Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR)

Оберіть авто
Сортувати

Що таке рециркуляционний клапан відпрацьованих газів EGR (ЄГР) авто?

Україна - країна з постійно зростаючою парком легкових машин. Основний приріст відбувається за рахунок покупки українцями старих автомобілів в країнах Європейського Союзу і Сполучених Штатів Америки. Експлуатація авто призводить до природного зносу деталей, їх виходу з ладу, тому рано чи пізно настає момент, коли необхідно купити новий датчик клапана системи рециркуляції вихлопних газів, що відробили EGR (ЄГР) або будь-яку іншу деталь.

Клапан системи рециркуляції ОГ - частина силової установки будь-якого автомобіля. Ця деталь встановлюється на машинах працюють як на дизельному, так і на бензиновому паливі. Її забруднення або вихід з ладу під час експлуатації машини призводить до втрати економічності і зниження продуктивності двигуна. Ця деталь забезпечує повернення частини відпрацьованих газів в робочу камеру двигуна внутрішнього згоряння, збільшується коефіцієнт корисної дії мотора. В Україні клапан EGR (ЄГР) можна купити у імпортерів автозапчастин, його ціна залежить від виробника. Вигідніше за все рециркуляционний клапан EGR замовити на сайті маркетплейса Mriyar, де представлені автозапчастини багатьох інтернет-магазинів автозапчастин

Які бренди представлені на сайті маркетплейса Mriyar

Через високу вартість далеко не кожен власник машини може дозволити собі купити деталі оригінального походження, тому на сайті нашого маркетплейса є і високоякісні аналоги, які не поступаються їм за своїми характеристиками, деякі з них відрізняються тільки брендом. У нас ви знайдете деталі таких торгових марок:

  • Febi;
  • Pierburg;
  • Meyle.

Організована в 1844 році торгова компанія Febi розвиваючись, крок за кроком, перетворилася в одного з найбільших виробників запчастин для легкових і вантажних автомобілів в світі. Сьогодні в асортименті компанії більше тридцяти тисяч найменувань деталей, які успішно продаються в більш ніж 130 країнах на різних континентах.

Якщо хтось знає про контроль вихлопних газів все, то це напевно німецька компанія Pierburg. На її виробничих потужностях виготовляють оригінальні складові до двигунів автомобілів Mercedes-Benz, Porsche, Audi і інших марок, їх високу якість підтверджується десятиліттями успішної експлуатації.

Гонщик Вульф Гертнер з Південної Америки в пошуку надійних запчастин до своєї спортивній машині прийшов до висновку, що найякісніші деталі виробляються в Німеччині. Так він зайнявся їх імпортом в кінці п'ятдесятих років минулого століття. До кінця століття торгова фірма вирішила розширити свою діяльність і набула знамениту німецьку торговельну марку висококласних автозапчастин Meyle.

Чому маркетплейс краще будь-якого інтернет-магазину?

Головна відмінність - це широкий вибір деталей різних виробників. На сайті маркетплейса зібрані пропозиції десятків інтернет-магазинів автозапчастин з усієї України. Завдяки цьому ви зможете купити клапан рециркуляції відпрацьованих газів для свого автомобіля за найкращою ціною з доставкою в будь-який регіон нашої країни.

Ціни на Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR)
Товар Ціна
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів Febi 102362 258,95 UAH
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів Febi 100149 456,24 UAH
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів Vika 11330079301 183,11 UAH
Кільце ущільнююче General Motors 98014376 87,00 UAH
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів Hyundai/Kia 2674026700 413,54 UAH
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) ?
💵 Які ціни в Mriyar на Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) ?

Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR)