Датчик положення розподільного вала

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити датчик положення розподільного валу в Києві та Україні за низькими цінами

Сучасні двигуни  відрізняються складним пристроєм, які управління здійснюється з допомогою спеціального електронного блоку, який подаються сигнали з величезної кількості датчиків і сенсорів. Кожен вимірювальний прилад відстежує конкретні параметри та показники, які відображають особливості роботи мотора в поточний момент. Одним із таких пристроїв є датчик положення розподільного валу. Для його позначення дуже часто використовується абревіатура ДПРВ.

Призначення датчика

ДПРВ фактично відстежує положення розподільного валу в ГБЦ, Іншими словами, за допомогою цього приладу контролюється правильне положення механізму газорозподілу в конструкції двигуна.

Датчик дозволяє з максимальною точністю визначати момент початку циклу роботи ДВЗ по першому циліндру. Це необхідно для нормального та стабільного функціонування системи фазованого упорскування. Після отримання сигналу з ДПРВ блок управління формує імпульс на упорскування палива і відповідно запалення паливно-повітряної суміші в кожному циліндрі.

Ознаки несправності приладу

Загалом, при несправному датчику розподільного валу двигун продовжить свою роботу, однак заводитиметься з невеликими затримками. Крім того, на несправність цього сенсора можуть вказувати такі ознаки:

  • Помітно збільшилася витрата палива;
  • Автомобіль погано розганяється, рухається ривками;
  • Двигун погано запускається, глухне на низьких обертах;
  • Пропуски запалювання;
  • На приладовій панелі ТС загорівся сигнал «Check Engine».

Для перевірки працездатності та справності ДПРВ рекомендується регулярно проводити його діагностику за допомогою універсального сканера Rokodil ScanX. При виявленні поломки датчик необхідно замінити.

Як купити датчик розподільного валу в Україні?

Купити оригінальні датчики положення розподільного валу та їх аналоги від провідних світових виробників в Україні ви можете на сайті нашого маркетплейсу. У нашому каталозі представлені пропозиції від надійних і перевірених інтернет-магазинів Києва та інших українських міст. Ви можете швидко порівняти ціни на Датчик положення распредвала та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

При виборі ДПРВ рекомендуємо орієнтуватися на:

  • Каталожний номер деталі;
  • VIN номер ТЗ;
  • Модель, марку та рік випуску автомобіля, модифікацію двигуна внутрішнього згоряння.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Датчик положення розподільного вала
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Датчик положення розподільного вала - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик положення розподільного вала для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик положення розподільного вала ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Датчик положення розподільного вала у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик положення розподільного вала ?

Датчик положення розподільного вала на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик положення розподільного вала