Датчики реле та блоки керування

Оберіть авто
Дані відсутні

Особливості та призначення датчиків реле і блоків управління автомобіля

Автомобільні датчики, блоки управління і реле активно застосовуються в процесі експлуатації транспортних засобів. Кожен такий прилад відрізняється унікальним призначенням і забезпечує підтримання ефективної роботи авто. Необхідність в них постійно підвищується, так як сучасні машини обладнані великою кількістю пристроїв і систем, що вимагають надходження електричного живлення.

Датчик в автомобілі є елементом інформаційно-вимірювальної системи. Основне завдання датчиків, незалежно від призначення, - забезпечення власника необхідними даними про роботу основних, допоміжних агрегатів. Реле являє собою електричний пристрій, яке використовується для розмикання, замикання певних відрізків ланцюгів. Виконуються такі дії при виявленні зміни показання вхідних даних від контактної групи.

Блок управління в електроніці автомобіля являє собою систему, яка управляє всіма його функціями. У це поняття входить велика кількість різних пристроїв, сукупність яких називається бортовим комп'ютером. Незважаючи на таку назву, технічно він не є єдиним механізмом.

Різновиди датчиків реле і блоків управління

Пристрої цієї категорії, що покращують роботу транспортного засобу, що підвищують його комфортабельність, згруповані у відповідності з виконуваними діями. Найбільш затребуваними продуктами розділу можна назвати:

  • реле стартера;
  • датчики: ABS, положення коленвала, парковки, температури охолоджуючої рідини, зносу гальмівних колодок, детонації, тиску масла;
  • блок управління: кондиціонером, свічками напруження.

Серед товарів цієї категорії можна побачити двигуни, вимикачі склопідйомників, Термовимикачі вентилятора радіатора, лямбда-зонди, резистори вентилятора обігрівача і ін. Крім того, завдяки цим пристроям власники можуть відстежувати тиск і запас палива і температуру вихлопних газів, контролювати стан дросельної заслінки.

Вигідна покупка датчиків, блоків управління

Працездатність деталей машини безпосередньо впливає на якість роботи її систем і агрегатів. В онлайн-каталозі Мріяр представлений широкий асортимент кращих блоків живлення, датчиків реле. Купити автомобільний датчик на сайті компанії можна оптом чи вроздріб. Продукція в каталозі є оригіналом. Підтверджується цей факт необхідними документами, гарантією виробника.

Вигідно і швидко будь-авто датчик купити можна, звернувшись до співробітників майданчика. Кваліфіковані консультанти допоможуть зробити вибір і відправлять продукт за вказаною адресою. Асортимент товарів постійно розширюється. Крім якісного фото і опису кожен товар доповнений важливою технічною інформацією. На сайті представлені запчастини як від офіційних представників, так і від звичайних продавців. Оптимізована система пошуку дозволить відшукати будь-який товар за лічені секунди.