Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора)

Оберіть авто
Сортувати

Коли потрібно міняти вискомуфту?

В системі охолодження машини передбачено такий спеціальний пристрій, як вязкостная муфта повного приводу, її вважають непоганою альтернативою електричному вентилятору. Ставиться на автомобілях з подовжнім розташуванням двигуна, пристрій регулює потрібну швидкість обертання крильчатки, з урахуванням нагріву движка. Вискомуфта виглядає, як непроникний корпус, всередині розміщені диски, один їх ряд з'єднується з встановленим веденим валом, другий - з передбаченим провідним. Всередину заливається в'язка особлива рідина, як правило, силіконова. Чим активніше йде її перемішування, тим вище показник в'язкості.

Вискомуфта: особливості конструкції

Цей механізм разом зі звичайним вентилятором знаходиться між радіатором охолодження автомобіля і шківом водяного насоса, може кріпитися на фланцевої вал. Термін служби віськомуфти - до 200 000 км, потім її потрібно ремонтувати або міняти. Фахівці рекомендують приділяти особливу увагу цій деталі влітку і обов'язково перевіряти ступінь нагрівання двигуна, приводні автомобільні системи.

Принцип належного функціонування машинної віськомуфти нескладний. Якщо дорога без вибоїн, передбачені в авто диференціал і приводний особливий вал рухаються одночасно, якщо ж машина починає пробуксовувати, то колеса однієї осі стрімко прокручуються, а другий - залишаються без руху, а диски вязкостной муфти, пов'язані з цим приводним валом, сприяють прискоренню обертання і активно вимішують ділатантні суміш. Тоді силікон твердне, блокує автомобільний диференціал, що крутиться ефект перекидається на другу наявну вісь, включається повний привід. Після того, як перешкода машина долає, рідина втрачає твердість, вискомуфта знімає блок, задня автомобільна вісь відключається.

Вязкостная муфта забезпечує:

  • контролювання швидкості обертання лопатей вентилятора, остуджують мотор машини;
  • функціонування движка;
  • зниження сильного навантаження на двигун.

Збої в роботі встановленої віськомуфти відразу проявляються: мотор починає сильно нагріватися, навіть якщо двигун холодний, вентилятор витягує на максимумі. Спровокувати поломку можуть гель поганої якості, несправність вузлів машинного механізму, затвердіння мастила.

Вискомуфта: шукаємо в списках пропозицій на Мріяр

Вискомуфта, яка працює на охолодження разом з вентилятором, обійдеться не дуже дорого, купити такий механізм за помірну ціну можна в маркетплейсе автозапчастин Мріяр. Тут представлено понад 40 мільйонів товарів і сотні мільйонів пропозицій від автомагазинів, автосервісів, офіційних дистриб'юторів. Продукція як нова, так і відновлена, в отличном состоянии, ціна утримується прийнятна.

Щоб знайти вискомуфту або будь-яку іншу потрібну деталь, необхідно ввести в пошукову систему на сайті назву і своє місце розташування, система тут же видасть оптимальні варіанти, перевага віддається торговим точкам в рідному місті замовника. Клієнту залишається тільки оформити замовлення і забрати його найближчим часом. Новачки, які погано орієнтуються в запчастинах, можуть скористатися послугою запиту по VIN-коду, у відповідь отримають вигідні пропозиції від продавців разом з консультацією.

Ціни на Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора)
Товар Ціна
Віскомуфта Sachs 2100 011 031 2 901,03 UAH
Віскомуфта Febi 18683 2 427,45 UAH
Віскомуфта Mercedes-Benz A0002009723 6 721,66 UAH
Віскомуфта Sachs 2100 077 031 3 227,85 UAH
Віскомуфта Febi 18678 1 918,80 UAH
Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора) - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора) для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора) ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора) у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора) ?

Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора) на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Віскомуфта вентилятора (муфта зчеплення вентилятора)