Датчик парковки

Оберіть авто
Сортувати

Датчики для паркувальної системи автомобіля

Чи безпечно припаркувати машину, коли для цього дуже мало місця - непросте завдання не тільки для новачків, але і для досвідчених водіїв. Сьогодні, особливо в великих містах, кількість автомобілів постійно зростає, а місць для їх паркінгу стає все менше. На ринку автотоварів не так давно з'явилися нові прилади - системи паркування. Якщо раніше їх можна було побачити на машинах в великих містах світу (Нью-Йорк, Москва, Париж, Сідней), то зараз систему парктроник може купити вся Україна - Київ, Харків, Дніпро, Одеса та інші міста, адже значно виріс попит, а відповідно розширився асортимент пропозиції, знизилася вартість. Тепер убезпечити свій автомобіль, і не пошкодити чиєсь майно, стало більш просто і доступно.

Автомобільні парктроніки - принцип роботи

Паркувальні системи - пристрої, які складаються з трьох частин:

  • датчики паркування - прилади, які кріпляться на задній і / або передній бампери авто. Вони випромінюють ультразвук, за допомогою якого «бачать» перешкода ззаду або спереду машини;
  • електронний блок - в нього надходять сигнали від датчиків, обробляються і аналізуються;
  • засіб індикації - в залежності від моделі парктроника, це можуть бути бипер, екран, проектор. Сюди надходить інформація з електронного блоку для оповіщення водія.

Різні моделі можуть бути оснащені різною кількістю датчиків: від 2-х, до восьми. Чим більша кількість датчиків містить паркувальна система, тим більше даних отримує автомобіліст.

Де купити паркувальну систему?

Сьогодні проблем з придбанням запчастин або витратних матеріалів для автомобіля немає - в кожному населеному пункті працює магазин, в інтернеті можна знайти величезну кількість пропозицій з продажу парктроников, і замовити автомобільні радари не складе труднощів. На жаль, не всі продавці сумлінні, а товари в магазині не завжди належної якості. На допомогу автомобілістам був створений маркетплейс "Мріяр". На цій віртуальній майданчику об'єдналися всі автомагазини країни.

"Мріяр" - це інтернет маркет, де кожен бажаючий може купити автомобільний парктронік (паркувальний систему, паркувальний радар), окремо датчик парктроника або інші запчастини для автомобіля з магазинів авто товарів по всій Україні (в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та ін.), при цьому можна вибрати того продавця, товар або ціна у якого буде привабливішою. Вибирати можна і за географічним критерієм - вказавши в пошуковій системі місто (наприклад - Дніпро), покупець отримає пропозиції з продажу парктроника від продавців і магазинів, які розташовані найближче до зазначеного пункту, що значно полегшує і прискорює доставку.

Крім зручності для покупців, в "Мріяр" представлені відмінні можливості для продавців. Тут можна купити оптом партії автомобільних запчастин і витратних матеріалів, запропонувати свій товар, якщо немає можливості створити власний сайт або інтернет-магазин. Таким чином, маркетплейс стає відмінною платформою для розширення бізнесу і залучення все більшої кількості продавців і клієнтів.

Ціни на Датчик парковки
Товар Ціна
Датчик парковки Bosch 0 263 009 637 1 404,24 UAH
Датчик парковки Trucktec Automotive 02.42.057 723,25 UAH
Датчик парковки Trucktec Automotive 02.42.345 911,14 UAH
Датчик парковки Bosch 0 263 013 682 1 399,74 UAH
Датчик парковки Fast FT76005 554,68 UAH
Датчик парковки - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик парковки для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик парковки ?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик парковки ?

Датчик парковки на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик парковки