Інтеркулер

Оберіть авто
Сортувати

Інтеркулери для вашого автомобіля

Потужність автомобільного мотора і екологічність його роботи залежать переважно від процесу згоряння палива. Кожен автовласник знає, що їздити на чистому бензині не вийде, адже для ефективного згоряння палива необхідний кисень. Тож не дивно, що кожен сучасний автомобіль оснащений системою турбонаддува, використання якої дозволяє істотно збільшити обсяг поданих в систему циліндрів повітряних мас, що створює оптимальні умови для горіння палива з максимальною віддачею енергії.

На сьогоднішній день ефективність турбінних двигунів не викликає сумнівів, тому фахівці автомобільної промисловості розглядали можливості максимального збільшення потоку повітряних мас. В результаті численних досліджень і експериментів було встановлено, що холодне повітря має більшу масу, а тому здатний створювати кращі умови для горіння паливної маси. Примусове охолодження повітря вдалося реалізувати за допомогою спеціального пристрою - інтеркулера, який активно використовується в сучасному автомобілебудуванні і розташовується безпосередньо біля вихідної труби.

Особливості конструкції інтеркулера

Монтаж радіатора розглянутого автомобільного приладу, в залежності від особливостей машини, може здійснюватися в одній з наступних областей:

  • недалеко від повітряного фільтра;
  • безпосередньо перед гратами основного радіатора.

За конструкцією інтеркулери схожі з радіатором кондиціонера або опалювальної печі. Основний принцип роботи приладу полягає в охолодженні нагрітих повітряних мас, які надходять від турбіни за допомогою спрямованого зустрічного потоку повітря. Якісний прилад може знизити температуру приблизно на 50ºС, що майже в 1/4 збільшує потужність двигуна.

В Україні продаж интеркулеров та інших автозапчастин здійснюється не тільки в сервісних центрах або на спеціалізованих торгових точках, але і онлайн. Замовляючи все необхідне для обслуговування і ремонту транспортного засобу через інтернет, ви зможете істотно економити свої час і гроші. Дізнатися, скільки коштує интеркулер для вашого авто, можна, ознайомившись з каталогом автозапчастин в маркетплейсе Мріяр.

Основні причини поломок

При тривалій експлуатації основні елементи інтеркулера можуть засмічуватись або пошкоджуватися, що пов'язано з природним зносом деталі. Найчастіше виходять з ладу трубки і соти радіатора, виготовлені з міді або алюмінію, легко піддаються деформації. До поломки деталі можуть привести:

  • попадання транспортного засобу в ДТП;
  • низька якість дорожнього полотна, що призводить до необхідності часто долати досить глибокі ями;
  • удар вилетів з-під колеса каменем або іншим важким предметом.

На нашому торговому майданчику ви знайдете широкий асортимент оригінальних интеркулеров для авто, купити які можна онлайн. Ми співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними продавцями, які можуть гарантувати високу якість деталі, відповідність нормам і наявність сертифікації від виробника. Україна - досить велика за площею країна, тому ми розуміємо важливість можливості реалізувати бажання "куплю" стосовно будь-якої деталі, включаючи інтеркулер, з оптимальним співвідношенням ціна-якість не тільки в місті Київ, а й в інших населених пунктах.

Ціни на Інтеркулер
Товар Ціна
Радіатор інтеркулера Renault 144965154R 4 847,92 UAH
Радіатор інтеркулера NRF 30358 3 581,61 UAH
Радіатор інтеркулера Citroen/Peugeot 0384K4 2 634,33 UAH
Радіатор інтеркулера Citroen/Peugeot 0384P3 2 831,70 UAH
Радіатор інтеркулера Valeo 817994 5 700,79 UAH
Інтеркулер - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Інтеркулер для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Інтеркулер ?
💵 Які ціни в Mriyar на Інтеркулер ?

Інтеркулер на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Інтеркулер