Насос системи охолодження двигуна

Оберіть авто
Сортувати

Що таке помпа в автомобілі і для чого вона потрібна?

Сучасна система автомобільного мотора є складне поєднання різних агрегатів, які обов'язково повинні працювати справно. Вихід з ладу хоча б одного елемента може привести до поломки всього мотора в цілому. Одним з найбільш важливих вузлів можна назвати помпу або насос водяного охолодження. Основна функція помпи полягає в тому, щоб не допускати перегріву мотора автомобіля. Експлуатація транспортного засобу з несправним насосом швидко призведе до пошкодження поршнів і циліндрів, дорогого ремонту мотора або навіть до його заміни.

Насос під'єднується безпосередньо до мотору і відповідає за безперервну циркуляцію охолоджуючої рідини всередині двигуна. Зверніть увагу, що водяна помпа заправляється не простий водою, а спеціальним антифризом з антикорозійними присадками. Якщо ви хочете докладніше дізнатися, для чого служить помпа в машині, зверніться в маркетплейс Мріяр за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Консультанти маркетплейса детально відповідять на ваші питання, пояснять, навіщо потрібна помпа на двигуні машини, і допоможуть замовити відповідний насос під конкретний автомобіль.

Види водяних помп

Незалежно від принципу роботи насосів, все охолоджуючі агрегати мають схожу конструкцію. Вони являють собою пристрої в герметичних корпусах, оснащені приводним валом, крильчаткою, шкивом і підшипниками. В процесі експлуатації транспортного засобу мотор приводить в рух вал, і охолоджуюча вода перекачується з радіатора всередину насоса. Далі рідина з помпи подається в крильчатку і направляється в систему охолодження двигуна. Пройшовши через усі трубки, охолоджуюча рідина перекачується назад в радіатор автомобіля, що ще сильніше охолоджує водяну середу і робить роботу помпи більш ефективною. Залежно від принципу роботи, насоси водяної системи охолодження, що приєднується до двигуна автомобіля, можуть бути:

  • з механічним приводом. Насос запускається одночасно з мотором і працює від пасової передачі на распредвали;
  • з електричним приводом. Роботу деталі регулює невеликий електромотор з електронним блоком управління.

Також автомобільна помпа може бути основною, повністю виконує всю роботу з перекачування антифризу, або додаткової. Установка додаткового водяного насоса необхідна для експлуатації машин в дуже жаркому кліматі, при цьому робота цього елемента в авто забезпечується окремим електричним мотором.

Купівля водяних насосів по відмінної якості і вартості

Якщо ви хочете придбати якісну помпу з гарантією від виробника, зверніться у маркетплейс Мріяр. Наша майданчик об'єднує сотні продавців і дистриб'юторів автозапчастин по всій країні і допомагає зробити процес покупки деталей зручніше, простіше і швидше. У нас ви зможете купити автомобільний насос для водяного охолодження, також званий помпою для води, за найбільш вигідною ціною в Києві, Харкові та будь-якому іншому місті України. Для цього вам необхідно вказати необхідні параметри деталі і модель вашого авто, і фільтр підбере таку помпу для машини, ціна і функції якої влаштують вас найкращим чином.

Всі продавці, що працюють через маркетплейс Мріяр, проходять ретельну перевірку і надають документи, що підтверджують якість та оригінальність своєї продукції. Також продавці можуть запропонувати вам унікальні акції і знижки на доставку. Мінімальний термін гарантії на всі товари становить 14 днів, але багато продавців забезпечують гарантійне обслуговування протягом набагато більшого періоду часу в залежності від типу деталі. Додатково на сайті маркетплейса ви можете вибрати місто вашого проживання, і налагоджений алгоритм запропонує запчастини з максимально швидкою доставкою в Київ, Житомир або будь-який інший населений пункт країни.

Ціни на Насос системи охолодження двигуна
Товар Ціна
Насос охолоджуючої рідини Vika 11211798701 585,00 UAH
Насос охолоджуючої рідини Meyle 113 012 0001 475,32 UAH
Насос охолоджуючої рідини VAG 03L121011P 1 910,33 UAH
Насос охолоджуючої рідини Borsehung B15313 2 221,08 UAH
Насос охолоджуючої рідини VAG 045121011H 139,00 UAH
Насос системи охолодження двигуна - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Насос системи охолодження двигуна для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Насос системи охолодження двигуна ?
💵 Які ціни в Mriyar на Насос системи охолодження двигуна ?

Насос системи охолодження двигуна на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Насос системи охолодження двигуна