Глушник

Оберіть авто
Сортувати

Призначення і конструкція глушника автомобіля

Глушник є важливою складовою частиною вихлопної системи авто, яка призначена для відводу відпрацьованих газів, зниження їх токсичності. Як можна визначити, виходячи з назви, глушник знижує шум вихлопу, що робить пересування на машині більш комфортним для водія, пасажирів і оточуючих. Крім приглушення звуку, глушник зменшує швидкість руху вихлопних газів, знижує їх температуру, відводить вихлоп за межі корпусу автомобіля, тим самим запобігаючи їх потрапляння всередину салону. Його конструкція розробляється таким чином, щоб ефективність не дуже знижувала коефіцієнт корисної дії двигуна. Для зниження рівня шуму використовуються різні технології:

  • розширення потоку газів зазвичай реалізується завдяки наявності декількох розділених перегородками камер, що дозволяє погасити коливання низької частоти;
  • зміна напрямку руху газів дозволяє погасити коливання середніх і високих частот;
  • інтерференція звукових хвиль (накладення) змінює амплітуду коливань, це відбувається за рахунок наявності перфорації в трубах;
  • поглинання звукових хвиль забезпечується використанням спеціального звукопоглинального матеріалу, що знаходиться всередині.

Найчастіше ці методи використовуються в сучасних глушники комплексно, що дозволяє зробити деталь більш ефективною. Напрямок потоку газів не змінюється в прямоточних глушників, які часто використовуються в спортивних авто, вони створюють своєрідний шум при роботі двигуна і мають меншу засунений, що незначно підвищує потужність двигуна в порівнянні зі звичайними глушниками.

Як вибрати автоглушітель?

Система вихлопу, як і інші вузли машини, може прийти в непридатність. Основними причинами виходу автоглушітеля з ладу є впливу високих температур і агресивних речовин, які містяться у вихлопі, рух по поганих дорогах, внаслідок чого деталь може отримати механічні пошкодження або постраждати від корозії. Звукоізоляційний матеріал може вигоріти. Ознаками несправності можуть бути:

  • високий рівень шуму при роботі двигуна;
  • зменшення потужності ДВС;
  • нестійка робота двигуна;
  • запах вихлопних газів в салоні;
  • кіптява на поверхні деталей.

Якщо автомобільний глушник прогорів, то буде потрібно його заміна. Сьогодні купити глушник можна через інтернет-магазин, зробивши вибір онлайн, при цьому ціни в Києві, Одесі чи невеликому містечку можна вибрати найвигідніші. При виборі даної деталі важливо звернути увагу на матеріал виготовлення - найчастіше виробниками сьогодні використовується алюмінізірованной і нержавіюча сталь, які мають хороші експлуатаційні характеристики, якість матеріалу впливає на вартість деталі. Важливе значення також має склад наповнювача, якість трубок, наявність двошарового корпусу. Деталь повинна відповідати за розміром і формою оригінальної запчастини.

Де можна купити глушники для автомобілів в Україні за оптимальною ціною?

Сьогодні в Україні є відмінна можливість для придбання автозапчастин на різні марки і моделі машин за найвигіднішими цінами - маркетплейс Мріяр (Україна). Покупець може знайти і купити у нас глушник на машину по найбільш привабливою вартості.

Продаж здійснюється з урахуванням законодавства України, всі продавці, що працюють з Мріяр, гарантують якість свого товару і забезпечують доставку до Києва, Запоріжжя, Харків, Одесу та інші міста, при цьому можна вибрати продавця, який знаходиться в максимальній територіальній близькості, так що купити автомобільні глушники можна поблизу від будинку; каталог Мріяр містить великий вибір глушників для авто різних марок, там же вказана ціна.

Ціни на Глушник
Товар Ціна
Середній глушник вихлопних газів Bosal 284-395 1 287,62 UAH
Середній глушник вихлопних газів BMW 13717807061 605,08 UAH
Середній глушник вихлопних газів Mercedes-Benz A6510900409 599,02 UAH
Середній глушник вихлопних газів Bosal 285-957 1 366,37 UAH
Глушник вихлопних газів кінцевий Depo 3412902RUQ 774,60 UAH
Глушник - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Глушник для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Глушник ?
💵 Які ціни в Mriyar на Глушник ?

Глушник на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Глушник