Термостат

Choose a car
Sort

Термостат для авто: призначення

Термостат автомобільної охолоджувальної системи - не що інше, як клапан, чутливий до зміни температури охолоджуючої рідини. Автоматизоване напрямок охолоджуючої рідини по малому або великому колу дає можливість підтримувати стабільний температурний режим роботи силового агрегату. Це потрібно, щоб мотор швидко розігрівався при запуску, а потім зберігав постійну температуру на заданому рівні.

У різних видах авто застосовують різні види цих комплектуючих. Класикою вважаються одноклапанние моделі. Більш вдосконалений варіант - двоступеневі модифікації. Їх застосовують в системах, де тиск охолоджувальної рідини досить висока. Двохклапанний варіант - більш складна конструкція. Клапани синхронізовані між собою: закритий один круг, другий - відкритий.

Найсучасніша модель - термостати з електронним управлінням. Це пристрої з 1 клапаном і нагрівальним опором. Управління нагріванням здійснюється за допомогою блоку управління мотором. Перевага цього варіанту в тому, що пальне витрачається економніше.

Причини несправності термостата для автомобілів

Головна причина виходу термостата з ладу - корозія. При цьому ушкоджуються циліндр і блокувальний циліндр. Ознаки того, що елемент несправний:

  • швидкий перегрів двигуна авто;
  • нагрівання нижнього патрубка протягом декількох хвилин роботи силового агрегату;
  • різке падіння стрілки мотора під час його роботи (після зупинки силового агрегату стрілка показує великі цифри);
  • змішування моторного масла з охолоджувальною рідиною через порушення цілісності гумового ущільнювача тарілки термостата.

Через те, що агрегат зламаний, авто не може заводитися нормально. Постійне порушення режиму температур негативно впливає на робочий ресурс мотора, його знос відбувається занадто швидко.

Де купити автомобільний термостат, як вибрати і правильно експлуатувати?

Зазвичай деталь, якщо вона хорошої якості, служить безвідмовно. Проблеми трапляються, якщо куплений низькоякісний дешевий аналог. Але і в цьому випадку можна продовжити робочий ресурс термостата. Головне - стежити за станом гальмівної рідини і своєчасно виконувати її заміну. Підливати її час від часу - поширена помилка автомобілістів. Відповідно до думки фахівців, найкращий захист від корозії - у тосола.

Якщо термостат зламаний і підлягає заміні, найпростіший і надійний варіант - придбати таку ж модель. Можна також зробити замовлення по VIN-коду автомобіля. Хороше рішення - звернутися до фахівця, який допоможе вибрати найкращу модифікацію за кількістю клапанів, габаритам, способу індикації температури силового агрегату і іншим параметрам.

Бажаєте придбати якісну автозапчастин за вигідною ціною, не переплачуючи за доставку? Ласкаво просимо на маркетплейс "Мріяр". Це торгова площадка, яка об'єднала продавців автотоварів з усієї України. На платформі працюють як звичайні інтернет магазини, так і власники офіційного статусу дилера. Кожен продавець, перед тим, як отримати право продавати свої товари на маркетплейсе, проходить перевірку - шахраїв тут немає. Продуманий фільтр пошуку дозволяє швидко знайти необхідну запчастину або расходник. Дуже зручна функція - пошук по своєму населеному пункту: можливо, що потрібний товар є в вашому місті і за доставку платити не доведеться.

Prices for Термостат
Product Price
Термостат Vernet TH3359.87 274,15 UAH
Термостат Vernet TH4495.86 193,58 UAH
Термостат Vernet TH3720.80 260,99 UAH
Термостат Vernet TH1439.87J 240,17 UAH
Термостат Vernet TH5108.89J 248,92 UAH
Термостат - Questions and answers
🚘 How to choose Термостат for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Термостат group?
💵 What are the prices in Mriyar for Термостат ?

Термостат on top car brands

Popular Manufacturers Термостат