Кришка радіатора

Оберіть авто
Сортувати

Заміна кришки радіатора при втраті працездатності

Клапан розширювального бачка - важлива частина системи охолодження двигуна. При пошуку і усунення несправностей в авто його часто не беруть до уваги, хоча порушення герметичності заливних горловин радіатора згубно позначається на роботі всього механізму. Завдяки кришці система підтримує передбачене в різних режимах роботи тиск і підбурює повітря.

Якщо герметизація порушена, система охолодження не працює належним чином. Несправний атмосферне клапан на радіаторі може привести до сплющиванию шланга. Щоб цього не сталося, під час ТО автомобіля важливо перевіряти надійність герметизації радіатора.

При виборі нової кришки звертайте увагу на номінальний тиск, вказане на поверхні запчастини. Воно повинно збігатися з показником, занесеним в документацію автомобіля. Також кришка не повинна мати видимих ​​пошкоджень, розтріскування ущільнень або їх затвердіння. У якісної запчастини обидва запобіжних клапана легко піднімаються і повертаються в початкове положення.

Які функції виконує радіаторна кришка

Кришка радіатора забезпечує необхідний тиск в двигуні автомобіля. Вона відповідає за роботу клапанів, захищаючи шланги від вибуху. Основними функціями запчастини є:

  • захист системи охолодження від механічних пошкоджень;
  • регуляція тиску;
  • утримування антифризу;
  • запобігання течі.

Завдяки правильній роботі системи охолодження двигун автомобіля не перегріється навіть в екстремальних умовах експлуатації. Працездатність радіаторної кришки перевіряють в автосервісі за допомогою спеціального обладнання. Клапани втрачають властивості через використання розбавленого антифризу, відсутність своєчасної заміни рідини або тривалого терміну експлуатації.

Основний симптом несправності кришки - текти з радіатора. Автомобіль відправляють на діагностику при найменшому пропущенні рідини.

Де купити кришку на радіатор за вигідною ціною?

Мріяр - це унікальна інтернет-майданчик, що об'єднує на одному сайті магазини автозапчастин з усієї країни. Тут можна не тільки купити кришку радіатора в автомобіль, але і порівняти пропозиції від різних продавців. У результатах пошуку відображається ціна товару, завдяки чому покупець бачить найбільш вигідні пропозиції.

На нашому майданчику офіційні продавці мають відповідний статус. Завдяки цьому покупець може вибрати найбільш надійні магазини, щоб уникнути підробки. Також на маркетплейсе продають товари під позначкою б \ у.

Якщо підібрати запчастина самостійно не виходить, залиште на сайті запит. Наші продавці запропонують варіанти, з яких ви зможете вибрати відповідні.

Завдяки Мріяр, товари онлайн продають навіть ті магазини, які раніше про це не замислювалися. Тепер продавцям не обов'язково створювати власний сайт і складати картки товарів. Велика частина процесів на Мріяр відбувається автоматично.

Ціни на Кришка радіатора
Товар Ціна
Кришка радіатора Febi 06568 147,74 UAH
Кришка радіатора Vernet RC0027 179,00 UAH
Кришка радіатора Vernet RC0040 202,00 UAH
Кришка радіатора Febi 02359 126,00 UAH
Кришка радіатора Febi 01211 123,48 UAH
Кришка радіатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кришка радіатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кришка радіатора ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кришка радіатора у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кришка радіатора ?

Кришка радіатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кришка радіатора