Турбокомпресор

Оберіть авто
Сортувати

Де краще купити турбокомпресор для автомобіля?

В останні роки багато автоконцерни стали віддавати перевагу машинам з турбонаддувом, до такого рішення підштовхнули розробників нинішні екологічні норми, оскільки в такому випадку знижується відсоток шкідливих вихлопів. Якщо раніше цю деталь ставили тільки на спортивні авто, то зараз турбований двигун мають багато марки автомобілів. Грамотно підібраний турбокомпресор гарантує точні обороти порога наддуву, необхідне звуження системи, забезпечує потрібну температуру на вході і невеликий тиск у випускному колекторі.

Якщо для авто терміново потрібен турбокомпресор або запчастини до нього, немає необхідності вивчати через інтернет все магазини і вивішувати на віртуальних дошках оголошення «куплю», набагато зручніше купити необхідне за демократичною ціною в маркетплейсе автозапчастин Мріяр, де представляють товар на продаж близько 300 автомагазинів, розташованих в Україні. Цей майданчик об'єднує тисячі покупців і продавців, продаж ведеться як оптом, так і в роздріб.

Особливості турбогенератора для автомобіля

Правильно підібраний турбогенератор служить довго, практично стільки ж, скільки і двигун, хоча багато що залежить від стилю їзди власника і якості техобслуговування. На бензинових двигунах турбіна витримує до 150 тисяч кілометрів, на дизельних - від 250 до 300 тисяч. Досвідчені фахівці рекомендують для заміни купувати оригінальну деталь, тоді мотор не буде перегріватися і «задихатися» від нестачі наддуву. Такі запчастини більш надійні, стійкі до зносу, їх простіше ремонтувати і відновлювати.

При покупці важливо враховувати:

  • коефіцієнт корисної дії колеса компресора - він стискає повітря, але до критичної оцінки не нагріває, температура повинна зростати пропорційно підвищенню тиску;
  • охолодження - корпус виготовлений з термостійких матеріалів, але висока температура може згубно позначитися на пристрої.

Також грає роль рівень тиску у випускному колекторі, при невеликих показниках оснащення буде потужнішим. Тому малі турбіни неефективні, найкраще вони працюють на низьких оборотах, а на середніх втрачають до 20% продуктивності.

Як вибрати турбогенератор на Мріяр?

Маркетплейс автозапчастин Мріяр (Україна) створювався з метою спростити життя водіям, і це організаторам в повній мірі вдалося. Тут представлено більше 40 мільйонів одиниць товару, сотні мільйонів пропозицій від тисяч продавців. Система підбирає магазин в рідному місті замовника, клієнту необхідно лише ввести в пошукову систему на сайті назва деталі і своє місце розташування. Можна ще відзначити марку машини і вказати, яка ціна влаштовує.

Вартість визначають продавці, з урахуванням особливостей деталі. Тут можна купити не тільки нові, але і відновлені запчастини з гарантією якості, вся продукція - тільки від надійних виробників, великий вибір турбокомпресорів представлені фірмами 4Max, AND, Alanko, Asam і багатьох інших виробників. Якщо хочете заощадити гроші і час, звертайтеся в Мріяр, тут можна отримати не тільки відмінний товар, але і цінну консультацію від досвідчених фахівців.

Ціни на Турбокомпресор
Товар Ціна
Турбокомпресор Renault 8200142677 832,00 UAH
Турбокомпресор Meat&Doria (Hoffer) 60043 5 568,00 UAH
Турбокомпресор Meat&Doria (Hoffer) 60024 5 141,00 UAH
Турбокомпресор Citroen/Peugeot 0375Q9 20 784,43 UAH
Турбокомпресор Meat&Doria (Hoffer) 60032 5 141,00 UAH
Турбокомпресор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Турбокомпресор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Турбокомпресор ?
💵 Які ціни в Mriyar на Турбокомпресор ?

Турбокомпресор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Турбокомпресор