Клиновий ремінь

Оберіть авто
Сортувати

Для чого служить приводний клиновий ремінь?

В машинах різного призначення, механізмах і транспортерах використовуються приводні ремені, які відповідають за забезпечення так званого крутного моменту, передачу енергії від обертового на великій швидкості шківа на всілякі пристрої. Вони виготовляються з гуми і поліуретану, армуються тканиною або кордом. Універсальним, найкращим варіантом вважається клиновий варіант приводу, більш відомий автомобілістам як ремінь генератора.

Це - одна з важливих складових двигуна внутрішнього згоряння, що забезпечує роботу генератора, компресора кондиціонера, водяного насоса гідропідсилювача рульового управління. Завдяки своїй особливій конструкції - в розрізі він має вигляд трапеції - такий клиновидний ремінь щільніше прилягає до валу, точно входить в його канавки, отримує оптимальне зчеплення і завдяки збільшеній силі тертя ефективніше передає енергію до інших механізмів. До переваг клинових ременів можна віднести також невибагливість у догляді, хорошу зносостійкість, безшумність в роботі і здатність витримувати величезні навантаження.

Вибираємо клиновий ремінь по каталогу

Коли виникає необхідність замінити зношений привід на новий, рекомендується підбирати його максимально близько до тих характеристиках, які внесені в каталог деталей вашої машини. Якщо немає можливості придбати оригінальний варіант, можна встановити найбільш близький до нього за розмірами аналог. Допоможе в цьому вміння розібратися в маркуванні, яка нанесена на кожен приводний елемент. Зазначена по ГОСТу для країн СНД, європейському - DIN, міжнародного - ISO і американському - RMA стандартам, вона дає всю необхідну інформацію і означає:

  • товарний знак заводу-виготовлювача або назва компанії, що виробляє цю продукцію;
  • вказує довжину і показники перетину вироби в поперечнику;
  • дату - квартал місяць і рік виготовлення;
  • визначає тип мотора, на який встановлюється даний елемент і його відповідність стандартам.

Ремені передачі при правильному підборі служать досить довго, а самостійно змінити його на новий, витративши мінімум часу, може будь-який автолюбитель.

Де в Україні купити приводні клинові ремені за найкращою ціною?

Україна успішно здійснює безліч ділових і торгових угод через інтернет, віртуальна продаж стала настільки популярною, що дозволяє купити клиновидні ремені на автомобілі всіляких марок, перебуваючи в Києві, Харкові чи будь-якому іншому населеному пункті нашої країни. Деякі покупці шукають клинові ремені передачі за вигідними цінами на інтернет-дошках оголошень в розділі «куплю-продам» - їх приваблює швидкість оформлення і доступна ціна. Але така покупка не завжди буде хорошим рішенням. Нерідко під виглядом нових запчастин можуть продавати вузли та деталі, зняті з аварійних машин, зі значним зносом і пошкодженнями, які ви просто вчасно не помітите.

Купити дійсно якісний клиновий ремінь за розумною ціною ви можете тільки в магазині з перевіреною репутацією, де продаж ведеться відповідно до законодавства України. Марткеплейс Mriyar - платформа, де сконцентровані тисячі надійних магазинів з таких міст, як Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Київ, Дніпро і багатьох інших, з широким асортиментом автозапчастин, тут ви зможете купити в найближчій до місця проживання точці клиновий приводний ремінь, ціна якого буде найкращою, а умови покупки дуже привабливими.

Ціни на Клиновий ремінь
Товар Ціна
Ремінь клиновий Bosch 1 987 947 633 139,00 UAH
Ремінь клиновий Bosch 1 987 947 698 130,35 UAH
Ремінь клиновий Bosch 1 987 947 738 140,24 UAH
Ремінь клиновий Bosch 1 987 947 630 99,00 UAH
Ремінь клиновий Bosch 1 987 947 635 110,00 UAH
Клиновий ремінь - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Клиновий ремінь для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Клиновий ремінь ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Клиновий ремінь у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Клиновий ремінь ?

Клиновий ремінь на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Клиновий ремінь