Кріплення радіатора

Оберіть авто
Сортувати

Опори і подушки для кріплення радіатора

Рух автомобіля супроводжується нагріванням двигуна. Для того щоб мотор не перегрівався, і в дорозі не трапилася аварійна ситуація, в комплектації авто передбачена система охолодження. Радіатор - її головний елемент. Місце установки радіатора - під капотом, на передній рамі авто, з підключенням до двигуна. При установці автодеталі використовуються опори, які виготовлені з міцного металевого сплаву з антикорозійним покриттям. Між опорою і радіатором розташовуються подушки - компактні деталі з гуми з центральним отвором. Подушка нівелює вібрації, які супроводжують роботу мотора, захищає систему охолодження від ударів, що виникають в процесі пересування по дорогах з нерівною поверхнею.

Як визначити знос подушок, опор радіатора

Найчастіше опора виходить з ладу через природного зносу або в результаті механічного зіткнення автомобіля з великогабаритним перешкодою. Якщо удар був сильний, то під капотом зламається не тільки кріплення радіатора, але і сам, головний елемент охолоджувальної системи. Експлуатувати автомобіль з такої ситуації неможливо.

Для того щоб визначити поломку кріплень, досить візуального огляду автоузлов в підкапотному просторі. Явна ознака поломки кріплень - сторонній шум, стукіт під час руху автомобіля. Експлуатація машини зі зламаними опорами або деформованими подушками призводить до некоректної роботи радіатора, в результаті чого перегрівається мотор. Ненадійно закріплений радіатор стоїть в нахиленому положенні, що може викликати текти охолоджуючої рідини. Тому важливо своєчасно усунути неполадки, замінивши кріплення новими.

Де вигідно купити опори і подушки радіатора?

Більшість автомобілістів вважають за краще купувати автозапчастини в інтернеті, відмовляючись від сервісу магазинів, які не мають власні сайти. У 2018 році засновано компанія Мріяр, якій вдалося кардинально змінити ставлення водіїв до сервісу спеціалізованих автомагазинів. Сьогодні їх послуги доступні і в інтернет-просторі, при відсутності власних сайтів. Вони розміщують каталоги автозапчастин на маркетплейсе Мріяр, після чого стають інтернет-продавцями.

Переваги покупок на маркетплейсе Mriyar:

  • пропозиції продавців автозапчастин з різних міст України;
  • можливість користуватися послугами наземних магазинів, розташованих поблизу вашого будинку;
  • пошук запчастини за каталожним номеру, назвою, за унікальним ВІН-коду машини;
  • пропонують товарні позиції як оптові, так і роздрібні продавці.

Постійними клієнтами маркетплейса є не тільки автомобілісти, а й автомагазини, автосервіси, які реалізують запчастини своїм покупцям. Вони оформляють замовлення на оптові поставки деталей. Будь-який товар можна повернути протягом 14 днів, якщо він не відповідає технічним і якісним характеристикам.

Ціни на Кріплення радіатора
Товар Ціна
Опора радіатора Borsehung B11363 38,00 UAH
Опора радіатора Borsehung B11364 68,00 UAH
Опора радіатора Vika 11210948201 63,00 UAH
Опора радіатора Borsehung B11361 82,00 UAH
Опора радіатора Borsehung B11359 85,18 UAH
Кріплення радіатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кріплення радіатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кріплення радіатора ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кріплення радіатора у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кріплення радіатора ?

Кріплення радіатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кріплення радіатора