Фільтри

Оберіть авто
Дані відсутні

Функції автофильтра і різновиди фільтруючих елементів для автомобілів

Для захисту окремих вузлів і механізмів машини від потрапляння в них сторонніх часток передбачені Автофільтри. В сучасних транспортних засобах в очищенні потребують повітря, масло і паливо. У зв'язку з цим всі автомобільні фільтри діляться на три основні категорії: повітряні, масляні та паливні.

На чому б не працював автомобіль - на бензині, дизельному паливі або газі, обов'язковим компонентом паливної суміші є повітря. У сукупності з паливом повітря утворює топливовоздушную суміш. Перш, ніж повітря надходить в циліндри двигуна, де змішується з бензином або дизелем, він підлягає очищенню за допомогою фільтра, який запобігає потраплянню пилу, бруду, комах, вологи в двигун. Розташування повітряного фільтра залежить від різновиду паливної системи, яка використовується на автомобілі. На карбюраторних двигунах він встановлюється безпосередньо на карбюраторі і має круглу форму. На інжекторних силових агрегатах фільтр прямокутний і розташовується поруч з мотором. В якості фільтруючого елемента використовується спеціальний папір, яка призначена для того, щоб затримувати дрібні частинки і вологу. Залежно від конструкції, повітряні фільтри бувають каркасні і безкаркасні. Підвищений витрата палива, зниження динаміки розгону авто, нестійка робота двигуна, сліди підтікання масла свідчать про необхідність заміни повітряного фільтра. Періодичність його заміни становить 10-15 тис.км.

Для очищення моторного масла від сторонніх часток, нагару й іржі, які утворюються в процесі експлуатації двигуна, застосовуються масляні фільтри. Найчастіше зустрічаються три їх різновиди: полнопроточний, частічнопроточний і комбінований. Завдяки наявності перепускного клапана регулюється тиск масла в системі змащення. При підвищенні тиску в результаті засмічення клапан відкривається і масло подається в двигун неочищеним. В цьому випадку полнопроточний фільтр рятує двигун від поломки, при цьому очищення масла не проводиться. Такий вид є найпоширенішим.

Для очищення бензину і солярки від води, бруду та інших речовин, які потрапляють через заливну горловину бака, передбачений паливний елемент, що фільтрує.

Де вигідно купити в Києві автомобільний фільтр (автофильтр)?

Широкий асортимент автозапчастин, моторних масел, технічних рідин та інших товарів для ТО пропонує один з найбільших маркетплейсов в Україні Мріяр. В електронному каталозі нашого офіційного сайту запропоновано великий вибір фільтрів:

  • повітряні;
  • масляні;
  • салонні;
  • паливні.

Тут також можна купити за прийнятною ціною з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста України фільтри для паливних насосів і АКПП на будь-яке авто. Продавці пропонують якісні товари відомих світових виробників: Mahle Original, Ashika, Bosch, Mann-Filter, Wix Filters і ін.

На нашій онлайн-майданчику можна знайти масляний, повітряний, паливний фільтр за прийнятною ціною для всіх марок і моделей машин, які зустрічаються на вітчизняних дорогах.

Умови покупки на маркетплейсе Мріяр

Крім фільтрів, на платформі Мріяр можна вибрати і купити багато інших запчастин для свого автомобіля за вигідною ціною. Ресурс об'єднує продавців автозапчастин, розосереджених по всій Україні, асортимент товарів яких з кожним днем ​​розширюється. У зв'язку з цим на майданчику можна знайти товар на свою машину однакової якості і виробника, але його ціна буде відрізнятися.