Лямбда-зонд

Оберіть авто
Сортувати

Що таке лямбда-зонд в машині

Лямбда-зонди є в кожному авто, але навіщо потрібна деталь і що робити при її поломки - питання багатьох автолюбителів. Пристрій lambdasonde є датчиком кисню. Розташована установка у вихлопній трубі. Основна функція такого лямбда зонда 1 - контроль складу вихлопних газів в авто і передача сигналу на сенсор панелі.

Пристрій визначає коефіцієнт кисневого складу в вихлопі і передає сигнал через вакуумну трубку на блок системи упорскування палива ЕБУ. Відповідно до отриманої показником, електронний блок робить аналіз і регулює кількість палива, яке має надійти в циліндри. Завдяки цій функції, каталізатор функціонує ефективно: в вихлопному газі зменшується вміст шкідливих речовин. При цьому в автомобілі економно витрачається паливо.

Кисневі датчики: різновиди автозапчастин

Згідно марці авто, на машину встановлюється один або два датчика. Розташування деталі залежить від того, який стоїть тип двигун в машині. На сучасний автомобіль встановлюються два пристрої. Згідно конструкції, деталі підрозділяються на види:

  • з нагрівальним і без нагрівального елементу;
  • площинний на основі цирконію та глинозему;
  • на основі діоксиду титану;
  • двоточковий;
  • широкосмугового;
  • п'ятипровідні широкосмугові;
  • універсальні;
  • з моментальним нагріванням класу Flo і Uflo.

Всі види пристроїв виконують однакову функцію, однак використовують різні методи виявлення кисню у вихлопній суміші. У автолюбителів популярністю користується універсальний Lambdasond, так як вартість такого датчика кисню лямбда зонда невисока, при цьому запчастина підходить для більшості моделей автомобілів, випущених одним авто-концерном. Деталь відрізняється простим монтажем, так як кріпиться за допомогою коннектора до гнізда від попереднього зонда. Даний вид має платинові електроди, тому експлуатаційні якості запчастини мають тривалий термін служби

Виріб виконує важливу роль: служить потрібний лямбда зонд не тільки для ефективної роботи автомобіля, але і для екології. Пристрій знижує рівень шкідливих для людини речовин у вихлопних газах. При несправному стані деталі, електронний блок управління автомобіля не отримує належного сигналу, система подає паливо в довільному порядку. Це призводить до збільшеного витраті палива, зниження якості роботи каталізатора, підвищенню коефіцієнта токсичності вихлопних газів. У разі його несправності може вийти з ладу вся система EGR. При поломці деталі, на приладовій панелі машини засвітиться спеціальний значок, який сигналізує про те, що водієві потрібен новий прилад.

Датчик концентрації рівня кисню: як купити лямбда-зонд для авто за доступною ціною

Щоб автозапчастин підійшла, необхідно орієнтуватися на маркування старої запчастини і купувати пристрій класу оригінал або універсал. Підвищеним попитом у автовласників в Києві користуються якісні запчастини брендів: Bosch, Denso, Delphi. Дані виробники добре зарекомендували себе на автотехнічної ринку. Дізнатися скільки коштує датчик кисню можна в Mriyar.на цій платформі здійснюється продаж лямбда-зондів різних класифікацій і видів.

Україна - країна, в якій в кожному місті здійснюється продаж деталей через маркетплейс Mriyar. Водії, які бажають купити потрібного типу універсальний кисневий датчик лямбда зонд для машини, відвідують Mriyar, так як тут можна купити деталі за прийнятною ціною: можна замовити доставку в місто Київ і по всій Україні. Ціна виробу буде залежати від типу конструкції і виробника.

На цій платформі представлений мільйонний асортимент запчастин. У Mriyar представляють свої товари офіційні дистриб'ютори, автосалони і продавці. Покупці можуть бути впевненими в якості та оригінальності купленої продукції. На сайті є спеціальна система підбору деталі по марці і Vin коду авто. Досить ввести назву виробу і натиснути "куплю", а програма покаже сотні пропозицій. Також клієнти можуть відправити запит на підбір вироби безпосередньо продавцеві. Кваліфікований фахівець здійснить підбір і запропонує найбільш підходящі варіанти.

Ціни на Лямбда-зонд
Товар Ціна
Лямбда-зонд Denso DOX-0119 1 479,62 UAH
Лямбда-зонд Bosch 0 258 986 615 1 613,04 UAH
Лямбда-зонд Bosch 0 258 006 990 1 843,72 UAH
Лямбда-зонд Denso DOX-0150 2 151,43 UAH
Лямбда-зонд Bosch 0 258 006 046 2 016,93 UAH
Лямбда-зонд - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Лямбда-зонд для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Лямбда-зонд ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Лямбда-зонд у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Лямбда-зонд ?

Лямбда-зонд на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Лямбда-зонд