Вихлопна система

Оберіть авто
Дані відсутні

Випускна система автомобіля - особливості вихлопної конструкції, функції вузла

У кожній сучасній машині є силовий агрегат, який потребує ефективного відведення відпрацьованої газової суміші. Для цього завдання конструкторами створений багатокомпонентний вузол, який відповідає за висновок, що відслужили своє вихлопних газів. Конструкція сучасних систем виведення для різних авто може відрізнятися деякими компонентами, але основними завжди є три механізму.

Колектор - конструкція навісного типу, що складається з декількох трубних відрізків, які з'єднують камери згоряння (кожного циліндра двигуна) з нейтралізатором. Оскільки вузол постійно відчуває величезні навантаження від високих температур, його виготовляють з міцних, стійких до такого середовища матеріалів: чавуну, нержавіючої сталі, кераміки. Одним з найбільш бажаних вважають нержавіючу сталь, яка крім «гарячої атмосфери» ще й не піддається корозії від конденсату.

Нейтралізатор, куди потрапляють відпрацьовані гази через клапан впускання, виготовлений з керамічної основи, нагадує стільники. Поверхня вкрита платино-іридієвої сумішшю. Цей шар провокує хімічну реакцію перетворення газів вихлопу, призводить до догоранням частинок паливної суміші. В результаті викид в атмосферу стає менш токсичний.

Третій важливий компонент пристрою - труба глушника. З назви зрозуміло, що вона сприяє зниженню рівня шуму, який виникає при випуску вихлопу. Корпус глушника металевий: нержавіюча сталь або алюмінізірованний, будова - многокамерное.

Несправності системи вихлопу автомобіля

Вихлопна система машини піддається постійному впливу високих температур, агресивного внутрішнього і зовнішнього середовища, тому з часом її компоненти зношуються. Наприклад, глушник, розташований під днищем авто, може бути пошкоджений при наїзді на перешкоду. На металевий елемент негативно впливають зовні сніг, вода, хімічні реагенти, що розсипаються комунальними службами. Також і інші компоненти схильні до природного зносу, поломок через конденсат, високих температур, забруднення продуктами відходу, неякісного палива.

Ознаками несправності можуть служити:

  • деренчання і стуки під днищем;
  • неприємний запах в салоні;
  • підвищена витрата палива;
  • падіння динаміки і потужності двигуна.

Крім основних компонентів, можуть вийти з ладу кисневі датчики, лямбда-зонд, зноситися прокладки, гофрована труба, кріплення. Поломка будь-якого елементу впливає на ефективність всього вузла.

Де купити вихлопну систему - комплект і окремі елементи?

Сучасний ринок давно освоїв інтернет-торгівлю, що зручно і для продавців, і для покупців. Значно економляться час, фінансові кошти, крім того, весь асортимент зібраний в одному місці, що спрощує пошук. Всі елементи вихлопної системи автомобіля, включаючи труби, пропонує купити з доставкою в Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Київ та інші міста маркетплейс Мріяр, що зібрав на своїй платформі безліч інтернет-магазинів запчастин для авто. Наш ресурс об'єднує найкращих продавців України з усіх її регіонів. Тепер кожен автомобіліст може знайти, користуючись картою нашого сайту, найближчого до себе продавця або магазин і не чекати довгої доставки.

Наше завдання - зробити майданчик максимально корисною, інформативною і захистити покупця від підробок. Кожен зареєстрований у нас продавець має офіційний статус, для вирішення будь-яких питань є служба клієнтської підтримки. Вихлопні труби, глушники, каталізатори, сажові фільтри, наконечники та інші елементи вихлопу, а також інші запчастини представлені у величезному асортименті, широкому ціновому діапазоні.