Кондиціонування повітря

Оберіть авто
Дані відсутні

Некомфортна температура в салоні автомобіля? змініть кондиціонер

У сучасних машинах оптимальний мікроклімат забезпечують вентиляція, обігрів і система кондиціонування, але найскладнішою конструкцією відрізняється кондиціонер. При поломці однієї деталі може знадобитися ремонт інших або навіть заміна всієї системи. Досвідчені водії знають, що ідеально підходить замість зламаної запчастини тільки оригінал, але випускаються також і вдалі аналоги.

Величезний вибір товарів представляє маркетплейс автозапчастин Мріяр, тут налічується понад 40 мільйонів товарів від сотень автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів зі всієї України: автомагазини, автосервіси, офіційні дистриб'ютори. Цей майданчик підкорила безліч автовласників тим, що представляє можливість в лічені хвилини знайти продавця потрібної деталі в рідному місті.

Особливості кондиціонування

Система складається з безлічі деталей, основні - компресор, випарник і запчастина, де накопичується конденсат, ще може включати такі додаткові елементи, як клапан розширення і осушувач. Всі деталі об'єднані в герметичний пристрій, де переміщається холодоагент. Завдання системи - підтримувати комфортну вологість і температуру в салоні автомобіля, розподіляти і фільтрувати повітряні потоки, прибирати неприємні запахи.

Виділяють 2 види кондиціонерів для авто:

  • механические — легко устанавливаются, работают даже при остановке машины, обеспечивают дополнительную вентиляцию;
  • механічні - легко встановлюються, працюють навіть при зупинці машини, забезпечують додаткову вентиляцію;
  • електричні - відмінно справляються з охолодженням салону, можуть працювати в нічному режимі.

Про неполадки в кондиціонуванні сигналізують такі ознаки, як запітніння вікон (вимагає заміни фільтр), повільне наступ прохолоди (забруднений випарник або конденсат), стійкий неприємний запах (система потребує промивки). Продовжити термін служби кондиціонера допоможуть мінімальні заходи безпеки: промивати руховий відсік, щоб прибирати іржу від дорожніх реагентів, поповнювати запас холодоагенту, який виходить із системи через з'єднання. І не рідше разу на рік проводити обслуговування системи кондиціонування автомобіля, така профілактика вбереже від більш дорогого ремонту.

Потрібні деталі для системи кондиціонування? Загляньте в Мріяр!

При широкому асортименті Мріяр необхідна деталь обов'язково знайдеться, за запитом на систему кондиціонування каталог відкриває кілька папок зі списком запчастин, кожна з яких включає найрізноманітніші товари від надійних виробників: фільтр салону, компресор і осушувач кондиціонера, розширювальні клапани, повітроводи і багато, багато іншого .

Клієнтові потрібно лише вибрати потрібну деталь, не забуваючи відзначити своє рідне місто, і система пошуку відразу ж видасть кращі варіанти, залишиться тільки оформити замовлення і з'їздити в магазин. Вибирати можна також за номером запчастини, каталогу пристрою автомобіля, VIN-коду, торгівля ведеться не тільки в роздріб, а й оптом.