Блок управління свічками розжарювання

Оберіть авто
Сортувати

Купити блок управління свічками розжарення в Києві та Україні за доступними цінами

Свічка розжарювання – це складний, нагрівальний пристрій, розташований у кожному циліндрі ДВС. Для контролю та управління роботою всіх свічок розжарювання двигуна автомобіля використовується спеціальний блок керування. Він знаходиться безпосередньо в силовій установці та з'єднаний безпосередньо з блоком управління.

В основі блоку управління свічками розжарення знаходиться мікропроцесор, який збирає та аналізує всю інформацію, пов'язану з функціонуванням свічок, що надходить з блоку управління ДВС. Так, наприклад, до таких відомостей відноситься інформація про момент увімкнення та відключення подачі напруги на свічки, сила струму, яка може змінюватись в залежності від поточної температури двигуна тощо.

Ознаки несправності блоку керування свічками

Як показує практика, якщо з ладу виходить лише одна свічка розжарювання, водій може і не помітити цього, оскільки вона впливає на роботу лише одного циліндра двигуна. Але, якщо в непридатність приходить дві або три свічки або з ладу виходить блок управління ними, з ймовірністю в 99% ви зіткнетеся з серйозними проблемами при запуску мотора.

У випадку з сучасними автомобілями про несправність системи запалення в цілому та блоку управління свічками розжарювання зокрема, може сигналізувати запалений на приладовій панелі «чек двигуна».  Крім того, про поломку блоку управління побічно свідчать такі ознаки:

 • Поява з вихлопної труби білого диму;
 • Складнощі із запуском двигуна;
 • Падіння потужності двигуна;
 • Ривки під час руху автомобіля.

Крім того, автовиробники рекомендують виконувати заміну блоку керування свічками розжарювання через кожні 95-100 тисяч кілометрів пробігу.

Як вибрати блок керування свічками розжарювання?

Блоки керування свічками, так само як і свічки розжарювання, не є універсальними деталями, тому при їх виборі та купівлі слід враховувати марку, модель та рік випуску транспортного засобу. Також експерти не рекомендують використовувати б/в або дешеві запчастини сумнівної якості, оскільки їх встановлення може стати причиною дорогого ремонту всієї системи запалення та навіть двигуна.

В електронному каталозі нашого маркетплейсу представлені оригінальні блоки управління та їх аналоги, виготовлені такими брендами:

 • Vika
 • Automega
 • Ossca
 • Topran
 • Automega
 • Bosch
 • Huco
 • Jp Group
 • Беру

У нашому каталозі представлені пропозиції від перевірених і надійних продавців Києва, Одеси, Харкова, Дніпра та багатьох інших населених пунктів України. На даний момент у категорії Блок управління свічками розжарення доступно 518 шт.

Ви можете швидко порівняти ціни на Блок управління свічками розжарення та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 76,76 грн. до 61150,6 грн.

Ціни на Блок управління свічками розжарювання
Товар Ціна
Реле свічок розжарювання Topran 107 263 165,52 UAH
Реле свічок розжарювання Bosch 0 986 332 050 552,01 UAH
Реле свічок розжарювання Bosch 0 281 003 083 1 412,18 UAH
Реле свічок розжарювання Jp Group 1199206600 310,00 UAH
Реле свічок розжарювання Topran 103 718 335,62 UAH
Блок управління свічками розжарювання - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Блок управління свічками розжарювання для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Блок управління свічками розжарювання ?
💵 Які ціни в Mriyar на Блок управління свічками розжарювання ?

Блок управління свічками розжарювання на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Блок управління свічками розжарювання