Датчик масової витрати повітря

Оберіть авто
Сортувати

Для чого потрібні датчики масової витрати палива?

Сучасний автомобіль - досить складна система різних вузлів і механізмів, кожен з яких виконує свою певну і важливу функцію. Серце машини - це її двигун. Від того, якої якості паливна суміш потрапляє в систему згоряння авто, буде залежати швидкість вашого пересування. Як відомо, при кожному такті роботи силового агрегату використовується горючий склад, на 14 частин складається з бензину і однієї - з повітря. Відстежує цю пропорцію спеціальний датчик витрати повітря, і якщо баланс порушується, потужність мотора помітно падає, а використання палива і масла, необхідного для роботи двигуна, істотно зростає. Регулятор потоку вимірює також температуру повітря в циліндрах і повідомляє всі дані електронного блоку управління. Система ЕБУ прораховує і визначає кількість палива і частоту його впорскування в форсунки двигуна.

ДМРВ бувають декількох видів і встановлюються на двигуни різного типу, як бензинові, так і дизельні. Менш точними, але більш надійними вважаються нітіевие воздухомер. Найчастіше зустрічаються плівкові датчики. Вони мають примхливим характером, швидше виходять з ладу, але краще проводять вимірювання. На автомобілях нового покоління можна побачити частотні ДМРВ, які відрізняються більш стабільною передачею даних на пристрій ЕБУ, тому що не залежать від перепадів напруги в електричному ланцюзі.

Як визначити, що датчик маси витрати повітря несправний?

Досвідчений водій відразу може помітити зміни в роботі двигуна своєї машини. Причиною цього може служити поломка витратоміра. Якщо ви хочете довше зберегти ресурс двигуна, зверніть увагу на ознаки, що вказують на несправність датчика подачі повітря:

  • двигун з працею запускається, особливо в холодну пору року;
  • неможливо швидко розігнати автомобіль;
  • немає плавного ходу, авто їде ривками;
  • мотор швидко перегріватися навіть при незначних навантаженнях;
  • машина починає глухнути при перемиканні передач;
  • постійно горить індикатор, що сигналізує про несправності пристрою;
  • помітно збільшується витрата палива.

Воздухомер може вийти з ладу як з технічних причин, так і від неправильних дій господаря автомобіля. Ціна на датчики масової витрати повітря може бути значною, тому деякі автолюбителі намагаються прочищати або ремонтувати його самостійно, що дуже часто призводить до поломки. Заміну датчика краще довірити фахівцям і провести її в сервісному центрі, де є необхідне діагностичне обладнання.

Де замовити і купити в Україні датчик масової витрати повітря ДМРВ?

Якщо у вас виникла необхідність ремонту цього пристрою, дізнатися, яка ціна на витратоміри повітря від різних виробників, чи можливо замовити і купити в Україні датчики ДМРВ онлайн і скільки коштує датчик об'ємної витрати повітря на ваш автомобіль, ви можете на сайті компанії Mriyar. Тут ви зможете знайти великий вибір всіляких запчастин для автомобілів, представлених на інтернет-ринку нашої країни.

Всі деталі мають відповідну сертифікацію якості, і ви можете бути впевнені, що придбаєте тільки оригінальну продукцію. Підібрати без сторонньої допомоги потрібний датчик, що ідеально підходить для вашої марки машини і її типу двигуна, ви зможете, вказавши в рядку пошуку найменування деталі та номер в каталозі пристрої автомобіля або її VIN-код.

Ціни на Датчик масової витрати повітря
Товар Ціна
Витратомір повітря Bosch 0 280 218 429 1 546,37 UAH
Витратомір повітря Bosch 0 928 400 529 5 554,36 UAH
Витратомір повітря Pierburg 7.22684.18.0 2 312,44 UAH
Витратомір повітря Bosch 0 281 002 735 3 936,57 UAH
Витратомір повітря Autlog LM1022 945,00 UAH
Датчик масової витрати повітря - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик масової витрати повітря для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик масової витрати повітря ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Датчик масової витрати повітря у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик масової витрати повітря ?

Датчик масової витрати повітря на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик масової витрати повітря