Насос системи охолодження двигуна

Оберіть авто
Сортувати

Що таке помпа в автомобілі і для чого вона потрібна?

Сучасна система автомобільного мотора є складне поєднання різних агрегатів, які обов'язково повинні працювати справно. Вихід з ладу хоча б одного елемента може привести до поломки всього мотора в цілому. Одним з найбільш важливих вузлів можна назвати помпу або насос водяного охолодження. Основна функція помпи полягає в тому, щоб не допускати перегріву мотора автомобіля. Експлуатація транспортного засобу з несправним насосом швидко призведе до пошкодження поршнів і циліндрів, дорогого ремонту мотора або навіть до його заміни.

Насос під'єднується безпосередньо до мотору і відповідає за безперервну циркуляцію охолоджуючої рідини всередині двигуна. Зверніть увагу, що водяна помпа заправляється не простий водою, а спеціальним антифризом з антикорозійними присадками. Якщо ви хочете докладніше дізнатися, для чого служить помпа в машині, зверніться в маркетплейс Мріяр за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Консультанти маркетплейса детально відповідять на ваші питання, пояснять, навіщо потрібна помпа на двигуні машини, і допоможуть замовити відповідний насос під конкретний автомобіль.

Види водяних помп

Незалежно від принципу роботи насосів, все охолоджуючі агрегати мають схожу конструкцію. Вони являють собою пристрої в герметичних корпусах, оснащені приводним валом, крильчаткою, шкивом і підшипниками. В процесі експлуатації транспортного засобу мотор приводить в рух вал, і охолоджуюча вода перекачується з радіатора всередину насоса. Далі рідина з помпи подається в крильчатку і направляється в систему охолодження двигуна. Пройшовши через усі трубки, охолоджуюча рідина перекачується назад в радіатор автомобіля, що ще сильніше охолоджує водяну середу і робить роботу помпи більш ефективною. Залежно від принципу роботи, насоси водяної системи охолодження, що приєднується до двигуна автомобіля, можуть бути:

  • з механічним приводом. Насос запускається одночасно з мотором і працює від пасової передачі на распредвали;
  • з електричним приводом. Роботу деталі регулює невеликий електромотор з електронним блоком управління.

Також автомобільна помпа може бути основною, повністю виконує всю роботу з перекачування антифризу, або додаткової. Установка додаткового водяного насоса необхідна для експлуатації машин в дуже жаркому кліматі, при цьому робота цього елемента в авто забезпечується окремим електричним мотором.

Купівля водяних насосів по відмінної якості і вартості

Якщо ви хочете придбати якісну помпу з гарантією від виробника, зверніться у маркетплейс Мріяр. Наша майданчик об'єднує сотні продавців і дистриб'юторів автозапчастин по всій країні і допомагає зробити процес покупки деталей зручніше, простіше і швидше. У нас ви зможете купити автомобільний насос для водяного охолодження, також званий помпою для води, за найбільш вигідною ціною в Києві, Харкові та будь-якому іншому місті України. Для цього вам необхідно вказати необхідні параметри деталі і модель вашого авто, і фільтр підбере таку помпу для машини, ціна і функції якої влаштують вас найкращим чином.

Всі продавці, що працюють через маркетплейс Мріяр, проходять ретельну перевірку і надають документи, що підтверджують якість та оригінальність своєї продукції. Також продавці можуть запропонувати вам унікальні акції і знижки на доставку. Мінімальний термін гарантії на всі товари становить 14 днів, але багато продавців забезпечують гарантійне обслуговування протягом набагато більшого періоду часу в залежності від типу деталі. Додатково на сайті маркетплейса ви можете вибрати місто вашого проживання, і налагоджений алгоритм запропонує запчастини з максимально швидкою доставкою в Київ, Житомир або будь-який інший населений пункт країни.

Ціни на Насос системи охолодження двигуна
Товар Ціна
Насос охолоджуючої рідини Vika 11211798701 690,00 UAH
Насос охолоджуючої рідини Ina 538 0088 10 1 282,58 UAH
Насос охолоджуючої рідини Ina 538 0026 10 1 246,70 UAH
Насос охолоджуючої рідини Ina 538 0060 10 1 388,90 UAH
Насос охолоджуючої рідини Ina 538 0089 10 1 249,52 UAH
Насос системи охолодження двигуна - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Насос системи охолодження двигуна для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Насос системи охолодження двигуна ?
💵 Які ціни в Mriyar на Насос системи охолодження двигуна ?

Насос системи охолодження двигуна на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Насос системи охолодження двигуна