Труба вихлопу

Оберіть авто
Сортувати

Труба (глушник) і її функції при відведенні вихлопного газу

Випуск відпрацьованих газів автомобіля від ДВС здійснюється через безліч деталей і механізмів, які в сукупності утворюють систему вихлопу авто. Дана система з'явилася разом з винаходом бензинового мотора і постійно модернізувалася. Крім відведення відпрацьованого газу з силового агрегату, вихлопна система сучасного автомобіля виконує ще декілька функцій. У зв'язку з тим, що вихлоп супроводжується гучним звуком, дана система відповідає за його придушення. Крім того, вона ще завдяки окремим механізмам призначена знижувати токсичність цих самих газів, що позитивно позначається на довкіллі. З цими завданнями справлятися допомагають: випускний колектор, каталізатор, резонатор, глушник. Кожен з перерахованих елементів виконує свою роль.

Випускний колектор об'єднує камеру згоряння кожного з циліндрів силового агрегату з каталізатором. Для виготовлення випускного колектора використовуються нержавіюча сталь, чавун, кераміка. Дані матеріали відрізняються високою жаростійкістю. З колектора вихлоп потрапляє в каталітичний нейтралізатор, де завдяки його будовою та складом піддаються хімічним реакціям, звільняється від шкідливих і токсичних речовин. Очищені від домішок вихлопні гази з каталізатора потрапляють в резонатор, який разом з глушником забезпечують шумопоглинання. Крім цього, в резонаторі здійснюється первинна обробка вихлопу і його первинне охолодження.

Кінцевим елементом є глушник, зовні схожий на циліндр, через який проходить труба. Всередині глушника є безліч перегородок, які призначені для придушення звуку і остаточного охолодження вихлопних газів.

Який глушник краще?

Для виробництва глушників використовуються різні матеріали, які впливають на термін їх експлуатації. Найчастіше для виготовлення використовують:

  • чорну (вуглецеву) сталь - матеріал відрізняється поганий стійкістю до вологи і підвищених температур. Такі вироби швидко іржавіють і прогорають. Найчастіше термін експлуатації глушника з чорної сталі не перевищує 2-3 років. Єдиною перевагою глушників з такого матеріалу є невисока ціна;
  • алюмінізірованной сталь - по обидва боки метал покривається алюмінієвим складом, що забезпечує надійний захист від корозії і впливу температур. Термін служби таких виробів становить від 3 до 6 років;
  • нержавіюча сталь - висока якість матеріалу забезпечує надійний захист від вологи і температурних коливань, завдяки чому термін служби вихлопної труби з нержавіючої сталі набагато більше, ніж з алюмінізірованной і вуглецевої. Єдиним недоліком є ​​висока ціна.

При виборі вихлопної труби слід звертати увагу на її вагу і якість зварювального шва.

Запчастини для автомобілів на офіційному сайті маркетплейса Мріяр

Купити вихлопну трубу (глушник), резонатор, а також інші елементи системи вихлопу автомобіля більш ніж від різних виробників з доставкою в Київ, Дніпро, Харків та інші міста України за вигідною ціною пропонує маркетплейс автозапчастин Мріяр. Торговий платформа об'єднала різних продавців запчастин для автомобіля з усіх регіонів країни. Підібрати вихлопну трубу, а також запчастини інших систем і механізмів для свого авто на сайті можна за ціною, виробнику, технічним характеристикам або VIN-коду автомобіля.

Ціни на Труба вихлопу
Товар Ціна
Випускна труба відпрацьованих газів Ford 4388936 0,00 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів Toyota 8537314010 0,00 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів Toyota 473230K030 0,00 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів Toyota 473150H010 0,00 UAH
Випускна труба відпрацьованих газів Toyota 8529113010 0,00 UAH
Труба вихлопу - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Труба вихлопу для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Труба вихлопу ?
💵 Які ціни в Mriyar на Труба вихлопу ?

Труба вихлопу на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Труба вихлопу