Фільтр сажевий

Оберіть авто
Сортувати

Що таке сажі filter DPF (фільтр ДПФ), як він працює?

Незважаючи на те, що вартість автомобілів на дизельному паливі значно вище за бензинові аналоги, багато автолюбителів віддають перевагу саме цьому виду транспорту, і на те є свої причини. В першу чергу варто відзначити нижчу вартість палива в порівнянні з бензином, яка дозволяє істотно економити на поїздках. Дизельні мотори забезпечують впевнений розгін на будь-якій швидкості. Термін служби мотора значно вище, ніж у бензинового двигуна внутрішнього згоряння. Крім цього вони мають високий коефіцієнт корисної дії і низький рівень шкідливих викидів в атмосферу.

Підвищення температури повітря на планеті може призвести до незворотних змін клімату і стати згубними для людства. Їх основна причина - величезні викиди парникових газів. Вони, в тому числі, утворюються під час роботи дизельних і бензинових двигунів авто. Європейські норми до кількості шкідливих викидів авто змушують виробників машин постійно покращувати показники їх екологічності. Так згідно з нормами Євро 5 установка фільтр сажі ДПФ стала обов'язковою для машин з дизельним двигуном. Протівосажевий фільтр забезпечує затримку до 90% сажі вихлопних газів. Сажеві фільтри відсівають всі великі частинки сажі, а дрібні, на жаль, потрапляють в атмосферу, однак їх зміст не перевищує 15%.

Скільки коштує фільтр сажі (партікель), від чого залежить його ціна? Вартість фільтр сажі залежить від матеріалів, конструкції і виробника. Купити фільтр сажі за низькою ціною можна на сайті маркетплейса Mriyar.

Асортимент маркетплейса Mriyar

На сайті маркетплейса Mriya представлені товари багатьох імпортерів протівосажевого фільтрів України. У нас ви знайдете вироби таких виробників:

  • BM Catalysts;
  • Bosal;
  • Asso;
  • Kamoka.

Запчастини BM Catalysts завоювали популярність серед власників автомобілів багатьох країн через високої якості, відповідного преміальному рівню, і, при цьому, адекватними цінами. Їх реальний термін експлуатації в рази вище заявленого, якщо експлуатувати машину на дорогах з адекватним якістю покриття.

Вихлопні системи - основна спеціалізація компанії Bosal з Нідерландів. Їх виробництвом вона займається ними з 1923 року. Сьогодні це найбільший постачальник в світі всіх елементів вихлопних систем, кількість артикулів компанії перевалила за 1000 одиниць.

Asso - промисловий гігант, виробництво якого зосереджено на півночі Італії. Основні споживачі його продукції - заводи з виробництва вихлопних систем Сполучених Штатів Америки, Франції та Німеччини, вона користується попитом і у кінцевих споживачів по всьому світу.

Kamoka - польський пакувальник, що виробляє під своїм брендом деталі на заводах усього світу. Як свідчить статистика, вони середнього якість, проте їх ціна дуже низька, тому протівосажевий фільтр Kamoka може бути використаний в якості бюджетного варіанту заміни оригінальної деталі.

Mriyar - максимальний вибір запчастин для вашого авто

На сайті нашого маркетплейса зібрані пропозиції інтернет-магазинів з продажу запасних частин з усієї України. Завдяки цьому ви зможете вибирати свій новий фільтр ДПФ з максимальної кількості моделей. Ціни на всі товари - такі ж, як і в інтернет-магазинах постачальників і оновлюються автоматично. Не варто переплачувати посередникам, купуйте запчастини за цінами імпортерів на сайті маркетплейса Mriyar.

Ціни на Фільтр сажевий
Товар Ціна
Сажевий фільтр Mercedes-Benz A4638352700 2 905,00 UAH
Сажевий фільтр Citroen/Peugeot 9678101680 6 745,54 UAH
Автозапчастина Mercedes-Benz A4634904702 65 538,08 UAH
Сажевий фільтр Mercedes-Benz A639835024764 1 119,26 UAH
Сажевий фільтр Mercedes-Benz A1644901716 7 996,00 UAH
Фільтр сажевий - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Фільтр сажевий для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Фільтр сажевий ?
💵 Які ціни в Mriyar на Фільтр сажевий ?

Фільтр сажевий на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Фільтр сажевий