Конденсатор (радіатор кондиціонера)

Оберіть авто
Сортувати

Особливості радіатора кондиціонера

У сучасних автомобілях основною частиною клімат-системи є радіатор кондиціонера. Він необхідний для зниження температури холодоагенту. В результаті його роботи речовина з газоподібної форми переходить в рідкий стан. Завдяки конденсації температура повітря в салоні транспортного засобу знижується до вказаного значення.

Радіатор кондиціонера є найдорожчою деталлю цієї системи. Існує кілька основних типів подібних пристроїв, що відрізняються принципом конструкції. Найбільш затребуваними є многопроточние і стрічкові моделі. Іноді їх ще називають серпантином.

Автомобільний радіатор розташований в передній частині машини. Його основним завданням є передача тепла між навколишнім середовищем і холодоагентом. Завдяки особливості конструкції і місця розташування, він додатково охолоджується за рахунок повітряного потоку, коли ТС знаходиться в русі. Також процес охолодження здійснює включений вентилятор.

Конструкція і складові конденсаторів автомобіля

Радіатор кондиціонера відрізняється складною структурою. У більш ранніх версіях ТЗ, автомобільні радіатори часто виготовлялися з міді. На сьогоднішній день ця деталь складається з:

  • алюмінієвих трубок;
  • колекторів;
  • кронштейнів кріплення;
  • алюмінієвих стрічок;
  • кріплень;
  • перегородок;
  • патрубків.

Особливістю трубок конденсатора авто є плоскоовальна форма і потовщена структура. Усередині кожної з них передбачена мультипортових конструкція, яка додатково підвищить стійкість до високого тиску (до 7 атм). Стрічки згруповані у вигляді гармошки і знаходяться між патрубками. Трубки з'єднані колекторами і зафіксовані кріпленнями. У сучасних моделей кондея передбачені решітки радіатора з інтегрованим ресивер-осушувачем. Багато виробників роблять конструкцію більш жорсткою, за допомогою спеціального підсилювача.

Купівля радіатора кондиціонера на сайті "Мріяр"

Інтернет-портал "Мріяр" займається продажем якісних товарів за оптовими і роздрібними цінами. Вигідно для будь-якої марки авто купити в місті Київ радіатор охолодження кондиціонера можна, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши менеджеру. Сайт компанії об'єднує магазини для автомобілів в Україні. Величезний асортимент щодня доповнюється новими найменуваннями.

Підібрати за приємною вартістю можна будь-який товар, призначений для відновлення працездатності транспортного засобу. Ціна на вентилятор радіатора в кондиціонер автомобіля та інші деталі, порадує навіть покупців з обмеженим бюджетом. Отримати товар можна не тільки в Києві чи Харкові, а й інших населених пунктах України. Вигідні акції і знижки дозволять відновити охолодження авто в короткі терміни і з мінімальними втратами. Фахівці компанії допоможуть швидко підібрати необхідні товари в максимально короткі терміни.

Ціни на Конденсатор (радіатор кондиціонера)
Товар Ціна
Випаровувач кондиціонера Nissens 35314 0,00 UAH
Випаровувач кондиціонера Nissens 35103 0,00 UAH
Випаровувач кондиціонера Nissens 350036 0,00 UAH
Випаровувач кондиціонера Nissens 319560 0,00 UAH
Випаровувач кондиціонера Nissens 316660 0,00 UAH
Конденсатор (радіатор кондиціонера) - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Конденсатор (радіатор кондиціонера) для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Конденсатор (радіатор кондиціонера) ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Конденсатор (радіатор кондиціонера) у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Конденсатор (радіатор кондиціонера) ?

Конденсатор (радіатор кондиціонера) на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Конденсатор (радіатор кондиціонера)