Клиновий ремінь

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Для чого служить приводний клиновий ремінь?

В машинах різного призначення, механізмах і транспортерах використовуються приводні ремені, які відповідають за забезпечення так званого крутного моменту, передачу енергії від обертового на великій швидкості шківа на всілякі пристрої. Вони виготовляються з гуми і поліуретану, армуються тканиною або кордом. Універсальним, найкращим варіантом вважається клиновий варіант приводу, більш відомий автомобілістам як ремінь генератора.

Це - одна з важливих складових двигуна внутрішнього згоряння, що забезпечує роботу генератора, компресора кондиціонера, водяного насоса гідропідсилювача рульового управління. Завдяки своїй особливій конструкції - в розрізі він має вигляд трапеції - такий клиновидний ремінь щільніше прилягає до валу, точно входить в його канавки, отримує оптимальне зчеплення і завдяки збільшеній силі тертя ефективніше передає енергію до інших механізмів. До переваг клинових ременів можна віднести також невибагливість у догляді, хорошу зносостійкість, безшумність в роботі і здатність витримувати величезні навантаження.

Вибираємо клиновий ремінь по каталогу

Коли виникає необхідність замінити зношений привід на новий, рекомендується підбирати його максимально близько до тих характеристиках, які внесені в каталог деталей вашої машини. Якщо немає можливості придбати оригінальний варіант, можна встановити найбільш близький до нього за розмірами аналог. Допоможе в цьому вміння розібратися в маркуванні, яка нанесена на кожен приводний елемент. Зазначена по ГОСТу для країн СНД, європейському - DIN, міжнародного - ISO і американському - RMA стандартам, вона дає всю необхідну інформацію і означає:

  • товарний знак заводу-виготовлювача або назва компанії, що виробляє цю продукцію;
  • вказує довжину і показники перетину вироби в поперечнику;
  • дату - квартал місяць і рік виготовлення;
  • визначає тип мотора, на який встановлюється даний елемент і його відповідність стандартам.

Ремені передачі при правильному підборі служать досить довго, а самостійно змінити його на новий, витративши мінімум часу, може будь-який автолюбитель.

Де в Україні купити приводні клинові ремені за найкращою ціною?

Україна успішно здійснює безліч ділових і торгових угод через інтернет, віртуальна продаж стала настільки популярною, що дозволяє купити клиновидні ремені на автомобілі всіляких марок, перебуваючи в Києві, Харкові чи будь-якому іншому населеному пункті нашої країни. Деякі покупці шукають клинові ремені передачі за вигідними цінами на інтернет-дошках оголошень в розділі «куплю-продам» - їх приваблює швидкість оформлення і доступна ціна. Але така покупка не завжди буде хорошим рішенням. Нерідко під виглядом нових запчастин можуть продавати вузли та деталі, зняті з аварійних машин, зі значним зносом і пошкодженнями, які ви просто вчасно не помітите.

Купити дійсно якісний клиновий ремінь за розумною ціною ви можете тільки в магазині з перевіреною репутацією, де продаж ведеться відповідно до законодавства України. Марткеплейс Mriyar - платформа, де сконцентровані тисячі надійних магазинів з таких міст, як Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Київ, Дніпро і багатьох інших, з широким асортиментом автозапчастин, тут ви зможете купити в найближчій до місця проживання точці клиновий приводний ремінь, ціна якого буде найкращою, а умови покупки дуже привабливими.

Ціни на Клиновий ремінь
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Клиновий ремінь - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Клиновий ремінь для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Клиновий ремінь ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Клиновий ремінь у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Клиновий ремінь ?

Клиновий ремінь на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Клиновий ремінь