Резистор вентилятора обігрівача

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Навіщо в машині потрібні резистори?

Як відомо, жодна електронна схема не може існувати без резисторів, не є винятком і автотранспорт. З їх допомогою можна змінювати значення струму і напруги, забезпечуючи безперебійну роботу всіх приладів. В машинах ці компоненти задіяні у всіх електричних ланцюгах, в тому числі використовуються в системах опалення та охолодження. При виборі деталі слід враховувати безліч важливих характеристик, включаючи опір і потужність. Особливої ​​уваги потребує резистор вентилятора обігрівача, оскільки його несправність може призвести до займання проводки.

Детальніше про резистори вентилятора опалення

В автомобілі передбачені резистори систем охолодження, запалювання, обігріву салону, освітлювальних приладів. Це електронні компоненти, що володіють електричним опором, їх поділяють на навантажувальні, що формують незмінне опір, і названі змінними, де опір змінюють вручну. У вентиляторі охолодження потрібну швидкість передбаченого обертання лопатей допустимо змінювати за допомогою важеля або електронним способом, завдяки резистору, робота електродвигуна такого вентилятора можлива в двох і навіть трьох режимах. Виробники маркують резистори смужками: золота - похибка (діапазон можливих значень) номіналу до 5%, срібна - 10%, запчастина же без смужки сигналізує про похибки в 20%.

В передбаченої системі опалення автосалону цей важливий компонент управляє електродвигуном машинної грубки, в ньому напруга модифікується з встановленої величини на потрібну для функціонування пристрою. При 1-й швидкості створеного обертання утворюється опір по максимуму, при перемиканні на 2-му вона стає менше. Піч опалення працює, як маленький обігрівач, а завдяки резистору може переходити на різні режими.

Резистор, встановлений в вентиляторі отопітеля виходить з ладу при:

  • сильною перевантаженні;
  • несправної проводки;
  • поганій якості запчастини.

Фахівці відзначають, що іноді автомобільні опалювачі продовжують працювати при перегорів резистори, але тільки на максимально можливої ​​потужності. Якщо спостерігається така тенденція, необхідно поквапитися із заміною деталі, інакше легко спровокувати поломку акумулятора, в гіршому випадку - загориться проводка, і ремонт обійдеться набагато дорожче.

Якісні резистори - запорука налагодженої роботи автомобіля

Щоб бути впевненим у якості купленої деталі, необхідно купувати продукцію від надійних виробників. Такими справедливо вважаються 4Max, AND, Asam, BMW, BSG і багато інших популярні бренди, товари з цього списку пропонує покупцям маркетплейс автозапчастин Мріяр. Відвідувач отримує можливість придбати потрібні запчастини в перевіреної торговельній точці рідного міста, не потрібно чекати посилку, на оформлення знадобиться всього кілька хвилин. Новачки, які слабо розбираються в автосправі, можуть залишити запит з назвою деталі по VIN-коду і у відповідь відразу отримати пропозиції від продавців.

В асортименті представлено понад 40 мільйонів одиниць товарів і сотні мільйонів пропозицій від автомагазинів та автосервісів з усієї України. На цьому майданчику можна без проблем купити резистори вентилятора охолодження або обігрівача, торгівля ведеться оптом і в роздріб, ціна на всю продукцію прийнятна. Мріяр - це відмінна можливість заощадити гроші і час, в цьому вже переконалися тисячі покупців!

Ціни на Резистор вентилятора обігрівача
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Резистор вентилятора обігрівача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Резистор вентилятора обігрівача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Резистор вентилятора обігрівача ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Резистор вентилятора обігрівача у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Резистор вентилятора обігрівача ?

Резистор вентилятора обігрівача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Резистор вентилятора обігрівача