Труба вихлопу

Оберіть авто
Сортувати

Труба (глушник) і її функції при відведенні вихлопного газу

Випуск відпрацьованих газів автомобіля від ДВС здійснюється через безліч деталей і механізмів, які в сукупності утворюють систему вихлопу авто. Дана система з'явилася разом з винаходом бензинового мотора і постійно модернізувалася. Крім відведення відпрацьованого газу з силового агрегату, вихлопна система сучасного автомобіля виконує ще декілька функцій. У зв'язку з тим, що вихлоп супроводжується гучним звуком, дана система відповідає за його придушення. Крім того, вона ще завдяки окремим механізмам призначена знижувати токсичність цих самих газів, що позитивно позначається на довкіллі. З цими завданнями справлятися допомагають: випускний колектор, каталізатор, резонатор, глушник. Кожен з перерахованих елементів виконує свою роль.

Випускний колектор об'єднує камеру згоряння кожного з циліндрів силового агрегату з каталізатором. Для виготовлення випускного колектора використовуються нержавіюча сталь, чавун, кераміка. Дані матеріали відрізняються високою жаростійкістю. З колектора вихлоп потрапляє в каталітичний нейтралізатор, де завдяки його будовою та складом піддаються хімічним реакціям, звільняється від шкідливих і токсичних речовин. Очищені від домішок вихлопні гази з каталізатора потрапляють в резонатор, який разом з глушником забезпечують шумопоглинання. Крім цього, в резонаторі здійснюється первинна обробка вихлопу і його первинне охолодження.

Кінцевим елементом є глушник, зовні схожий на циліндр, через який проходить труба. Всередині глушника є безліч перегородок, які призначені для придушення звуку і остаточного охолодження вихлопних газів.

Який глушник краще?

Для виробництва глушників використовуються різні матеріали, які впливають на термін їх експлуатації. Найчастіше для виготовлення використовують:

  • чорну (вуглецеву) сталь - матеріал відрізняється поганий стійкістю до вологи і підвищених температур. Такі вироби швидко іржавіють і прогорають. Найчастіше термін експлуатації глушника з чорної сталі не перевищує 2-3 років. Єдиною перевагою глушників з такого матеріалу є невисока ціна;
  • алюмінізірованной сталь - по обидва боки метал покривається алюмінієвим складом, що забезпечує надійний захист від корозії і впливу температур. Термін служби таких виробів становить від 3 до 6 років;
  • нержавіюча сталь - висока якість матеріалу забезпечує надійний захист від вологи і температурних коливань, завдяки чому термін служби вихлопної труби з нержавіючої сталі набагато більше, ніж з алюмінізірованной і вуглецевої. Єдиним недоліком є ​​висока ціна.

При виборі вихлопної труби слід звертати увагу на її вагу і якість зварювального шва.

Запчастини для автомобілів на офіційному сайті маркетплейса Мріяр

Купити вихлопну трубу (глушник), резонатор, а також інші елементи системи вихлопу автомобіля більш ніж від різних виробників з доставкою в Київ, Дніпро, Харків та інші міста України за вигідною ціною пропонує маркетплейс автозапчастин Мріяр. Торговий платформа об'єднала різних продавців запчастин для автомобіля з усіх регіонів країни. Підібрати вихлопну трубу, а також запчастини інших систем і механізмів для свого авто на сайті можна за ціною, виробнику, технічним характеристикам або VIN-коду автомобіля.

Ціни на Труба вихлопу
Товар Ціна
Випускна труба відпрацьованих газів Citroen/Peugeot 1574HX 999,95 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів BMW 13717803842 950,25 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів Citroen/Peugeot 1574AJ 951,01 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів Citroen/Peugeot 9675299080 1 015,43 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів BMW 13717823517 950,25 UAH
Труба вихлопу - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Труба вихлопу для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Труба вихлопу ?
💵 Які ціни в Mriyar на Труба вихлопу ?

Труба вихлопу на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Труба вихлопу