Фільтр салону

Оберіть авто
Сортувати

Салонні фільтри для автомобілів

До пріоритетів сучасних автомобілістів відносяться не лише ходові характеристики та дизайн автомобіля, але й забезпечення комфортності пересування. В машинах, що зійшли з конвеєра в 21 столітті, обов'язково є фільтр салонний, який очищає повітряні маси, позбавляючи пасажирів та водія від необхідності дихати пилом і вихлопними газами від інших ТЗ. Такі очисники зношуються частіше за інші, тому власникам доводиться шукати, де купити хороші запчастині за прийнятною ціною і з швидкою доставкою. Наш інтернет магазин допоможе впоратися з цим завданням без проблем, надавши інформацію щодо продукції від надійних продавців з різних частин України. Каталог постійно поповнюється, в тому числі можна знайти постачальника, який знаходиться у вашому рідному місті і заощадити за рахунок цього на транспортних послугах. Салонні фільтри для автомобілів бувають різними, отже, у вас буде можливість знайти ідеальну за всіма параметрами запчастину та швидко зробити замовлення з телефону, ноутбука або будь-якого іншого девайса.

Функції, які виконує салонний фільтр

Встановлення елементів для очищення повітря всередині автомобіля обумовлене підвищеними вимогами автолюбителів. У машинах, випущених до 1991 року, такої деталі не було, але й забруднення навколишнього середовища було помірним. Зараз без фільтра салону обійтися неможливо - можна елементарно задихнутися. Саме цей пристрій робить подорожі на автомобілі приємними й безпечними для здоров'я, причому особливо вони необхідні жителям Києва, Харкова, Одеси та інших мегаполісів із великою кількістю транспорту на дорогах.

Фільтри для салону авто покликані виконувати одночасно кілька функцій:

  • попереджати розвиток хронічних захворювань дихальних шляхів у дорослих та дітей;
  • мінімізувати ризик розвитку алергічних реакцій на тополиний пух та інший рослинній пилок;
  • очищати повітряні маси від пилу та вуличного бруду;
  • не давати потрапляти всередину машини вихлопним газам і іншим неприємним запахам;
  • створювати приємну атмосферу незалежно від того, що відбувається зовні авто;
  • підтримувати чистоту й позбавляти від необхідності щодня протирати сидіння та різні поверхні від частинок пилу.

Якщо ви хочете, щоб салон автомобіля став затишним, і дихати в ньому було легко, необхідно правильно вибрати фільтр і не забувати його регулярно міняти. Тим більше, асортимент величезний, а ціни доступні, в чому ви зможете переконатися, вивчивши каталог на нашому сайті.

Які салонні фільтри є в продажу?

Сучасні фільтри салону автомобіля можуть мати різну кількість рівнів захисту, також варіюються матеріали, що використовуються в якості очисних елементів. Залежно від принципу роботи вибір належить робити між пристроями-адсорбентами та механічними товарами. Перші здатні утримувати частинки бруду і поглинати неприємні запахи, а другі – лише затримувати пил та забруднення.

Вугільний фільтр салону вважається найкращим за співвідношенням ефективності очищення, довговічності та вартості, при цьому додатково забезпечує антисептичну дію. Подібні модифікації переважно встановлюють в системах кондиціонування. Звичайний повітряний фільтр салону має поролонову основу і дозволяє позбуватися виключно від великих сторонніх часток. З дрібними частинками допомагають боротися вироби із синтетичних волокон, які наелектризовані і затримують рослинний пилок, а також токсичні речовини. Значний інтерес у покупців викликають комбіновані пристрої, в яких передбачені однаку 2-3 рівня захисту.

Якщо говорити про конструктивні відмінності, то можна купити фільтр салону:

  • без жорсткого корпусу;
  • очисний елемент;
  • з жорстким ободом.

Підбір конфігурації залежить від того, який варіант встановлення оптимальний для вашого автомобіля. Якщо є сумніви в тому, як краще фіксувати запчастину, варто звернутися в автосервіс, щоб не пошкодити кріплення.

Як часто і навіщо потрібно міняти фільтр вентиляції салону

Очисні елементи рано чи пізно зношуються, і відкладати їх заміну небажано. Затримка з оновленням може призвести до алергічних реакцій, появі неприємного запаху в салоні, скупченню конденсату на склі та погіршення видимості. Крім того, при запуску опції обдування система буде працювати вхолосту.

Питання, як часто міняти фільтр салону, виникає у багатьох автолюбителів. З одного боку, немає бажання занадто часто займатися міні-ремонтом і витрачати гроші на придбання нової запчастини, але в той же час хочеться, щоб дихати було легко, а повсякденні поїздки приносили тільки приємні емоції. Простіше й зручніше за все поєднати встановлення із щорічним обслуговуванням або оновлювати очисний елемент кожні 10 тисяч км. Хоча якщо помітите ознаки передчасного зносу, то чекати наступного ТО не варто.

Зробити так, щоб заміна фільтра салону зайняла мінімальну кількість часу, а витрати коштів були помірними, на допомогу прийде наш надійний портал підбору автокомпонентів. Використовуйте сортування за рейтингом, ціною, а також пошук за маркою авто і роком випуску, щоб обрати серед оригінальних запчастин і аналогів саме той товар, який вам підійде на 100%!

Ціни на Фільтр салону
Товар Ціна
Фільтр салону Bosch 1 987 432 097 298,38 UAH
Фільтр салону Bosch 1 987 432 038 222,00 UAH
Фільтр салону Wix Filters WP6812 165,03 UAH
Фільтр салону Bosch 1 987 432 190 286,46 UAH
Фільтр салону Purflux AH104 166,95 UAH
Фільтр салону - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Фільтр салону для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Фільтр салону ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Фільтр салону у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Фільтр салону ?

Фільтр салону на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Фільтр салону