Датчик температури охолоджуючої рідини

Оберіть авто
Сортувати

Вибираємо датчик температури охолоджуючої рідини

Існують різні автомобільні датчики, всього їх в машині налічується 7, і кожен виконує свою важливу функцію. Датчик температури охолодження рідини є важливою частиною системи автомобіля, водії розуміють, що від його справності і точних показань багато в чому залежить робота мотора і термостата. Система вимірювання температури охолоджуючої рідини включає індикатор і датчик - пристрій, що спрацьовує при посиленні нагрівання і запускає вентилятор, який працює на охолодження радіатора, тому вважається цінним елементом електронної системи управління двигуном.

Якщо хочете придбати якісний датчик можна в нішевий маркетплейсе автозапчастин Мріяр, де свої товари (як нові, так і б / у або відновлені) представляють автомагазини, автосервіси, офіційні дистриб'ютори. Покупці отримують про продукцію повну інформацію, шукати потрібну річ можна по найменуванню, каталогу, VIN-коду.

Датчик температури ОЖ: як діє?

Автомобільний датчик температури рідини охолодження двигуна не тільки оберігає мотор, а й реагує на роботу суміжних вузлів, особливо - приводу. Крім необхідного охолодження движка, що циркулює в системі рідина не допускає нагрівання масла, остуджує до потрібної кондиції повітря в машинних турбінах. Якщо тосол перестає виконувати свої функції, це швидко позначається на функціонуванні автомобіля, а виявити проблеми з рідиною, що працює на охолодження, можна тільки завдяки правильним налаштуванням датчика.

Датчики температури тосолу поділяють за принципом роботи:

  • з негативним коефіцієнтом - при холодному двигуні і опір максимальне, при показниках напруги в 5 В блок управління зазначає падіння напруги, що і визначає, як потрібно оптимальна температура залитої охолоджуючої пристрій рідини;
  • з позитивним коефіцієнтом - працює датчик аналогічно, тільки разом з підвищенням температури збільшується і опір.

Принципово датчики між собою не відрізняються, обидва покажчика дають реальну інформацію про температуру, але велика частина автомобілів все-таки оснащена пристроями негативного коефіцієнта. Скільки коштує датчик температури охолоджуючої рідини (ОЖ) для двигуна авто, залежить від його виду, можна купити за прийнятну ціну цифровий або механічний, по конструкції вони схожі, тільки електронний цифровий покажчик подає сигнали на блок управління, а не на приладову панель, тому і вартість у них різна.

Чому ламається датчик?

Але навіть самий якісний прилад може зламатися. Якщо різко знижуються обороти двигуна, він довгий час прогрівається, більше витрачається пального, з глушника йде чорний дим, це говорить про те, що необхідно подбати про заміну. Причиною поломки датчика може стати неякісний антифриз або моторне масло, адже наконечник пристрою вкрай чутливий, і якщо на ньому збирається осад, то потрібні показники прилад не уловлює.

Спровокувати збій роботи здатні також замикання в ланцюзі, стрибок напруги, а якщо спостерігається витік охолоджуючої рідини, то прокладки починають сильніше зношуватися. Одна проблема тут же тягне за собою інші, тому рекомендується не ігнорувати будь-які «сигнали тривоги» з боку автомобіля, і тоді вдасться обійтися меншими витратами. Фактично замінити пристрій можна при певному досвіді і самостійно, це не зажадає великої кількості інструментів і часу.

Не знаєте, де купити якісний датчик температури охолоджуючої рідини? Заходьте на Мріяр!

У Мріяр налічується більше 40 000 000 товарів і сотні мільйонів пропозицій від продавців зі всієї України, асортимент постійно оновлюється і розширюється. Спеціально розроблена карта допомагає знайти товар в рідному місті, замовник може в лічені хвилини зв'язатися з представником автомагазину, замовити і забрати покупку. При необхідності завжди надається консультація. Від клієнта вимагається лише ввести назву товару, і сайт відразу ж видасть всі оптимальні варіанти з урахуванням найближчого до клієнта розташування автомагазинів. На сайті також є простір для торгівлі між оптовими покупцями, ціна на всю продукцію прийнятна.

Так що на Мріяр можна вибрати за доступною ціною будь-датчик температури охолоджуючої рідини (основний або додатковий), який оберігає від нагрівання двигун машини і забезпечує оптимальний температурний режим. Якщо клієнт - новачок в автосправі і не знає, яку деталь йому придбати, достатньо оформити запит по VIN-коду, на який відразу ж відгукнуться продавці і підберуть потрібний товар, висунуть свої пропозиції. Бажаєте заощадити час і гроші? Звертайтеся в Мріяр!

Ціни на Датчик температури охолоджуючої рідини
Товар Ціна
Датчик температури охолоджуючої рідини Vernet WS2694 253,50 UAH
Датчик температури охолоджуючої рідини Vernet WS2604 238,78 UAH
Датчик температури охолоджуючої рідини Asam 30669 193,33 UAH
Датчик температури охолоджуючої рідини Febi 32510 290,00 UAH
Датчик температури охолоджуючої рідини Febi 08668 218,00 UAH
Датчик температури охолоджуючої рідини - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик температури охолоджуючої рідини для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик температури охолоджуючої рідини ?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик температури охолоджуючої рідини ?

Датчик температури охолоджуючої рідини на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик температури охолоджуючої рідини