Конденсатор (радіатор кондиціонера)

Оберіть авто
Сортувати

Особливості радіатора кондиціонера

У сучасних автомобілях основною частиною клімат-системи є радіатор кондиціонера. Він необхідний для зниження температури холодоагенту. В результаті його роботи речовина з газоподібної форми переходить в рідкий стан. Завдяки конденсації температура повітря в салоні транспортного засобу знижується до вказаного значення.

Радіатор кондиціонера є найдорожчою деталлю цієї системи. Існує кілька основних типів подібних пристроїв, що відрізняються принципом конструкції. Найбільш затребуваними є многопроточние і стрічкові моделі. Іноді їх ще називають серпантином.

Автомобільний радіатор розташований в передній частині машини. Його основним завданням є передача тепла між навколишнім середовищем і холодоагентом. Завдяки особливості конструкції і місця розташування, він додатково охолоджується за рахунок повітряного потоку, коли ТС знаходиться в русі. Також процес охолодження здійснює включений вентилятор.

Конструкція і складові конденсаторів автомобіля

Радіатор кондиціонера відрізняється складною структурою. У більш ранніх версіях ТЗ, автомобільні радіатори часто виготовлялися з міді. На сьогоднішній день ця деталь складається з:

  • алюмінієвих трубок;
  • колекторів;
  • кронштейнів кріплення;
  • алюмінієвих стрічок;
  • кріплень;
  • перегородок;
  • патрубків.

Особливістю трубок конденсатора авто є плоскоовальна форма і потовщена структура. Усередині кожної з них передбачена мультипортових конструкція, яка додатково підвищить стійкість до високого тиску (до 7 атм). Стрічки згруповані у вигляді гармошки і знаходяться між патрубками. Трубки з'єднані колекторами і зафіксовані кріпленнями. У сучасних моделей кондея передбачені решітки радіатора з інтегрованим ресивер-осушувачем. Багато виробників роблять конструкцію більш жорсткою, за допомогою спеціального підсилювача.

Купівля радіатора кондиціонера на сайті "Мріяр"

Інтернет-портал "Мріяр" займається продажем якісних товарів за оптовими і роздрібними цінами. Вигідно для будь-якої марки авто купити в місті Київ радіатор охолодження кондиціонера можна, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши менеджеру. Сайт компанії об'єднує магазини для автомобілів в Україні. Величезний асортимент щодня доповнюється новими найменуваннями.

Підібрати за приємною вартістю можна будь-який товар, призначений для відновлення працездатності транспортного засобу. Ціна на вентилятор радіатора в кондиціонер автомобіля та інші деталі, порадує навіть покупців з обмеженим бюджетом. Отримати товар можна не тільки в Києві чи Харкові, а й інших населених пунктах України. Вигідні акції і знижки дозволять відновити охолодження авто в короткі терміни і з мінімальними втратами. Фахівці компанії допоможуть швидко підібрати необхідні товари в максимально короткі терміни.

Ціни на Конденсатор (радіатор кондиціонера)
Товар Ціна
Випаровувач кондиціонера NRF 35611 2 990,00 UAH
Випаровувач кондиціонера NRF 35614 3 590,60 UAH
Випаровувач кондиціонера NRF 35610 3 138,29 UAH
Випаровувач кондиціонера NRF 35551 2 660,12 UAH
Випаровувач кондиціонера NRF 35900 3 497,06 UAH
Конденсатор (радіатор кондиціонера) - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Конденсатор (радіатор кондиціонера) для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Конденсатор (радіатор кондиціонера) ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Конденсатор (радіатор кондиціонера) у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Конденсатор (радіатор кондиціонера) ?

Конденсатор (радіатор кондиціонера) на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Конденсатор (радіатор кондиціонера)