко приходять в непридатність.

Які деталі системи охолодження ви можете купити?

Коли система охолодження двигуна вимагає профілактики, перед власником машини стоїть питання - де швидко і бажано дешево купити необхідні запчастини? Дуже зручно придбати всі необхідні деталі в маркетплейсе Mriyar. Це дуже зручна торгова інтернет-майданчик, на якій ви можете знайти величезний асортимент комплектуючих для ремонту системи охолодження автомобіля будь-якої марки і року випуску від безлічі продавців. У каталозі представлені наступні товари:

 • радіатори;
 • кришки радіатора і розширювального бачка;
 • патрубки і кріплення радіатора;
 • прокладки водяного насоса;
 • насоси системи охолодження двигуна;
 • термостати;
 • вентилятори охолодження;
 • двигуни вентилятора радіатора;
 • охолоджуючі рідини;
 • фланці, ущільнення трубки і датчики охолоджуючої рідини;
 • розширювальний бачки охолоджуючої рідини;
 • прокладка термостата і інші деталі.

Купівля через інтернет дуже зручна тим, що ви можете без поспіху вибрати товар, який найбільше підійде вам за ціною та якістю. Звернувшись в Mriyar, ви зможете вибрати як сертифіковані деталі-оригінали, так і більш дешеві їх аналоги.

Чому варто купувати запчастини саме в Mriyar?

Наша компанія за роки роботи накопичила великий досвід в продажу автозапчастин. Ми зібрали і об'єднали в своєму каталозі максимальне число пропозицій від продавців з усіх кінців України. Зручна система допоможе вам легко знайти найближчу точку продажу, придбати товари за найбільш привабливою в вашому населеному пункті вартості. Наше завдання полягає в тому, щоб допомогти кожному покупцеві знайти свого продавця, в чесності якого не доводиться сумніватися.

Куплений товар ви зможете оплатити і отримати відповідно до умов, запропонованих обраної вами компанією. Маркетплейс Mriyar - це максимально швидкі, зручні і вигідні покупки необхідних автотоварів для жителів будь-якого населеного пункту України.