Датчик зносу гальмівних колодок

Оберіть авто
Сортувати

Особливості датчика зносу гальмівних колодок і як він працює

З усіх систем транспортного засобу саме гальмівна потребує найбільшої уваги з боку водія. Її стан забезпечує безпеку всіх учасників дорожнього руху. Датчик зносу гальмівних колодок - це механізм, який ефективно контролює колодки і оповіщає власника ТЗ про необхідність заміни цієї деталі.

Він являє собою електричний щуп або механічний пристрій. У сучасних автомобілях застосовуються тільки електричні компоненти контролю. Такий вид вважається більш просунутим і зручним. Щуп датчиків знаходиться в ізольованому корпусі. З поставленими завданнями прилад справляється, відстежуючи знос фрикційних накладок колодок коліс. Його виготовляють з м'яких металів, завдяки чому він не пошкоджує інші деталі в процесі роботи.

Оцінюючи гальмівні колодки, пристрій виводить отриману інформацію на приладову панель. Принцип роботи простий і ефективний. В процесі експлуатації робоча поверхня колодок стирається до максимально доступного рівня. При цьому спостерігається замикання електричного кола - щуп впирається в диск. Спрацьовування відповідного сигнального елемента інформує водія. Чуйна електроніка дозволяє перевірити і відстежити момент, відповідний для своєчасної заміни поламаних витратних матеріалів. Цим вона значно підвищує комфорт і безпеку керування автомобілем.

Асортимент і типи датчиків в каталозі

Існує два основних типи контактних електричних пристроїв. Залежно від способу установки вони бувають:

  • зовнішніми;
  • вбудованими.

У першому випадку вони купуються окремо і для виконання поставлених завдань встановлюються в супорт. Де може знаходитися датчик, який контролює знос гальмівної колодки інтегрованого типу, дізнатися не складно - він спочатку в неї вбудований.

У каталозі також можна побачити двухсігнальние прилади. Працювати такий датчик зносу гальмівної колодки буде схожим чином. Їх особливість полягає в більш досконалому способі оповіщення водія датчиком. На першому етапі вони подають сигнал жовтого кольору, який означає наближення періоду сильного зносу. Поява на приладовій панелі червоного кольору вказує на необхідність термінової заміни зношених деталей.

Гальмівні датчики від провідних виробників в компанії «Мріяр»

Вигідно купити датчик зносу гальмівної колодки в місті Київ та інших населених пунктах країни можна, відвідавши сайт торговельного майданчика «Мріяр». Асортимент подібних пристроїв розширюється з кожним днем. Придбати продукт можна оптом чи вроздріб. Фахівці перед відправкою перевірять датчик зносу колодок, а також відправлять за вказаною в замовленні адресою. На товари періодично вводяться акції. Порівнявши ціни, можна вибрати оптимальний варіант за вартістю, доставці і виробнику. Зручна система пошуку на сайті дозволить скоротити процедуру до декількох секунд.

Ціни на Датчик зносу гальмівних колодок
Товар Ціна
Датчик зносу гальмівних колодок Bosch 1 987 474 566 182,57 UAH
Датчик зносу гальмівних колодок Bosch 1 987 473 037 155,00 UAH
Датчик зносу гальмівних колодок Bosch 1 987 473 520 378,30 UAH
Датчик зносу гальмівних колодок Bosch 1 987 474 969 78,00 UAH
Датчик зносу гальмівних колодок Bosch 1 987 473 011 59,00 UAH
Датчик зносу гальмівних колодок - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик зносу гальмівних колодок для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик зносу гальмівних колодок ?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик зносу гальмівних колодок ?

Датчик зносу гальмівних колодок на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик зносу гальмівних колодок