Кріплення радіатора

Выберите авто
Сортировать

Опори і подушки для кріплення радіатора

Рух автомобіля супроводжується нагріванням двигуна. Для того щоб мотор не перегрівався, і в дорозі не трапилася аварійна ситуація, в комплектації авто передбачена система охолодження. Радіатор - її головний елемент. Місце установки радіатора - під капотом, на передній рамі авто, з підключенням до двигуна. При установці автодеталі використовуються опори, які виготовлені з міцного металевого сплаву з антикорозійним покриттям. Між опорою і радіатором розташовуються подушки - компактні деталі з гуми з центральним отвором. Подушка нівелює вібрації, які супроводжують роботу мотора, захищає систему охолодження від ударів, що виникають в процесі пересування по дорогах з нерівною поверхнею.

Як визначити знос подушок, опор радіатора

Найчастіше опора виходить з ладу через природного зносу або в результаті механічного зіткнення автомобіля з великогабаритним перешкодою. Якщо удар був сильний, то під капотом зламається не тільки кріплення радіатора, але і сам, головний елемент охолоджувальної системи. Експлуатувати автомобіль з такої ситуації неможливо.

Для того щоб визначити поломку кріплень, досить візуального огляду автоузлов в підкапотному просторі. Явна ознака поломки кріплень - сторонній шум, стукіт під час руху автомобіля. Експлуатація машини зі зламаними опорами або деформованими подушками призводить до некоректної роботи радіатора, в результаті чого перегрівається мотор. Ненадійно закріплений радіатор стоїть в нахиленому положенні, що може викликати текти охолоджуючої рідини. Тому важливо своєчасно усунути неполадки, замінивши кріплення новими.

Де вигідно купити опори і подушки радіатора?

Більшість автомобілістів вважають за краще купувати автозапчастини в інтернеті, відмовляючись від сервісу магазинів, які не мають власні сайти. У 2018 році засновано компанія Мріяр, якій вдалося кардинально змінити ставлення водіїв до сервісу спеціалізованих автомагазинів. Сьогодні їх послуги доступні і в інтернет-просторі, при відсутності власних сайтів. Вони розміщують каталоги автозапчастин на маркетплейсе Мріяр, після чого стають інтернет-продавцями.

Переваги покупок на маркетплейсе Mriyar:

  • пропозиції продавців автозапчастин з різних міст України;
  • можливість користуватися послугами наземних магазинів, розташованих поблизу вашого будинку;
  • пошук запчастини за каталожним номеру, назвою, за унікальним ВІН-коду машини;
  • пропонують товарні позиції як оптові, так і роздрібні продавці.

Постійними клієнтами маркетплейса є не тільки автомобілісти, а й автомагазини, автосервіси, які реалізують запчастини своїм покупцям. Вони оформляють замовлення на оптові поставки деталей. Будь-який товар можна повернути протягом 14 днів, якщо він не відповідає технічним і якісним характеристикам.

Цены на Кріплення радіатора
Товар Цена
Кронштейн радіатора Citroen/Peugeot 1312A4 45,39 UAH
Подушка радіатора гума Autotechteile 1005052 54,00 UAH
Опора радіатора Febi 07403 131,59 UAH
Опора радіатора Citroen/Peugeot 1312A3 18,34 UAH
Опора радіатора Asam 30376 33,00 UAH
Кріплення радіатора - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Кріплення радіатора для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Кріплення радіатора ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Кріплення радіатора в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Кріплення радіатора ?

Кріплення радіатора на популярние марки автомобилей

Популярные производители Кріплення радіатора