Вимикач ліхтаря сигналу гальмування

Оберіть авто
Сортувати

Купити вимикач ліхтаря сигналу гальмування в Україні

Вимикач сигналу гальмування (вимикач стоп-сигналу) – це спеціальний комутаційний пристрій, що входить до складу світлової сигналізації механічних ТЗ. Вузол з різними типами приводу дозволяє здійснювати увімкнення або вимкнення стоп-сигналів автомобіля при його гальмуванні або розгальмовуванні.

Призначення вимикача стоп-сигналу

Вимикач стоп-сигналу – це важлива частина будь-якого легкового чи вантажного автомобіля, автобуса, мотоцикла чи трактора. Він відповідає за своєчасне перемикання сигналів гальмування з метою попередження інших учасників дорожнього руху про зниження швидкості, зупинку, виконання різних маневрів (наприклад, про перебудову).

Несправності вимикача стоп-сигналу

Напевно, багато власників транспортних засобів стикалися з ситуацією, коли стоп-сигнали спрацьовують через один раз або зовсім перестають працювати. У 90 випадках із 100 причина криється у виході з ладу вимикача.

Незважаючи на гранично просту конструкцію, вимикачі стоп-сигналів виходять з ладу із завидною регулярністю. При цьому, як правило, ремонту вони не підлягають – лише заміні. Ігнорувати проблеми з цією деталлю не варто, тому що автомобілі з непрацюючими стоп-сигналами є джерелом підвищеної небезпеки на дорозі.

Вибір вимикача стоп-сигналу

На заміну слід вибирати тільки вимикачі того ж типу та моделі, що були встановлені раніше – Тільки в цьому випадку, ви можете бути впевнені в тому, що світлова сигналізація буде працювати точно і надійно. У тому випадку, якщо немає можливості підібрати оригінальні деталі, можна спробувати підібрати їх аналоги, але в цьому випадку слід звертати увагу на такі нюанси:

  1. Якщо йдеться про механічні вимикачі – вони відрізняються широким розмаїттям конструкцій, що відрізняються технічними характеристиками та габаритними розмірами.
  2. При виборі гідравлічних та пневматичних вимикачів варто спиратися на показники робочого тиску у приводі гальм та тип приєднувального штуцера.

Де купити вимикачі стоп-сигналів в Україні?

В Електронному каталозі маркетплейсу Мріяр представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Вимикач ліхтаря сигналу гальмування доступно 1907 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Вимикач ліхтаря сигналу гальмування та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 5,63 грн. до 237770,49 грн. Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні. Покупцям доступні різні методи оплати. На всі деталі та запасні частини діє гарантія виробника.

Ціни на Вимикач ліхтаря сигналу гальмування
Товар Ціна
Вимикач стоп-сигналу Febi 36745 289,00 UAH
Вимикач стоп-сигналу Trucktec Automotive 02.42.270 230,36 UAH
Вимикач стоп-сигналу Asam 30465 131,00 UAH
Вимикач стоп-сигналу Vernet BS4625 386,70 UAH
Вимикач стоп-сигналу Facet 7.1000 107,00 UAH
Вимикач ліхтаря сигналу гальмування - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вимикач ліхтаря сигналу гальмування для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вимикач ліхтаря сигналу гальмування ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вимикач ліхтаря сигналу гальмування у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вимикач ліхтаря сигналу гальмування ?

Вимикач ліхтаря сигналу гальмування на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вимикач ліхтаря сигналу гальмування