Патрубок радіатора

Выберите авто
Сортировать

Патрубки системи охолодження двигуна

Система охолодження забезпечує двигуну оптимальний температурний режим. Установка представлена ​​виробами, які, працюючи в сукупності, здійснюють підведення охолоджуючої рідини до нагрітих деталей двигуна. Патрубки є ключовими елементами, тому що по них подається і виводиться рідина з радіатора. Патрубок виконаний з гуми, яка стійка до високої температури і морозів. Являє собою трубку широкого діаметра. Підключається деталь до термостата і радіатора.

Підвідний патрубок приносить в радіатор гарячу рідину, а виводить забезпечує відведення охолодженої рідини. Перший тип вироби під час роботи двигуна піддається високій температурі, тому його матеріал зношується набагато швидше. Кожен вид розрахований на експлуатацію при певних температурних режимах, тому патрубки повинні встановлюватися відповідно до інструкції.

Причини пошкодження патрубків двигуна

Самостійно провести діагностику і виявити поломку досить важко. При огляді деталь може здаватися неушкодженою, тому що побачити мікротріщини в структурі гуми складно. Однак варто звернути увагу на такі ознаки як завоздушіваніе системи, втрата рідини, м'яке стан шланга, поява плям.

Виріб може прослужити від трьох до п'яти років залежно від умов експлуатації. Однак варто розуміти, що до виходу з ладу патрубка можуть привести такі причини:

  • використання низькоякісної охолоджуючої рідини;
  • низький рівень антифризу в системі;
  • часті перепади температур;
  • перегрів двигуна;
  • наявність накипу і забруднень;
  • заливка води в радіатор замість антифризу;
  • попадання машинного масла в радіатор.

Якщо виріб всередині покрито накипом, відповідно, діаметр звужується. Рідина погано циркулює і охолоджувальний ефект знаходиться на низькому рівні. Двигун перегрівається, система закупорюється, деталі швидко зношуються.

При попаданні масла в радіатор, антифриз починає густіти і з часом перестає циркулювати. Якщо в системі охолодження недостатня кількість рідини, то з'являється повітря, яке нагрівається до високих температур і призводить до розтріскування гуми зсередини. У пошкоджених місцях утворюється текти.

Патрубки необхідно регулярно перевіряти на цілісність в спеціалізованих автосервісах. При виявленні накипу або загустіння антифризу, деталь чистять зсередини спеціальним засобом. Очищувач заливають в радіатор, витримують і зливають. При механічному пошкодженні і видимих ​​тріщинах необхідно замінити обидва види патрубка в терміновому порядку.

Де купити комплект патрубків системи охолодження в місті Київ?

Щоб запобігти передчасному зносу двигуна, необхідно купувати якісні деталі. Багато власників авто купують запчастини в маркетплейсе Mriyar. Компанія об'єднує на своєму майданчику всіх офіційних продавців України, тому на сайті представлений каталог з мільйонним асортиментом автозапчастин. У каталозі можна знайти патрубки системи охолодження будь-якого типу і бренду. Компанія Mriyar здійснює доставку продукції не тільки в столиці, але й до всіх міст країни.

Цены на Патрубок радіатора
Товар Цена
Патрубок Febi 38965 242,00 UAH
Патрубок Febi 40235 45,42 UAH
Патрубок Febi 32640 263,00 UAH
Патрубок Febi 102470 61,00 UAH
Патрубок Febi 14025 146,98 UAH
Патрубок радіатора - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Патрубок радіатора для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Патрубок радіатора ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Патрубок радіатора в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Патрубок радіатора ?

Патрубок радіатора на популярние марки автомобилей

Популярные производители Патрубок радіатора