Двигун склопідіймача

Оберіть авто
Сортувати

Купити двигун склопідйомника для авто в Україні недорого

У кожному автомобілі для відкривання та закривання дверних вікон використовується спеціальний механізм, що отримав назву – склопідйомник.

Навіщо потрібен склопідйомник?

Він відноситься до допоміжних систем ТС і виконує відразу кілька функцій:

  • Дозволяє регулювати положення дверного скла;
  • Забезпечує герметичний притиск скла при його піднятому стані;
  • Фіксує скло у зручному для водія та пасажирів положенні;
  • Частково забезпечує захист автомобіля від несанкціонованого проникнення – наприклад, якщо вікно злегка відкрито для провітрювання салону.

Крім того, за допомогою склопідйомника здійснюється регулювання мікроклімату в салоні. Більшість власників транспортних засобів не замислюється про те, як влаштовані склопідйомники доти, доки не зіштовхнуться з проблемами в їх роботі. Тим часом найчастішою причиною виходу з ладу є двигун (моторчик) цієї допоміжної системи.

Часті несправності

Пристрій, за допомогою якого відкриваються та закриваються вікна в ТС – це звичайнісінький моторчик, що впливає на редуктор склопідйомника, приводячи його в рух. Як правило, для кожного скла використовується власний моторчик, який встановлюється між обшивкою та корпусом дверей.

Двигун склопідйомника зазвичай має тривалий робочий ресурс, тому його поломки трапляються нечасто. Найчастішою причиною поломки деталі стає звичайний пил. Потрапляючи в контакти, вона блокує надходження струму на обмотку, через що редуктор перестає справлятися з покладеними на нього завданнями, а склопідйомник виходить перестає виконувати покладені на нього завдання. У цьому випадку для відновлення роботи допоміжної системи необхідно якнайшвидше замінити двигун.

Де купити двигун склопідйомника

Купити двигун склопідйомника для легкового авто можна прямо сьогодні в каталозі нашого маркетплейсу. Зараз у категорії Двигун склопідіймача доступно 2567 шт. Ви можете порівняти ціни на Двигун склопідйомника та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 71,91 грн. до 84781,12 грн.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи Двигун склопідйомника, необхідно враховувати рік випуску машини, її марку, модель та основні технічні характеристики.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні.

Для отримання професійної консультації щодо вибору деталей та запасних частин для вашого авто ви можете звернутися до менеджерів Мріяр за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Ціни на Двигун склопідіймача
Товар Ціна
Електромотор склопідіймача General Motors 96870316 1 180,63 UAH
Електромотор склопідіймача General Motors 96475128 1 873,54 UAH
Електромотор склопідіймача General Motors 96870317 1 645,53 UAH
Електромотор склопідіймача Стартвольт VWR 0579 0,00 UAH
Електромотор склопідіймача Стартвольт VWR 0578 427,20 UAH
Двигун склопідіймача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Двигун склопідіймача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Двигун склопідіймача ?
💵 Які ціни в Mriyar на Двигун склопідіймача ?

Двигун склопідіймача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Двигун склопідіймача