Вимикач склопідіймача

Оберіть авто
Сортувати

Купити вимикач склопідйомника в Україні за вигідними цінами

В останні роки механічні склопідйомники практично перестали використовуватися на сучасних автомобілях – їм на зміну прийшли електричні склопідйомники, для керування яких використовуються спеціальні кнопки.

Що таке вимикач електросклопідйомника?

Вимикач склопідйомників – це самостійний модуль електричної системи склопідйомників ТЗ. Це комутаційний пристрій у вигляді кнопки або блоку кнопок, за допомогою яких здійснюється управління склопідйомниками на окремих або всіх дверях.

За допомогою вимикачів склопідйомників водій та пасажири можуть лише одним натисканням кнопки піднімати або опускати скло, тим самим регулюючи мікроклімат у салоні авто. Поломка цього вузла призводить до серйозного погіршення рівня комфорту під час руху ТЗ. Тому в разі поломки деталі її необхідно замінити у найкоротший термін.

Як підібрати вимикач склопідйомника?

У більшості випадків підбір вимикача склопідйомника не вимагає спеціальних знань. В ідеалі слід використовувати самі пристрої, щоб раніше були встановлені в автомобілі. Для цього достатньо орієнтуватись на каталожний номер деталі.

Якщо з якихось причин немає можливості придбати оригінальні деталі, ми рекомендуємо придивитися до перемикачів склопідйомників від наступних виробників:

  • Borsehung
  • AND
  • Vika
  • Automega
  • Topran
  • Asam
  • General Motors
  • VAG
  • Jp Group

На всі деталі діє гарантія виробника.

Де купити вимикачі склопідйомників в Україні?

В електронному каталозі Мріяр представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Вимикач склопідйомника доступно 1356 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Вимикач склопідйомника та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 11,13 грн. до 21683,73 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Вимикач склопідіймача
Товар Ціна
Вимикач склопідйомника Borsehung B18624 107,15 UAH
Вимикач склопідйомника Borsehung B11415 208,55 UAH
Вимикач склопідйомника Borsehung B11406 255,87 UAH
Вимикач склопідйомника Borsehung B11409 222,07 UAH
Вимикач склопідйомника Vika 99591049901 181,84 UAH
Вимикач склопідіймача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вимикач склопідіймача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вимикач склопідіймача ?
💵 Які ціни в Mriyar на Вимикач склопідіймача ?

Вимикач склопідіймача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вимикач склопідіймача