Датчик детонації

Оберіть авто
Сортувати

Купити датчик детонації в Україні за низькими цінами

Датчик детонації (датчик стуку або ДД) – це спеціальний пристрій, за допомогою якого вимірюється сила детонації, що утворюється в ДВС, що працює, при згорянні паливно-повітряної суміші.

Що таке детонація

Під детонацією розуміється відхилення в роботі силового агрегату, яке має вибуховий характер, зумовлений різким запаленням паливно-повітряної суміші в циліндрах двигуна. У нормі розподіл полум'я здійснюється зі швидкістю до 30 метрів за секунду, тоді як за детонації цей показник зростає до 2000 метрів.

Призначення датчика детонації

ДД - можна порівняти зі своєрідним мікрофоном, за допомогою якого ЕБУ «прослуховує» двигун транспортного засобу Датчик здійснюється обробку та перетворення детонації в електричний сигнал. Далі сигнал надходить на контролер ЕБУ. У свою чергу, блок управління після появи детонації починає поступово стримувати запалення доти, доки небезпечні ознаки не будуть усунені.

Різновиди ДД

Сьогодні існує кілька основних видів датчиків детонації:

  1. Широкополосні – є найбільш поширеними і найчастіше зустрічаються в сучасних авто. Їх відрізняє округла форма з невеликим отвором у центрі. Працюють широкосмугові датчики за наведеним вище принципом.
  2. Резонансні – вони налаштовані переважно виявлення частоти мікровибухів, які у камері згоряння двигуна. У разі підвищення показника електричний сигнал передається контролеру.

Ознаки несправності

Першою та найважливішою ознакою несправності ДД є сигнал «Check Engine», що загорівся на приладовій панелі автомобіля. Крім того, на несправність датчика можуть вказувати інші ознаки:

  • Двигун швидко нагрівається до критичних значень після початку руху;
  • Падіння динаміки та потужності ДВЗ;
  • Збільшена витрата палива;
  • На свічках запалення утворився сильний нагар.

Датчик детонації не підлягає ремонту, лише заміні. Він знаходиться на корпусі блоку силового агрегату, найчастіше між другим і третім циліндром.

Як купити датчик детонації

Купити датчики детонації за низькими цінами ви можете в електронному каталозі нашого маркетплейсу. У нас представлений великий вибір не тільки оригінальних приладів, але й аналогів, представлених такими виробниками, як: Bosch, Vika, Ossca, Automega, Jakoparts та інші.

Зараз у категорії Датчик детонації доступно 884 шт.Ви можете швидко порівняти ціни на Датчик детонації та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи датчик детонації, необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію мотора та інші технічні характеристики.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Датчик детонації
Товар Ціна
Датчик детонації Bosch 0 261 231 146 806,12 UAH
Датчик детонації Bosch 0 261 231 188 659,77 UAH
Датчик детонації Asam 30641 616,00 UAH
Датчик детонації Bosch 0 261 231 046 616,89 UAH
Датчик детонації Citroen/Peugeot 1920 FR 446,21 UAH
Датчик детонації - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик детонації для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик детонації ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Датчик детонації у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик детонації ?

Датчик детонації на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик детонації