Випускний колектор

Оберіть авто
Сортувати

Купити випускний колектор за низькою ціною в Україні

Випускний колектор – це важливий елемент кожного двигуна внутрішнього згоряння. Він виконує дві функції:

  1. Збирає та відводить відпрацьовані гази з циліндрів;
  2. Приймає участь у продувці циліндрів, їх заповненні новою порцією повітряно-паливної суміші.

По суті, за допомогою цієї деталі здійснюється регулювання системи вихлопу, налаштування потужності двигуна.

Види та особливості колекторів

Залежно від особливостей конструкції, всі випускні колектори можна розділити на дві великі групи:

  1. Цільні колектори – їх відрізняється гранично проста конструкція, в якій короткі труби кожного циліндра поєднуються в єдину камеру або приймальну трубу. Через невелику довжину каналів та особливості їх розташування такі деталі відрізняються низькою ефективністю, провести за їх допомогою якісне налаштування випуску навряд чи вдасться. Головною перевагою цілісних колекторів є доступність виготовлення, у зв'язку з чим вони знаходять застосування в дешевих двигунах.
  2. Трубчасті колектори – їх відрізняє складніша конструкція, яка дозволяє налаштовувати ефективний випуск відпрацьованих газів. Як правило, такі деталі виготовляються із сталевих труб, які потім з'єднуються в єдину камеру.

Кожен двигун повинен комплектуватися розрахованим під його характеристики колектором, інакше слід бути готовим до втрат потужності та загального погіршення продуктивності силової установки.

Як підібрати випускний колектор?

Експлуатація випускного колектора здійснюється у непростих умовах. На нього постійно впливають розпечені відпрацьовані гази, крім того, він піддається регулярним стрибкам тиску. При нагріванні на зовнішній поверхні деталі утворюється окалина, протікають корозійні процеси.

Тому з часом випускний колектор починає іржавіти, втрачає початкову міцність, у його корпусі з'являються прогари. Найчастіше цей вузол не підлягає ремонту – тільки заміні у зборі.

Підібрати та купити випускний колектор за вигідною вартістю ви можете вже сьогодні в електронному каталозі нашого маркетплейсу. На своєму сайті ми зібрали найкращі пропозиції про офлайн та онлайн магазинів Києва та України. Зараз у категорії Випускний колектор доступно 1178 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Випускний колектор та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 128,56 грн. до 580686,64 грн.

Підбір випускного колектора може здійснюватися за:

  1. Каталожний номер деталі;
  2. VIN – коду транспортного засобу;
  3. Марці, моделі та рік випуску автомобіля;
  4. Марки та моделі двигуна.

Отримати професійну консультацію щодо підбору та купівлі випускного колектора для свого автомобіля ви можете у менеджерів Мріяр, за телефонами, вказаними на головній сторінці.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, у комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Випускний колектор
Товар Ціна
Колектор випускний Citroen/Peugeot 0341G2 7 068,58 UAH
Колектор випускний Mercedes-Benz A1771420480 1 054,00 UAH
Колектор випускний Citroen/Peugeot 1570J8 562,62 UAH
Колектор випускний General Motors 12633603 2 152,07 UAH
Колектор випускний Citroen/Peugeot 459957 615,15 UAH
Випускний колектор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Випускний колектор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Випускний колектор ?
💵 Які ціни в Mriyar на Випускний колектор ?

Випускний колектор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Випускний колектор