Радіатор

Оберіть авто
Сортувати

Радіатор системи охолодження двигуна автомобіля

В процесі експлуатації транспортного засобу мотор піддається інтенсивним навантаженням і виділяє достатньо велику кількість тепла, тому для комфортного і безпечного використання автомобіля повинна працювати система охолодження двигуна, схема якої передбачає установку в моторний відсік авто радіатора - купити деталь в Києві і інших містах України можна за доступною ціною в маркетплейсе Мріяр. Ця автозапчастин є обов'язковим елементом будь-якої машини, адже вона запобігає передчасному перегрів, здатний виникнути в процесі експлуатації.

Охолоджуючий радіатор на машину: функції

Радіатор - основний елемент в системі автомобільного охолодження, купити який слід для виконання наступних функцій:

  • охолодження масла, що відноситься до системи змащення;
  • нагрівання повітря, що вкрай важливо для повноцінного функціонування систем опалення, вентиляції та турбонаддува;
  • зниженні температурних показників перероблених газів, що знаходяться в системі рециркуляції;
  • охолодження робочої рідини в АКПП.

Несправність комплектуючої може привести до перегріву ДВС та інших елементів моторної системи в автомобілі, що згубно позначиться на їх ресурсі. Тому при виявленні ознак поломки або низької ефективності в роботі деталі варто виконати її діагностику і при необхідності купити автомобільний радіатор, що легко зробити з доставкою як до Києва, так і по всій Україні.

Причини поломки і ознаки несправності деталі

Одними з найбільш популярних причин поломки радіаторів ДВС є розрив шлангів, розгерметизація, механічне пошкодження решітки, природний знос або поява патьоків моторного масла. Робочий ресурс деталі багато в чому залежить від виробника і конструктивних особливостей. Про необхідність купити на автомобіль новий АВТОРАДІАТОР, ціна якого може варіюватися в досить великому діапазоні, можуть свідчити наступні фактори:

  • коли працює двигун, з-під капота виходить пароподібна серпанок;
  • перегрів основних вузлів автомобіля;
  • низький рівень охолоджувальної рідини.

Виявивши будь-якої з перерахованих ознак, зробіть ТО транспортного засобу і купите радіатор для машини, ціна якого на порядок нижче, ніж капітальний ремонт.

Рекомендації по вибору шуканої автозапчастини

Всі представлені на ринку автомобільні запчастини можна розділити на оригінали і аналоги. Оригінальні деталі виробляються на заводах, де випускаються автомобілі конкретної марки, тому ідеально підходять для ремонту і не спричинять особливих складнощів в процесі установки. Аналогові комплектуючі зазвичай виготовляються дочірніми підприємствами або сторонніми фірмами на основі схем і ліцензій. Такі деталі коштують дешевше оригіналу, однак до їх вибору варто підходити дуже уважно. Основна увага приділяється таким параметрам, як кількість і перетин трубок, габарити, функціональність, якість.

Не знаєте де купити автомобільні радіатори охолодження, ціни яких знаходилися б в відмінному співвідношенні з якістю? Нішевий маркетплейс автозапчастин Мріяр об'єднав кращих продавців, якими здійснюється продаж радіаторів охолодження на українському ринку. У каталозі представлені Авторадіатори різних брендів і різних цінових категорій. Багато автовласників сумніваються: куплю деталь через інтернет, а вона виявиться підробкою. Дійсно, на сучасному авторинку безліч неякісної продукції - при наявності сумнівів ви зможете вибрати на нашому майданчику в якості продавця офіційного представника виробника.

Ціни на Радіатор
Товар Ціна
Радіатор охолодження двигуна Bapmic BF0733900037 1 231,88 UAH
Радіатор охолодження двигуна Vika 11211857901 2 329,11 UAH
Радіатор охолодження двигуна Vika 11211829701 2 852,60 UAH
Радіатор охолодження двигуна Vika 11210138301 1 530,22 UAH
Радіатор охолодження двигуна Vika 11210756601 1 530,22 UAH
Радіатор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Радіатор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Радіатор ?
💵 Які ціни в Mriyar на Радіатор ?

Радіатор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Радіатор