Гофра глушника

Выберите авто
Сортировать

Автомобільні гофри глушника

Гофрувати труби вихлопної системи автовиробники почали досить давно, адже подібна технологія сприяє гасінню вібрацій, а також перешкоджає розхитування випускного колектора на автомобілі. В результаті інтенсивних навантажень гофр вихлопу машини може вийти з ладу і потребуватиме заміни. Серед автовласників побутує хибна думка, що основне завдання гофра полягає в зниженні згубного впливу вібрацій на кузов транспортного засобу, тому вони вважають за краще при виникненні будь-яких проблем з вихлопною системою купити звичайну трубу і вварити її на місце зносилася деталі. Однак автомобільний гофр глушника, ціна якого на українському ринку автозапчастин відносно невисока, є важливим конструктивним елементом вихлопної системи автомобіля, тому більш правильним рішенням буде його заміна, а не таке радикальне видалення.

Основні ознаки несправності автомобільного гофра вихлопної системи

Ще кілька років тому продаж гофр на глушник окремо не провадилась, так як потрібна деталь йшла лише в зборі з сегментом вихлопної труби. Сьогодні купити потрібний автомобільний гофр для глушника до вихлопної системи практично будь-якого авто в Україні не складе труднощів, адже сучасні виробники пропонують великий вибір оригінальних і аналогових деталей, ціна яких варіюється в досить великому діапазоні, а тому доступна для більшості автовласників. Про необхідність заміни комплектуючої в машині варто задуматися в наступних ситуаціях:

  • гофрована труба на глушнику почала пропускати досить багато вихлопних газів;
  • в місці, де прикріпили гофру з'явився деренчливий звук, що виходить від труби вихлопної системи;
  • спостерігаються ознаки зміни сили затиску випускного колектора, що свідчить про його розхитування;
  • оглянувши вихлопну систему, ви бачите, що автозапчастин проржавіла і втратила герметичність.

Щоб вихлопна система повноцінно виконувала покладені на неї функції, варто купити гофру на трубу глушника від відомого виробника автозапчастин, ціна якої буде знаходитися в відмінному співвідношенні з якістю, причому замовити такий гофр можна з доставкою не тільки до Києва, але і по всій території України. Імениті бренди зазвичай не тільки пропонують високоякісний товар з досить великим ресурсом, а й надають на нього певні гарантії, що обумовлено високими показниками міцності, зносостійкості і довговічності виробів.

Каталог гофр глушників: особливості вибору та вартість в маркетплейсе Мріяр

Машина давно перестала бути предметом розкоші, в результаті чого особистий автомобіль є у багатьох українців. Якщо для обслуговування авто вам потрібна якісна автомобільна деталь, то варто ознайомитися з нашим каталогом автозапчастин. Мріяр - спеціалізований автомобільний маркетплейс, основне завдання якого полягає в створенні максимально комфортних умов для взаємодії між продавцями і автовласниками. З нашою допомогою ви зможете задовольнити практично будь-яке своє «куплю», адже на сайті mriyar.ua знайдуться елементи основних систем, включаючи гофру на вихлоп, здатні задовольнити побажання найвимогливіших клієнтів.

Вартість автозапчастин залежить від безлічі факторів і варіюється в досить великому діапазоні. На формування ціни впливають конструктивні особливості деталі, технічні характеристики, основні параметри і бренд. Природно, що оригінальні комплектуючі мають досить високу вартість, в той час як сертифіковані аналоги можна придбати набагато дешевше.

У пошуку необхідних комплектуючих вам більше не доведеться їздити по місту, порівнюючи пропозиції різних торгових точок або вивчати асортимент десятків, а можливо і сотень спеціалізованих магазинів. Ми зібрали в одному місці найвигідніші пропозиції. Для покупки зацікавив вас товару досить зв'язатися з продавцем і особисто обговорити всі деталі.

Цены на Гофра глушника
Товар Цена
Труба еластична вихлопної системи Jp Group 9924202500 9,78 UAH
Труба еластична вихлопної системи FA1 345-120 9,08 UAH
Труба еластична вихлопної системи Asam 60106 868,00 UAH
Труба еластична вихлопної системи Jp Group 9924100700 371,00 UAH
Труба еластична вихлопної системи Jp Group 9924200500 303,00 UAH
Гофра глушника - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Гофра глушника для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Гофра глушника ?
💵 Какие цены в Mriyar на Гофра глушника ?

Гофра глушника на популярние марки автомобилей

Популярные производители Гофра глушника