Резистор вентилятора обігрівача

Оберіть авто
Сортувати

Навіщо в машині потрібні резистори?

Як відомо, жодна електронна схема не може існувати без резисторів, не є винятком і автотранспорт. З їх допомогою можна змінювати значення струму і напруги, забезпечуючи безперебійну роботу всіх приладів. В машинах ці компоненти задіяні у всіх електричних ланцюгах, в тому числі використовуються в системах опалення та охолодження. При виборі деталі слід враховувати безліч важливих характеристик, включаючи опір і потужність. Особливої ​​уваги потребує резистор вентилятора обігрівача, оскільки його несправність може призвести до займання проводки.

Детальніше про резистори вентилятора опалення

В автомобілі передбачені резистори систем охолодження, запалювання, обігріву салону, освітлювальних приладів. Це електронні компоненти, що володіють електричним опором, їх поділяють на навантажувальні, що формують незмінне опір, і названі змінними, де опір змінюють вручну. У вентиляторі охолодження потрібну швидкість передбаченого обертання лопатей допустимо змінювати за допомогою важеля або електронним способом, завдяки резистору, робота електродвигуна такого вентилятора можлива в двох і навіть трьох режимах. Виробники маркують резистори смужками: золота - похибка (діапазон можливих значень) номіналу до 5%, срібна - 10%, запчастина же без смужки сигналізує про похибки в 20%.

В передбаченої системі опалення автосалону цей важливий компонент управляє електродвигуном машинної грубки, в ньому напруга модифікується з встановленої величини на потрібну для функціонування пристрою. При 1-й швидкості створеного обертання утворюється опір по максимуму, при перемиканні на 2-му вона стає менше. Піч опалення працює, як маленький обігрівач, а завдяки резистору може переходити на різні режими.

Резистор, встановлений в вентиляторі отопітеля виходить з ладу при:

  • сильною перевантаженні;
  • несправної проводки;
  • поганій якості запчастини.

Фахівці відзначають, що іноді автомобільні опалювачі продовжують працювати при перегорів резистори, але тільки на максимально можливої ​​потужності. Якщо спостерігається така тенденція, необхідно поквапитися із заміною деталі, інакше легко спровокувати поломку акумулятора, в гіршому випадку - загориться проводка, і ремонт обійдеться набагато дорожче.

Якісні резистори - запорука налагодженої роботи автомобіля

Щоб бути впевненим у якості купленої деталі, необхідно купувати продукцію від надійних виробників. Такими справедливо вважаються 4Max, AND, Asam, BMW, BSG і багато інших популярні бренди, товари з цього списку пропонує покупцям маркетплейс автозапчастин Мріяр. Відвідувач отримує можливість придбати потрібні запчастини в перевіреної торговельній точці рідного міста, не потрібно чекати посилку, на оформлення знадобиться всього кілька хвилин. Новачки, які слабо розбираються в автосправі, можуть залишити запит з назвою деталі по VIN-коду і у відповідь відразу отримати пропозиції від продавців.

В асортименті представлено понад 40 мільйонів одиниць товарів і сотні мільйонів пропозицій від автомагазинів та автосервісів з усієї України. На цьому майданчику можна без проблем купити резистори вентилятора охолодження або обігрівача, торгівля ведеться оптом і в роздріб, ціна на всю продукцію прийнятна. Мріяр - це відмінна можливість заощадити гроші і час, в цьому вже переконалися тисячі покупців!

Ціни на Резистор вентилятора обігрівача
Товар Ціна
Резистор вентилятора салону Citroen/Peugeot 6450NV 808,00 UAH
Резистор вентилятора салону Febi 38635 494,90 UAH
Резистор вентилятора салону Denso DRS20007 592,62 UAH
Резистор вентилятора салону Renault 255509263R 2 505,05 UAH
Резистор вентилятора салону Denso DRS09008 457,09 UAH
Резистор вентилятора обігрівача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Резистор вентилятора обігрівача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Резистор вентилятора обігрівача ?
💵 Які ціни в Mriyar на Резистор вентилятора обігрівача ?

Резистор вентилятора обігрівача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Резистор вентилятора обігрівача