Двигун вентилятора радіатора

Оберіть авто
Сортувати

Купити двигун для вентилятора радіатора дешево в Україні

У системі охолодження двигунів внутрішнього згоряння сучасних автомобілів тепло від рідинного теплоносія відводиться від силової установки в атмосферу за допомогою радіатора, який виступає у ролі спеціального теплообмінника. Однак, радіатор  далеко не завжди справляється із відведенням тепла, у таких ситуаціях йому на допомогу приходить спеціальний вентилятор охолодження радіатора.

Що є двигуном для вентилятора радіатора?

На сьогоднішній день у більшості легкових та вантажних автомобілів встановлений вентилятор радіатора з електричним приводом. Його популярність обумовлена ​​гранично простою та практичною конструкцією, точністю та результативністю роботи. Функціонує такий вентилятор на основі електричного двигуна, який рухає крильчатку.

Використання електродвигуна у поєднанні із сучасною електронікою дозволяє забезпечувати вентилятору кілька основних режимів роботи та перемикання між ними залежно від частоти обертання коленвала та поточної температури охолоджуючої рідини.

На відміну від інших вентилятори з електроприводом можуть включатися незалежно від ДВЗ. Наприклад, поки силова установка холодна і тільки прогрівається, вентилятор не працює, його електродвигун включає крильчатку тільки після того, як температура рідини, що охолоджує, досягне пікових значень.

Основні несправності електродвигуна вентилятора радіатора

Найвірнішою ознакою виходу з ладу деталі є проблеми із включенням вентилятора радіатора. По суті, без електродвигуна крильчатка не запускатиметься, про що водій зрозуміє вже після перших 10-20 кілометрів ходу авто. оскільки на приладовій панелі загориться чек двигуна, температура ДВЗ перевищуватиме всі допустимі значення.

Де купити двигун для вентилятора радіатора

У нашому інтернет-каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Двигун вентилятора радіатора доступно 204 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Двигун вентилятора радіатора та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 35,51 грн. до 95948,0 грн.

Ціни на Двигун вентилятора радіатора
Товар Ціна
Мотор вентилятора Toyota 1636323010 3 946,00 UAH
Мотор вентилятора Vika 88191700301 1 545,01 UAH
Мотор вентилятора Toyota 1636331090 5 897,00 UAH
Мотор вентилятора Toyota 8923260022 8 239,00 UAH
Мотор вентилятора VAG 4M1820021C 5 033,89 UAH
Двигун вентилятора радіатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Двигун вентилятора радіатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Двигун вентилятора радіатора ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Двигун вентилятора радіатора у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Двигун вентилятора радіатора ?

Двигун вентилятора радіатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Двигун вентилятора радіатора